ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ČERVEN 2020!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc červen 2020 se stala Petra Magdová. Blahopřejeme.

m-petra-001

m-petra-013

m-petra-015

m-petra-016

m-petra-012

>> Čtěte více +

Dogtown: Ráj pro vašeho psího miláčka

Vlastnit domácího mazlíčka přináší mnoho radostí, které jsou však spojené s důležitými povinnostmi. Ty začínají u vhodného výběru krmiva a doplňků stravy nebo potřebné výbavy. Zahrnují taky starost spojenou s veterinární péčí. Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka. Čtyřnohý tvor je bezmezně věrný svým majitelům, vždy vás doma přivítá, zažene negativní emoce, zkrátka doplňuje šťastné chvíle vašeho života. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se svému parťákovi odvděčit? Co takhle vydat se do Dogtownu, psího městečka, ve kterém by se i páníček chtěl stát psem.Dogtown funguje na trhu od roku 2011, městečko zahrnuje kamennou prodejnu, pekárnu, kadeřnictví a dokonce lázně. V kamenné prodejně zakoupíte kvalitní výživu pro psy, dále také nejrůznější příslušenství nebo oblíbené psí hračky. Nabízené zboží můžete vybírat také na e-shopu.

Ne pro každého psa je voda potěšením, stříhání také nepatří mezi oblíbené procedury. Salón a SPA Dogtown vašim mazlíčkům ukáže, že návštěva salónu je i relaxací. Pro svého psa můžete objednat kromě klasických služeb v podobě stíhání a koupele také aromatickou nebo perličkovou lázeň. Oblíbené jsou aromatické a orientální masáže. V nabídce taktéž shledáte bahenní zábal nebo pedikúru. Salon zajišťuje též rozčesávání srsti, stříhání drápků a pro zdraví ústní dutiny podstatné odstraňování zubního kamene. Váš pejsek ze salonu vyjde s energií a v novém kabátě.

 

Co by to bylo za městečko bez pořádné dávky pohoštění. Proto je v Dogtownu také pekárna, která se stala součástí centra dva roky po jeho založení na základě žádostí stávajících klientů. Nyní má tato pekárna již tradici, umělci připravují zákusky pro psy z kvalitních surovin každým dnem. Psi si mohou pochutnat na čistě masových produktech, dále muffinech, plněných koláčcích nebo perníčcích. Veškeré zákusky jsou samozřejmě připravovány s ohledem na zdraví psů, zdobeny jsou například zeleninovými krémy nebo semínky. Velkou pochoutkou jsou pro psy také druhy sušených mas nebo vnitřnosti. Nabízené produkty nejsou uměle barveny, dochucovány, neobsahují ani konzervační prostředky.

 

 

Velmi oblíbené jsou na míru připravované psí narozeninové dobroty v podobě různých typů dortů se svíčkami. Dorty lze objednávat online, ideálně se čtyřiceti osmi hodinovým předstihem. Před Vánoci a v době svátků můžete pro svého psa objednat také cukroví.

Hotové produkty si již jednoduše vyzvednete přímo v Dogtownu, který se nachází na Letenském náměstí v Praze 7.

Za poznámku stojí také fakt, že pokud svého psa krmíte dle zásad BARF, tedy pouze syrovou potravou, i vy si zde vyberete. Do prodeje jsou uváděny také čerstvé masové směsi, ze zeleniny a bylin.

Dopřejte svému mazlíčkovi den luxusu a vydejte se do Dogtownu. A pokud vás zajímá víc o životě psů, krmení, péči nebo různých plemenech, navštivte speciální blog, kde vás přivítá spousta čtyřnohých kamarádů.

 

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE KVĚTEN 2020!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc květen 2020 se stala Dominika Maňáková. Blahopřejeme.

dominika-m-001

dominika-m-002


dominika-m-003

dominika-m-004

dominika-m-006

dominika-m-00111

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE DUBEN 2020!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc duben 2020 se stala Andrea Pokorná. Blahopřejeme.

3E536C08-E68A-4265-AC88-05BA780D674F_pp

5F85226E-928E-40E6-8062-DBA2ECB04DE6_pp

9E3B669A-E218-4973-8F07-A0AEFF8CB047_pp

240C0F8E-79EA-4A27-8546-DC17BA596014_pp

616162BB-6D12-47CB-8608-3AFF70BE4359_pp

axaxxax_pp

BBA503AE-8B9B-481A-A4C5-44A9E23C014C_pp

>> Čtěte více +

Sedíte doma na zadku a nevíte, do čeho píchnout? Udělejte si fotoknihu!

Nikam nemůžete, šít roušky neumíte, ale něco byste dělat chtěli? Něco užitečného? Co třeba fotoknihu? Ta potěší nejen vás, ale i vaše blízké.

Ani v karanténě se přece nemusíte nudit. Možná si myslíte, že nejste dost šikovní, a možná už dlouho odkládáte tvorbu svojí vlastní knihy s fotkami. Teď je nejlepší doba na to zkusit něco nového! Myslíte si, že to nezvládnete? Chyba lávky! U HappyFota si umí fotoknihu navrhnout a objednat i malé dítě.

 

 

Věděli jste, že má HappyFoto unikátní aplikaci? V té se to navrhuje a objednává jedna báseň! Nejen že je to všechno mnohem jednodušší, než bývalo, ale navíc si teď můžete svůj rozpracovaný projekt zdarma uložit do úložiště. To mimo jiné znamená, že si fotoknihu můžete začít navrhovat třeba ve svém chytrém telefonu, což je více než logické, jestli v něm máte uložené svoje fotky, které byste chtěli ve své fotoknize mít. Pak budete pokračovat ve své kreativní práci nejspíš na svém tabletu či počítači, protože normální klávesnice je k psaní textů o dost vhodnější než ta na mobilu. A jak fotoknihu objednat? K tomu vám bude stačit jen připojení na internet a platební karta. Hotovou fotoknihu by vám za standardních okolností měl přinést pošťák až domů, v době epidemie koronaviru je ale možné, že si pro ni budete muset zajít na poštu k přepážce.

Držíme vám palce, ať se vám fotokniha povede co nejlépe. V případě jakýchkoli dotazů či nesnází kontaktujte HappyFoto, ochotné dámy na infolince vám určitě poradí a pomohou.

Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.

>> Čtěte více +

Jak zvládat karanténu s dětmi? Tipy a hry.

Včera jsme měli pracovní Skype hovor. Během hodinového rozhovoru se před obrazovkou vystřídaly snad všechny děti celého našeho pracovního týmu. Někteří rodiče vypadali, že to ještě berou s nadhledem, jiní už vypadali značně vyčerpaně.

Každopádně, přátelé. Jsou to naše děti, tak to s nimi (a oni s námi) hold budeme muset vydržet. A kdyby se vám hodilo pár osvědčených rad zasloužilých rodičů, tak tady jsou.

 

A protože chápeme, že to potřebujete stihnout dříve, než vás dítě klepne lego kostkou do nohy, nebo polije notebook, pojďme na to hezky stručně a v odrážkách:

 

ORGANIZUJTE TO

 • Zachovejte dětem řád, i když jsou doma. Stanovte jim čas na práci (resp. školu a domácí práce) a čas na odpočinek. Správná nástěnka je základ (a co teprve získat funkci nástěnkáře :) )

  magic_notes

STYLOVĚ PRO RODIČE

 • Když už musíte být doma, můžete váš prostor vylepšit. Co třeba tabule, která ale vůbec nevypadá jako tabule, ale jako designový luxusní prvek? Znáte skleněné tabule?


   

NAUČTE DĚTI PROGAMOVAT:

PŘES CELOU ZEĎ

 • Anebo to vezměte zgruntu. Když už učit, tak pořádně. A rovnou přes celou zeď. Třeba s Wrap-Up.


  tapeta_wrap_up

 

P.S. a zbylo vám ještě trochu času? Skvělé, tak se podívejte na super tip na hru, se kterou procvičí v bytě tělo i mozek a ještě ho to bude bavit.

 

 

>> Čtěte více +

Jak desinfikovat mobil před koronavirem?

Co je špinavější než záchodové prkýnko a přitom k tomu úplně v klidu dáváme několikrát denně obličej? Hádejte? No jasně, mobil! Takže přátelé, desinfekční mýdlo do ruky a jde se na to.

 

Mobil se má desinfikovat alespoň 2x denně

Jasně, umývat ruce. Aspoň 20 sekund pod tekoucí vodou. Používat desinfekční mýdlo, desinfekce. Nevycházet z domu. To všichni víme. Základy hygieny nás učila maminka už jako malé caparty a aktuálním nařízením vlády se nejde vyhnout. Ale o desinfekci mobilů se začíná mluvit až teď. Jak ale mobil desinfikovat, aby byly viry spolehlivě pryč, ale náš smartphone zůstal živ a zdráv?

 

 

Dobrý pomocník číslo 1: ochranné sklo na mobil

Se zajímavým vyjádřením přišly společnosti, které mobilní telefony vyrábí. Například Apple zpočátku říkal, že by bylo fajn iPhone čistit jen navlhčeným hadříkem (nejlépe z mikrovlákna a nejlépe s logem nakousnutého jablka), ale časem začal říkat, že asi by nějaká ta desinfekce byla přeci jen lepší. Ale že si (zejména majitelé třetí generace iPhonů) mají dávat pozor na oleofobní vrstvu, kterou si tím pravděpodobně zničí. Malé vědecké okénko: oleofobní vrstva má za úkol odpuzovat otisky prstů, mastnotu a nečistoty. Takže první dobrá rada zní: mějte na vašem mobilním telefonu ochranné sklo. To bude chránit displej nejen před nárazem. Ale nově i před desinfekčními prostředky.

 

Prohlédněte si: Doporučený postup desinfekce mobilního telefonu

 

 

Dobrý pomocník číslo 2: pouzdro na mobil


Druhým dobrým taktickým krokem je mít telefon v ochranném pouzdře, krytu, nebo chcete-li obalu na mobil. Proč? No protože obal lze snadno sundat a důkladně omýt pod tekoucí vodou. Ideálně i za pomoci desinfekčního mýdla a třeba starého kartáčku na zuby. Nezapomeňte nechat mobil potom pořádně vyschnout a některé části ještě dočistit desinfekčním gelem. A jestli se chcete podívat na srozumitelný a přesný návod jak na to, koukněte se sem: POSTUP JAK SPRÁVNĚ DESINFIKOVAT MOBIL.

Tak tedy čistotě zdar a hodně zdraví, přátelé! To máme jen jedno. Tak buďte ohleduplní. Nevycházejte z domu, nezapomínejte na své babičky a všechny ty, kteří to teď mají ještě složitější než my. To dáme, uvidíte!

 

 

>> Čtěte více +

Zvládáte své emoce? Naučte se je přijímat a regulovat.

Láska, nenávist, štěstí a lítost, třeba taky strach a stres. To všechno jsou emoce. Jen tak přibližně si nyní spočítejte, kolikrát jste se za včerejší den usmívali a jak dlouho jste se prali s negativními emocemi. Jaký je váš výsledek?

 

Pamatujte si, že za své emoce má bez výjimky zodpovědnost každý sám. Říkáte si, jak je to možné, vždyť já za to, že mě někdo rozzlobil, přece nemohu? Do jisté míry ano. Právě vy můžete ovlivnit, jak se k zátěžovým situacím postavíte. Projevy emocí se můžete naučit ovládat. S tím vám může pomoci koučink a jeho metody. Objevte sami sebe se zkušeným pracovníkem v oblasti koučování. A možná se v rámci konzultací dostanete do oblastí, o kterých jste ani nevěděli, že potřebují být prodiskutovány.  

 

Co se týče emocí a jejich zvládání, můžete se sami otestovat. Významní psychologové definují stádia emoční inteligence. Ta reprezentuje schopnost chápat nejen své emoční prožívání, ale taky emoce vašeho okolí. Emoční inteligence se rozděluje do pěti na sebe navazujících fází.

 

V první řadě je to sebeuvědomění, termín, který zahrnuje důležitost poznat sebe samotné. Víte, jaké jsou nejčastější spouštěče vašich emocí? Jak na ně reagujete? Jak se na vás podepisují?

 

Pokud si dokážete zodpovědět na otázky týkající se sebeuvědomění, je třeba otestovat schopnost seberegulace. V tomto případě se jedná vlastně o schopnost zachovat chladnou hlavu a nenechat emoce, aby vás ovládly. Dokážete si udržet nadhled?

 

Asi nejtěžší krok osobního rozvoje tvoří sebemotivace. Jedná se o schopnost ,,nakopnout se‘‘, definuje nenucenou volbu naučit se ovládat. Do oblasti sebemotivace řadíme optimismus a víru v lepší budoucnost. Jelikož právě s touto oblastí mívá nejvíce jedinců problém, vyhledávají pomoc profesionálů v oblasti již zmíněného koučování.

 

Pokud si projdete třetí fází, máte téměř vyhráno. Další dvě etapy se týkají lidí kolem vás. Začtvrté je tu empatie, která, jednoduše řečeno, vyjadřuje schopnost porozumět druhým. Umíte se vcítit do ostatních? Zvládáte poradit nebo reagovat na vznesené problémy?

 

Empatie souvisí s poslední složkou emoční inteligence nazývající se sociální dovednost. Tu by měli ovládat především lidé ve vedení firmy. Jedná se o schopnost práce v kolektivu, předvídání situací nebo umění správné komunikace. Jste v pozici vedení a ,,šéfování‘‘ lidí se vám úplně nevede? Rady zkušeného kouče vám pomohou!

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE BŘEZEN 2020!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc březen 2020 se stala Lucie Vaisová. Blahopřejeme.

655ED8B7-CCB1-4969-A7D2-EB4642C7B650

C88D3E69-7907-4B24-8076-3244E2883541

F7A24997-1384-49EC-96AF-933412B63108

52C9B2A5-C0BA-40DF-9211-28DD689AA625

>> Čtěte více +

Jak lépe propagovat svůj byznys pomocí tisku?

Účelné řešení, jak se dostat více do povědomí potencionálních klientů je nejen tisk letáků, ale také kvalitní tisk brožur nebo produktových katalogů. Tisk katalogů a brožur (na rozdíl od letáků) přináší větší prostor pro nabízené zboží nebo služby a skýtá několik podob: můžete vybírat mezi sešívanými brožurami bez obálek V1 (vnitřní listy i obálka jsou stejné) mezi sešívanými brožurami s obálkou V1 (vnitřní listy se liší od listů obálky) a mezi V2 lepenými brožurami – které se hodí pro vícestránkové brožury knižního typu s rozsahem až do 240 stran. V případě, že tisknete na poslední chvíli, vybírejte express tiskárny, kde vám zvládnou vytisknout rychle to, co si přejete. Ať už se bude jednat o jednotný tisk katalogu nebo hromadný tisk katalogů či brožur, vždy specifikujte co nejpřesněji zadání a požadavky pro výrobu - např. materiál, druh vazby, povrchové úpravy apod.

Chcete kvalitu? Zkuste digitální tiskárnu PROPERUS.

Digitální tiskárna se řídí podle vašich představ a požadavků a vytiskne vám cokoliv již od 1 Ks. Taková tiskárna zvládne nejen kvalitní tisk brožury, katalogy, letáky, vizitky apod., ale i nadstandardní tisky např. pohlednice, kalendáře, plakáty, pozvánky atd.

PROPERUS nabízí nejen tisk špičkových katalogů či brožur, ale také odborné poradenství a vstřícný přístup. Díky technologii tiskárny HP INDIGO 7600 dodává maximální kvalitu v expresních termínech.

Zkuste se obrátit na PROPERUS -  digitální tiskárna Olomouc.

>> Čtěte více +
>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE LEDEN A ÚNOR 2020!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc leden a únor 2020 se stala Pavlína Čurdová. Blahopřejeme.

DSC_0022-1

DSC_0044

DSC_0058

DSC_0064

DSC_0113

DSC_0117

DSC_0125

>> Čtěte více +
>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE PROSINEC 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc prosinec 2019 se stala Kateřina Lovčí. Blahopřejeme.

IMG-20181129-WA0008_pp

IMG-20181129-WA0013_pp

IMG-20181129-WA0017_pp

>> Čtěte více +

V jednoduchosti je krása

Pokud máte raději minimalistické šperky, zvolte jednoduché provázkové náramky. Zdobí je korálky z minerálů, polodrahokamů nebo různé symboly od Swarovski.

Dámské náramky z provázků jsou vhodné pro všechny milovnice drobných šperků. Pokud máte zálibu v duchovních symbolech, určitě vás z této kolekce potěší provázkový náramek s vyrytou buddhistickou mantrou - ta má moc očistit tělo a duši od negativních emocí.

Pánskou kolekcí provázkových náramků určitě potěšíte i svého partnera, který si potrpí na nevýrazné šperky. Zkuste mu nadělit třeba náramek se sokolím okem. Sokolí oko zvyšuje nejrůznější mentální schopnosti, podporuje objektivitu, toleranci a povzbuzuje fyzické tělo.

>> Čtěte více +

Trápí Vás chronické potíže? Vyzkoušejte účinky bioinformační medicíny!

Co je Bioinformační medicína?

Bioinformační medicína je mimořádná terapeutická metoda, která nepůsobí žádnou bolest, nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky a umí být velice efektivní. Snaží se najít a odstranit přímou příčinu zdravotních potíží – na rozdíl od léčky klasickými léčebnými medikamenty, které se pokouší vždy řešit až následek.

 

 

Čím jsou způsobené zdravotní potíže?

Většina zdravotních problémů je způsobena důsledkem působení škodlivých faktorů na lidský organizmus. Mezi hlavní faktory patří: stres, konzervanty, prach, elektrosmog, radon, smog, plísně, viry, alergeny, amalgam, chemikálie, karcinogeny a mnohé další. Lidské tělo má vlastní cesty a způsoby na zotavení a nalezení rovnováhy. Pokud však na něj působí dlouhou dobu příliš mnoho těchto škodlivých faktorů, může se vlastní autoregulační schopnost přibrzdit nebo zcela zastavit.

 

 

Biorezonance v rámci přístupu celostní medicíny

 

Co je biorezonance?

Stejně jako tradiční čínská medicína, homeopatie, akupresura, ajurvédy, autopatie či akupunktura a jiné léčení přírodními prostředky, patří biorezonance do oblasti lékařství založené na zkušenostech lékařů a terapeutů v řádu desítek, stovek a někdy i tisíců let. Biorezonance pomocí přístroje Bicom optima II. Generace je speciální terapeutický proces, vhodný pro diagnostiku a odstraňování potíží na biofyzikální, energetické úrovni, která z pohledu kvantové fyziky může hrát zásadní roli při vzniku nemocí.

Biorezonance pomáhá již více než 30 let

Biorezonanční přístroj Bicom se používá v západní Evropě už více než 30 let. Ve Švýcarsku je tato terapie u vybraných terapeutů hrazena zdravotními pojišťovnami. Díky přístroji BICOM můžeme u mnohých případů zjistit a eliminovat často skryté příčiny potíží, které není vždy možné analyzovat na laboratorní úrovni.

 

 

Kde můžete provést terapii?

Biorezonance Brno – Centrum Bioinformační medicíny MUDr. Kamila Beneše najdete v Brně na ulici Viniční – v areálu kliniky Viniční.

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE LISTOPAD 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc listopad 2019 se stala Veronika Piskačová. Blahopřejeme.

11-2019-3C4A1847-8A0C-4202-8276-EF37B4AE7241

11-2019-5D94A9FB-7A62-4A24-A613-19A3CBCB9781

11-2019-7F60A6B1-5EE4-490A-94DF-65E7C402650E

11-2019-8CDC32CE-0163-4B01-A8AE-0CEC55248C10

11-2019-9F88EB8C-786A-483B-A970-B178ED1901B8

11-2019-158B1229-EF15-4C76-8A6D-D92563783E6A

11-2019-EB05E3E3-AF9E-4303-9F20-3EDEDE7714E2

11-2019-EBB184D5-B39F-4721-B6FE-4195338B6E7B

>> Čtěte více +

Ušetřete při nákupu nábytku díky srovnávači cen Crosta.cz

Chystáte se rekonstruovat pokoj nebo celý byt? Jak postupovat, aby vás nákup nábytku vyšel na co nejméně peněz?

 

Pozor na vábení slev

 

Výprodejové akce dělají zákazníkům největší radost. Někdy lidé díky slevám opravdu značně ušetří, v dosti případech jsou však slevy pouze marketingovým nástrojem prodejců. Pokud na vás již z dálky mává produkt s červenou etiketou, ještě to neznamená, že byl skutečně zlevněn. I když přeškrtnutá původní cena hlásí vyšší sumu než je ta současná, neznamená to, že taková skutečně byla. Výrobci někdy před zlevňováním cenu nejprve zvednou, aby byl rozdíl mezi zdánlivě původní sumou a částkou novou co největší. Nejste si jisti, zda je slevová nabídka skutečně výhodná? Pak srovnejte cenu s jinými prodejnami či e-shopy. Je úplně jedno, jaký produkt zrovna vybíráte, jistě jej najdete v nabídce konkurenční společnosti. Prozkoumejte i jiné možnosti, které se ve vámi zvolené cenové kategorii pohybují.

 

Využívejte srovnávač cen

 

Nejlepší možností, jak snadno prozkoumat všechny dostupné nabídky současně, je využít srovnávače cen. Crosta.cz nabízí hned několik kategorií výběru, jednotlivé nabídky si můžete seřadit od nejlevnějších nebo nejprodávanějších. Díky srovnávačům cen si nábytek vyberete snadno a rychle.

 

Slevové kupony a kódy

 

Mnohem méně rizikové je pro zákazníka využití slevových kupónů, to dokazují i mnohé marketingové průzkumy. V rámci větší objednávky může být díky slevovým kódům úspora opravdu vysoká. Členství v klubu prodejny je další možností, jak ušetřit.

 

Nakupujte po internetu

 

Jak se vyvarovat unáhleným nákupům? Vybírejte online! V čem je to výhodnější? Představte si, že si prohlížíte třeba nové toaletní stolky. Přijedete do obchodu, vybíráte z dostupných možností. Úplně si nejste jisti, zda je vybraná toaleta tou pravou, ale nakonec při pomyšlení, že byste cestu do prodejny a následný výběr museli provádět znovu, raději stolek koupíte. Nebylo by lepší prohlédnout si mnohem víc nabídek z pohodlí domova? Na webu navíc získáte spoustu inspirace.

 

 

 

Sledujte trh a promýšlejte

 

Pokud na nákup nábytku příliš nespěcháte, pak si na jeho výběr nechte dostatek času. Sledujte dostupnou nabídku, inspirujte se nápady a promýšlejte design. Teprve až budete vědět, co přesně hledáte, porovnávejte konkrétní nabídky. Budete mít přehled o dostupných kouscích a nestane se vám, že koupíte něco, co následně nevyužijete nebo to, co vám k ostatnímu vybavení nebude ladit. Třeba při výběru nové kuchyňské linky je vhodné nechat si celý pokoj nejprve vykreslit od designéra či ve speciální aplikaci, abyste viděli, jakým dojmem bude kuchyňský kout působit.

 

 

Jestliže vybíráte taky nové šatní skříně popřemýšlejte o možnosti skříní vestavěných. Vzhledem k tomu, že jejich korpusy z větší části schováte, můžete výrazně ušetřit na materiálu.

 

Využívejte doplňkových služeb

 

Při převozu velkých nákladů taky projedete mnohem více benzínu nebo si budete muset dokonce vypůjčit větší vůz, abyste nábytek v pořádku dopravili domů. Žádné náklady navíc nejsou nutné! Na internetovém srovnávači cen Crosta.cz si můžete navolit možnost dopravy zdarma. Zaplatíte pouze za samotný produkt, který vám bude následně dovezen až před dům.

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ŘÍJEN 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc říjen 2019 se stala Denisa Tomančáková. Blahopřejeme.

1_3

2_2

3_2

4_1

5_1

6_1

9_1

>> Čtěte více +

Jak prodat nemovitost bez realitky?

Prodej nemovitosti je pro většinu z nás složitý úkol v našem životě. Většinou se jedná o majetek, do kterého jste investovali nemalé finanční prostředky, dlouhá léta o něj pečovali a máte k němu osobní vztah a citovou vazbu. Ať už prodáváte nemovitost z jakéhokoliv důvodu, chcete prodat co nejrychleji a nejvýhodněji. Jde to provést "bez realitky" na vlastní pěst?

Pokud byste chtěli prodat Vaši nemovitost bez realitní kanceláře, máte na výběr z velké řady různých portálů, které mohou zveřejnit Váš inzerát. Tyto portály se však výrazně liší kvalitou zpracování, návštěvností i cenou. Někde vložíte nemovitost zdarma a poté vás čekají malé, ale pravidelné poplatky, jinde zaplatíte jen za vložení inzerátu nebo za takzvané topování, tedy posun vašeho inzerátu na lepší pozici při vyhledávání.

Jedno však mají tyto portály společné: takto zveřejněná nemovitost se objeví pouze na jednom jediném realitním portálu. Vy ale potřebujete co nejširší inzerci a pokud chcete dobře a rychle prodat nemovitost bez realitky, je třeba využít profesionálních serverů, jako jsou Sreality nebo Realityidnes. Ty patří však k nejdražším na trhu.

Naštěstí existuje varianta, jak se placení těchto poplatků můžete vyhnout a přitom může být vaše nemovitost umístěna na velkém množství portálů. Nově můžete využít jedinečné služby Reality samoobsluha a zdarma, bez jakýchkoliv skrytých poplatků inzerovat "bez realitky" na více než 50 realitních portálech. Při prodeji nemovitosti totiž platí, čím více potenciálních kupujících vaši inzerci uvidí - tím více bude prohlídek - čím více prohlídek - tím větší šance na rychlý a efektivní prodej.

 

 

Jak správně stanovit cenu nemovitosti?

V podstatě existují tři různé ceny nemovitosti:
1) cena, za kterou si prodávající myslí, že prodá,
2) cena, za kterou by chtěl kupující koupit,
3) cena tržní - skutečná.

Pro správné stanovení ceny a tudíž pro zvýšení šance dobrého prodeje je nezbytné znát místní poměry a cenovou mapu oblasti.

 

Co zvýší hodnotu vaší nemovitosti?

Prvním a mnohdy nejsilnějším dojmem pro kupujícího je právě vzhled. Špatné fotografie neupraveného bytu či domu vám kupce zcela jistě nepřivedou. Prohlídka = první dojem = rozhodování. Pokud má vaše nemovitost drobné nedostatky, jakou jsou otlučené rohy nebo špinavé zdi, zvažte opravu nebo vymalování. Jsou to maličkosti, ale určitě tím zlepšíte první dojem u zájemce o vaši nemovitost.

Máte kupce? Jaký je další postup?

Po úspěšné prohlídce nemovitosti doporučujeme uzavřít se zájemcem rezervační smlouvu a tím si nechat potvrdit jeho opravdový zájem. Teď už je na čase, obrátit se na svého advokáta nebo notáře, který pomůže zařídit vše potřebné. 

 

>> Čtěte více +

Jakou podlahu zvolit? Dřevěnou nebo vinylovou?

Vinyl - podlaha 21. století
Téměř každá domácnost dnes má nebo plánuje vinylovou podlahu. Proč? Důvod je jednoduchý - snadno se udržuje (šetří tak čas), nabízí množství dekorů, je ekologická, cenově dostupná a vhodná i pro alergiky.

Nechoďte po špičkách
Další velkou výhodou vinylové podlahy je fakt, že snižuje hladinu decibelů proudící do místnosti pod Vámi. Pokud tedy máte doma malou gymnastku, či tatínka co chodí po patách, vinylové podlahy se stanou vaším nejlepším přítelem. Budete v klidu vy i vaši sousedé, co víc si přát?

 

 

Když dva dělají totéž, není to vždy totéž
Pokládka vinylové podlahy je velmi rychlá a čistá. I když máte doma kutila, je lepší se i v tomto případě obrátit na podlaháře, kteří si umí poradit s nerovností podkladu a jinými neduhy. Dejte jim šanci, většina z nich se tím, co dělají, zabývá již desítky let.

 

 

Vybírejte stylově
Na vás je pak vybrat si, který design vinylu preferujete. Škála je opravdu široká a fantazii se meze nekladou. Vinylové podlahy disponují širokým výběrem motivů a barev.

 

Dřevěná podlaha - poctivá podlaha na celý život

A pokud byste chtěli spíš klasiku, zkuste tradiční dřevěné podlahy. Dřevo zajistí Vašemu bydlení dokonalou podlahu na desítky let! Vneste do svého bydlení kousek přírody a využijte báječných vlastností čistého dřeva. Ať už se bude jednat o dřevěné palubky (masiv) či dřevěné vlysy (parkety). Vyplatí se to!

Díky možnosti renovace bude vaše podlaha stále jako nová a vy tak docílíte naprosto fantastického vzhledu, který vám bude kdejaká návštěva závidět!

 

 

Pro pokládku ať už vinylové podlahy, nebo dřevěné podlahy vždy využijte zkušeností odborníků. Můžete se obrátit např. na Podlahářské práce Stanislav Špička - podlahy Olomouc.

 

>> Čtěte více +

Levná ČOV pro vás

Plzeňská firma ZAKRA je kancelář projektantů specializující se na projekty jako je ČOV, vodovodní přípojka, retenční nádrž a podobně. To všechno pro koncové uživatele, nikoli velké korporace. Její zákazníci jsou obvykle rodiny nakupující daná zařízení pro své osobní využití. Pokud máte rodinný dům a přemýšlíte o lepším způsobu řešení odpadních vod, koukněte na jejich oficiální stránky.

 

Společnost ZAKRA se zabývá čističkami odpadních vod a dalšími zařízeními z oblasti vodohospodářství již celé roky a desítky klientů prošlo jejich rukama. Nutno podotknout, že s velmi pozitivními recenzemi. Většina klientů doporučuje ZAKRU i dalším. Spolupráce obvykle začíná nezávaznou konzultací, která je zdarma. Ta pomůže uchopit vaši situaci, prozkoumat místo, potřeby a lokální podmínky, podle čehož se poté plánuje celý projekt.

 

Využijte kompletního servisu, kdy se nemusíte vůbec o nic starat. Dokumentace, navržení ideálního řešení, formální požadavky úřadu, povolení, instalace ČOVky i následná údržba. To vše je v režii kanceláře ZAKRA. Ta navíc dokáže nabídnout zcela bezkonkurenční cenu za své služby, v hodnotě 5-10 tisíc korun.

 

Podívejte se sami na nabídku ČOV nebo vodovodních přípojek.

>> Čtěte více +

Zámky lásky s vlastní fotkou

Přejete si, aby vaše láska vydržela napořád? Zamkněte ji na zámek a zahoďte klíč!

Před pár lety to bylo gesto jen pro největší romantiky. Dnes je z toho nekontrolovatelná lavina. A protože čeho je moc, toho je příliš, nedoporučujeme vám věšet zámky na kulturní a architektonické památky ani na zábradlí různých mostů. Památkám to ubližuje a tuny zámků mohou ohrozit jejich statiku. Najděte si svoje soukromé místo, kam zámek lásky umístíte.

  

 

Láska v zámku

Chtěli byste si lásku zamknout originálním visacím zámkem s vaší vlastní fotografií, milostnými kliparty, svými jmény nebo nějakým milostným nápisem? Tohle originální vyznání lásky si můžete vytvořit a objednat u HappyFota.

 

Aplikace pro všechny – pro písíčkáře i jablíčkáře

Tvořit a objednávat fotky, fotoknihy, kalendáře či fotodárky u HappyFota je nyní ještě snazší než dříve. Objednávat oblíbené produkty lze online přímo z webového prohlížeče nebo z programu, který můžete mít ve svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS. A všude vypadá a ovládá se úplně stejně. A úplně nejvíc je, že své produkty, které v nové aplikaci připravíte, můžete mezi jednotlivými zařízeními sdílet. To žádná jiná firma v Česku ani na Slovensku zatím nenabízí. Každý váš projekt se totiž nyní ukládá do cloudu. Můžete ho začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až se vám bude chtít.

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ZÁŘÍ 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc září 2019 se stala Veronika Hájková. Blahopřejeme.

received_234698897413355


received_442280069946381


received_464539351035595


received_857637691260204


received_889877764697582

received_1043709472485270

received_2364407417132814

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE SRPEN 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc srpen 2019 se stala Veronika Chmelenská. Blahopřejeme.

DSC_2992


DSC_3019


DSC_3025


DSC_3057


DSC_3063


DSC_3102

>> Čtěte více +

Vtipná trička s potiskem pro každou příležitost

Každý máme svůj styl. Ten se od ostatních lidí odlišuje méně či více, nejdůležitější je to, že sedí nám. I když jste se svým stylem spokojeni, občas se vám stane, že zatoužíte po troše originality? Ne každý sestavený look se vám vydaří? Pak čtete správný článek. Díky těmto jednoduchým doplňkům se vyhnete klišé a svému outfitu dodáte nápaditý ráz.

 

Existuje mnoho návodů, které se vám pokusí dlouze vysvětlovat, jak vybočit z davu. S módou je to jednoduché. Stačí objevit pár stylových kousků, které vám padnou do oka a zkombinovat je s tradičním běžně nošeným oblečením. Nebojte se potisků, výraznějších barev a originálních střihů nebo doplňků.

 

Najděte svou řeč pomocí geekworld.cz. Co vám tento e-shop může nabídnout?

 

Geek trička

 

Klasické tričko obohacené potiskem zaujme hned na první pohled. Vyberte si originální potisk, na který nikde jinde nenarazíte. Vybírat můžete z vtipných popisků, ikonických maleb nebo speciálních IT motivů. Geek trička se vyrábí sítotiskem, který zaručuje stálost i po desítkách praní. Trička jsou vyráběna ze 100% bavlny. Většina nabízených produktů je dostupná skladem, takže se můžete těšit na zaslání do tří pracovních dní. Prohlédněte si Geek nabídku.

 

 

Batoh pro mnoho příležitostí

 

Proč nosit klasický batoh, když si můžete za skvělou cenu pořídit zavazadlo z Pixel kolekce? Ať už se chystáte do školy, práce nebo na výlet, batoh Pixel je tou pravou volbou. Obsahuje speciální měkkou destičku vpředu, která já součástí designu každého batohu. Na ni si sami můžete sestavit libovolný obrazec nebo nápis z malých pixelů. Pixely jsou drobné silikonové čtverečky různých barev, které snadno uchytíte na již zmíněný panel. Můžete je vyměňovat dle libosti, fantazii se meze nekladou.

 

 

Zalíbila se vám myšlenka tvorby vlastních motivů? Pak vás jistě potěší, že si od stejného výrobce můžete pořídit i doplňky. Co takhle penál nebo nápaditý diář? Rozsviťte svůj den pomocí nejedné barevné mozaiky. Při nákupu náhradních pixelů si jen nezapomeňte zjistit potřebnou velikost komponentů.

 

Vsaďte si na vychytávky Geek style

 

Obyčejnému outfitu můžete dodat šmrnc i díky jedinému doplňku. Co takhle náhrdelník s filmovým tématem nebo třeba s designem mocné mandaly? Máte si z čeho vybírat. Většina doplňků, které v e-shopu najdete, zapadá do kategorie steampunk. Tento žánr odkazuje na technologii založenou na páře, hlavním zdroji energie. Doplňky zapadají do světa sci-fi a fantasy. K dispozici jsou pro vás předměty ve zlatém i stříbrném designu, snadno je sladíte s celým lookem.

Navštivte e-shop geekworld.cz a prohlédněte si celou nabídku stylových kousků. O návrhy nových produktů se stará několik IT nadšenců, kteří dávají své kreativitě průchod zejména výrobou originálních módních kolekcí. Objednejte si Geek vychytávky, kterými zaujmete.

 

Pokud přemýšlíte nad neokoukaným dárkem pro blízkého, zkuste vybrat tričko nebo třeba přívěsek. Překvapení můžete zpestřit taky 3D kovovou skládačkou, která zaujme malého i velkého nadšence stavebnic. Složit miniaturní modely si vyžaduje dávku trpělivosti a šikovné ruce. Následně se předmět stane skvělým designovým doplňkem třeba do kanceláře.

 

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ČERVENEC 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc červenec 2019 se stala Klára Drožová. Blahopřejeme.

66781234_339208600357542_9151565861612421120_n_pp

66798826_625423661298306_1023566426910228480_n_pp

66802038_335223110686565_5365724723319668736_n_pp

67200137_760274391056000_891543263989727232_n_pp

67361771_487065512097856_3799879389223583744_n

66733666_951628885178933_7270296565930000384_n_pp

>> Čtěte více +

Překvapte vaše hosty na večírku skvělým jídlem, na které se nezapomíná. 

Existuje velké množství cateringových společností, které nabízí různé druhy i úroveň služeb. Můžete si nechat uvařit čerstvé jídlo přímo na místě, upořádat grilovací párty, nechat si jídlo kompletně dovézt již hotové nebo si pozvat například "food-truck".

 

Styling

Současné trendy v gastronomii určitě dávají přednost zdravému stravování či dokonce speciálním vegetariánským pokrmům, nicméně můžete zvolit naopak i koncept klasického "amerického grilování" nebo např. "středomořskou kuchyni". Každá pořádná společnost poskytující catering vám jistě nabídne spoustu možností na výběr.

 

Prověřte kvalitu jídla,

dovozu i skladování

Jestli chcete svým hostům servírovat jídlo, na které nezapomenou, zajímejte se především o jeho kvalitu. Důležité jsou zejména čerstvé a lokální suroviny. Pokud vám bude jídlo cateringová společnost dovážet, zajímejte se také o průběh jeho skladování a dopravu. Chladící boxy a speciální přepravní gastronomické vybavení by mělo být samozřejmostí.

 

Kuchař vždy až na prvním místě

Aby bylo jídlo a gastronomický zážitek z něj na nejvyšší úrovni, je třeba, aby se o něj postaral opravdový odborník. Šéfkuchař je ten, kdo zajišťuje, aby chuťové pohárky vašich hostů dostali maximální potěšení. Vždy se proto zajímejte, kdo konkrétně bude jídlo chystat a celý gastronomický koncept navrhovat.

 

Doplňující aktivity

Výrazným zpestřením vaší společenské akce může být také nějaká aktivita pro vaše hosty. Zvolit můžete třeba "kuchařskou show" nebo " ukázku vaření", do kterého se mohou vaši návštěvníci i přímo zapojit. Pořádáte-li večerní párty, pak je vhodným doplňkem "barmanská show", která může být doplněna například o ohnivé efekty. V neposlední řadě byste se měli zabývat také výzdobou. Květiny mohou celé prostředí rautu výrazně oživit a přinést mu zajímavé barevné pojetí.

 

BASTA CATERING  Brno

Pokud uvažujete o uspořádání oslavy, večírku, firemního setkání či podobné společenské akce, náš zkušený tým pro catering Brno je připraven vám pomoci. Rádi vám navrhneme a zrealizujeme cateringovou akci, na kterou budou vaši hosté dlouho vzpomínat.

 

 

 

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ČERVEN 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc červen 2019 se stala Renata Strnadová. Blahopřejeme.

IMG_20181105_081741_pp

IMG_20181105_082437_pp

IMG_20181105_082708_pp

IMG_20181105_082735_pp

IMG_20181105_082820_pp

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE KVĚTEN 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc květen 2019 se stala Janette Luptáková. Blahopřejeme.

IMG_20190501_164531_pp

IMG_20190501_164109_pp

IMG_20190501_163612_pp

IMG_20190501_161115_pp

IMG_20190501_160649_pp

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE DUBEN 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc duben 2019 se stala Žaneta Dočekalová. Blahopřejeme.

019_3398_pp

019_3405_pp

019_3411_pp

019_3415_pp

019_3420_pp

019_3431_pp

019_3427_pp_1

019_3438_pp

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE BŘEZEN 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc březen 2019 se stala Dominika Duchoňová. Blahopřejeme.

img1547551728221

img1547552400722

img1547552978866

img1547573154234

img1547582467849

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ÚNOR 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc únor 2019 se stala Barbora Bočková. Blahopřejeme.

5D4_4656_pp

5D4_4668_pp

5D4_4674_pp

5D4_4695_pp

5D4_4699_pp

5D4_4713_pp

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE LEDEN 2019!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc leden 2019 se stala Kateřina Kopřivová. Blahopřejeme.

20181113_103853

20181113_103934

20181113_103953

20181113_104231

20181113_110800

20181113_111502

20181113_111537

20181113_111738

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE PROSINEC 2018!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc prosinec 2018 se stala Pavlína Cupáková. Blahopřejeme.

IMG_20181104_151248

IMG_20181104_152615

IMG_20181104_152439

>> Čtěte více +

Plnoštíhlá… No a?! Jste tak sexy, jak se cítíte!

Pokud vám při pohledu na osobní váhu naskakuje husí kůže a raději byste se „někam zašila“, máme pro vás skvělou zprávu. Nějaké to kilo navíc váš partner pravděpodobně neřeší. Z mnoha průzkumů naopak vyšlo najevo, že většina mužů považuje plnoštíhlé ženy jako mimořádně atraktivní. Úzce to souvisí s geny a určitými historickými zákonitostmi, ale tím se teď zabývat nemusíte. Mnohem důležitější je vaše pochroumané sebevědomí. Přečtěte si, jak být pro partnera sexy za všech okolností a zároveň se líbit sama sobě!

Přestaňte se skrývat v ústraní

Ženy, které nejsou spokojené se svou postavou, mají něco společného. Obvykle se vyhýbají barvám a stylovému oblečení. Naopak se zahalují do nenápadných hábitů a doufají, že si jich ve společnosti nikdo nevšimne. Je to i váš případ? Pak máte nejvyšší čas na to své tělo přijmout a přestat se za něj stydět.

Přebytečných kil se můžete kdykoliv zbavit, stačí k tomu pevná vůle a vytrvalost. Ale do doby, než se ručička na váze zastaví na ideálním čísle, nemá smysl zoufat. A co se týče oblékání, pořiďte si outfit, ve kterém se budete cítit sexy. Nebojte se toho a nebraňte se ani přiléhavým kouskům (samozřejmě s ohledem na dobrý vkus). Dobrou volbou může být kombinace vzorované tuniky a džínsů. Když to bude zapotřebí, přizvěte si na pomoc zkušenou stylistku – poradí vám nejen při výběru oblečení, ale také s barvami, vzory či účesem a líčením.

Pořiďte si značkové spodní prádlo

Alfou a omegou outfitu je vhodně zvolená dámská podprsenka, a to i přesto, že pod svrškem není vidět. K nejčastějším chybám, kterých se baculky při výběru podprsenky dopouští, patří nesprávná velikost. Podprsenka vám musí perfektně sednout: titěrné prádlo proto nechte subtilnějším dámám a zároveň se vyhněte příliš rozměrnému prádlu.

Co se týče kalhotek, perfektní alternativu ke klasickému střihu představují dámské trenýrky. Jsou velmi komfortní a silnější nohy v nich vypadají hubenější. Vsaďte třeba na stylové trenýrky Represent – až vás v nich uvidí váš partner, spadne mu čelist!

>> Čtěte více +

Kabelka pro maminku: Co v ní nesmí scházet?

Jako maminka to nemáte snadné. Neustálé vstávání, vaření, uklízení a další práce, že už ani nevíte, kde vám hlava stojí. A ještě k tomu potřebujete s sebou vždy nosit tolik věcí. Víte, jaké předměty byste měla mít vždy pro jistotu v kabelce?

 

Plenky a přebalovací podložka

 

Samozřejmě záleží na tom, jak velké dítě máte. Jestliže je však ve věku, kdy je nutné měnit mu plínky každou chvíli, je pak jejich zásoba snad nejdůležitější složkou vaší kabelky. Pro větší komfort a zdravotní bezpečnost je dobré s sebou nosit taky přebalovací podložku.

 

Dudlík

 

Pokud vaše dítko nevydrží bez dudlíku, měla byste mít v kabelce jeden náhradní do zásoby pro případ nouze. Co kdyby ten svůj současný ztratilo? Tuto pohromu by těžko zvládalo nejen dítě, ale i vy.

 

Tekutiny a něco k snědku

 

Vaše kabelka by měla unést taky láhev s vodou či jiným nápojem, pokud dítě dostane žízeň. Do kabelky byste měla schovat taky něco k zakousnutí. Dobrým kompromisem mezi obojím je ovocná přesnídávka.

 

Náhradní oblečení

 

Samozřejmě není nutné tahat v kabelce celý outfit na převlečení miminka, ale časem zjistíte, že některé kousky oděvu jsou téměř nutností, děti se ušpiní i ve chvíli, kdy nemají čím. Pokud kojíte, náhradní top se bude hodit i vám.

 

Elektronika

 

Říkáte si, k čemu nosit elektronické zařízení? Pokud potřebujete dítě zabavit na delší dobu tak, aby si vystačilo samo, velmi se vám bude hodit telefon nebo tablet s pohádkovým filmem. Televize je skvělá i ve chvíli, kdy dítě nechce jíst. Za doprovodu animovaných postaviček zkonzumuje váš potomek jídlo hnedle. 

 

Vlhčené ubrousky a papírové kapesníky

 

Tak tato pomůcka se bude hodit vždy, ať už máte dítě v jakémkoliv věku. Použijete ji při přebalování, na umytí rukou od zmrzliny. Někdy se můžou hodit i vám, například ve chvíli, kdy se rozhodnete svačit na ulici, kde není přístup k umývadlu pro vyčištění rukou od bakterií.

 

Vysmrkat, očistit pusu, ruce, oblečení nebo boty. Pro všechny tyto případy se vám bude hodit do zásoby alespoň jeden balíček papírových kapesníků.

 

Hračky

 

Ať už s dítětem cestujete na dovolenou nebo jen plánujete procházku na nákup, dbejte na to, abyste pro něj měla v kabelce schovanou alespoň jednu hračku. Může jít o plyšového medvídka, skládanku nebo třeba knížku. Děti se velmi brzo začnou nudit a díky hračce na nudu alespoň chvíli zapomenou. Pokud se stane, že hračku zapomenete doma, musíte si poradit jinak. Půjčte dítěti k hraní své klíče. Pokud nosíte v kabelce zrcátko, i to se může stát velkým zpestřením pro vašeho potomka. Uvidíte, že zkoumat toto zařízení zvládne docela dlouho v kuse.

 

Igelitové sáčky

 

Náhradní igelitový sáček vám mnohdy přijde vhod. Zabalíte do něj odpadky, zajistíte pití, aby neteklo. Do igelitového sáčku můžete schovat taky ušpiněnou hračku, cestovní nezbytnosti a další předměty.

 

Voňavka či deodorant

 

Přiznejme si to. Od rána jste na nohou, dítě neustále chováte, pak si s ním hrajete, na procházce tlačíte kočárek třeba i do kopce. Malý deodorant nebo parfém vám doslova přijdou vhod. Buďte svěží každý den.

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE LISTOPAD 2018!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc listopad 2018 se stala Flora Kučová. Blahopřejeme.

DSC_0847d

DSC_0847d-1

DSC_0845d

DSC_0841d

DSC_0835d

DSC_0837d

DSC_0835d-1

DSC_0813d

DSC_0823d

DSC_0812d

>> Čtěte více +

NOVÝ ROČNÍ MISS BACULATÉ KŘIVKY 2019

Hurááá, už je to tady, začíná nám další,
již 4. ročník Miss Baculaté Křivky.

Jsi baculka? Je ti více než 18 let? Máš konfekční velikost 46 a více?
Tak právě Ty se můžeš stát naší novou Miss Baculaté Křivky 2019.
Chceš zažít, jaké to je být modelkou a vyzkoušet si nejednu módní přehlídku?
Být opečovávaná teamem profesionálů našich vizážistek a kadeřníka?
Chceš najít nové přátele?
Tak právě pro Tebe ta soutěž je!

Miss Baculaté Křivky není jako jiné soutěže. Snažíme se soutěž vést v rodinném duchu. Jde nám o to, aby každá žena, která má nějaké to kilo navíc, zažila něco, co jí pomůže zvednout hlavu a říct: „Jsem baculka, a jsem na sebe hrdá!“
Spousta žen a dívek trpí, protože okolí je odsuzuje, ale v každé z nás se skrývá kráska a jde o to, aby si každá začala věřit, a aby to uměla prodat.

Proto neváhej a přihlas se!
Zašli nám zprávu, že se hlásíte na Miss BK 2019, na Baculaté Křivky, z.s., kam napiš svůj email a přilož k tomu dvě fotky postavy a obličeje.
My Ti obratem zašleme přihlášku a další podrobnosti.

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ŘÍJEN 2018!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc říjen 2018 se stala Jarmila Šupinová. Blahopřejeme.

received_235836243765565

received_2270264119669317

received_289967465063862

received_505575423251600

received_462292720956452

received_334519900452811

received_318991778866257

>> Čtěte více +

Známe vítězku soutěže Miss Baculaté Křivky 2018

Kolín - Soutěž o titul Miss Baculaté Křivky se v hotelu Theresia se konala v sobotu 15. září. O korunku královny krásy se zde utkalo celkem 11 finalistek. Absolutní vítězkou se stala Sára Jackwerthová z Českých Budějovic.

12

Vítězkou soutěže Miss Baculaté Křivky 2018 se stala Sára Jackwerthová


Titul 1. vicemiss patří Janě Růžičkové z Ostravy.

2. vicemiss se stala Gabriela Dammak z Liberce.

Vyhlášena byla také Miss Facebook Baculaté Křivky, kterou se stala Kateřina Kopřivová z Brna.

Zdroj: http://www.svoboda.info
Foto: Michal Bílek

>> Čtěte více +

Tipy na dárky k výročí: Co třeba originální párové trenýrky?

Už se zase blíží ta vaše společná oslava dne, kdy jste se potkali? Nebo se snad léto s létem sešlo a vy slavíte další rok vašeho manželství? Je jedno, jestli jste spolu pouze rok, nebo už je za vámi desetileté výročí. Tato významná příležitost si zaslouží oslavu pokaždé. Poděkujte svému nejbližšímu za jeho lásku. Vybírat dárek k výročí by nemělo být povinností nýbrž potěšením. Jistě přijdete na něco, co vaši drahou polovičku potěší a možná i trochu pobaví. Nevíte si s výběrem rady? V našem článku najdete inspiraci.

 

Srdíčka všude

 

K příležitosti prvního výročí si můžete dovolit vlastně jakýkoliv dárek. Ať už vyberete plyšovou hračku, rámečky se společnými fotografiemi nebo přání se zamilovanou básničkou. V této fázi nepohrdne ani jeden z partnerů žádným dárkem. Pokud byste však takto zamilovaně vybarvené gesto opakovali každý rok, už to vaší polovičku může začít nudit. Hlavně kam má ty věci pořád dávat, že?

 

Zážitky

 

Jak už bylo naznačeno v předchozím odstavci, hmotné dárky, které ještě na oko jasně připomínají oslavu výročí, se brzy mohou okoukat. Prostřídejte je se zážitky! Poukaz na luxusní tříchodovou večeři nebo jen posezení ve vaší oblíbené restauraci udělá možná ještě větší radost než klasický dárek. Je váš partner nebo partnerka trochu náročnější? Pak vyberte jeden z pravých zážitků, kde míra adrenalinu nezůstává při zemi. Co takhle let balónem nebo seskok padákem?

 

Dárkový balíček

 

Klasika v podobě šampaňského, čokolády a květin neomrzí. Můžete ji však trochu zpestřit nákupem vašich oblíbených dobrot a sestavit malý dárkový koš. Přidejte kvalitní sýry nebo uzeniny, dále oblíbené sušeny nebo třeba dobrý džus. Na večer si pak naplánujte vaší soukromou degustaci a v případě hezkého počasí vyrazte na společný piknik. Taková oslava se neodmítá!

 

Tvořte

 

Fantazii se meze nekladou. Víte, jaký dárek ještě velice potěší? Ten ručně vyrobený. Sestavte na kartičky vaše společné hlášky nebo někam sepište třeba seznam vašich trapasů. Náramně se pobavíte a ještě dáte do kupy vaše vzpomínky, na které byste třeba za pár let oba zapomněli.

 

Originální trenýrky pro dva

 

Nalaďte se na společnou vlnu! Co takhle vybrat něco pro oba? Párové tričko nebo třeba originální trenýrky? Nakupte kvalitní prádlo pro dva u BREAKOUT clothing, které je k dispozici od velikosti S až po XL. Nemusíte vybírat jen úplně stejné trenýrky, ale taky dvojice v opačných barvách. Všechny produkty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Pro lepší komfort každé spodní prádlo obsahuje vytkanou gumu v pase.

 

Navštivte e-shop breakout.cz, který se specializuje na výrobu trenýrek a vyberte si taky svůj vlastní kousek. Pokud plánujete tento předmět zakoupit jako dárek, můžete na něj nechat doplnit taky unikátní výšivku dle vlastního výběru. Kromě trenýrek můžete na zmíněných stránkách nakoupit taky trika se speciálním potiskem. Před Vánoci se nabídka BREAKOUT rozšíří o dětské zboží v podobě trenýrek, dále se můžete těšit na pánské sportovní boxerky.

 

Firma BREAKOUT vyrábí nabízené oblečení v malé dílně v Česku, soustředí se na každý připravovaný kousek. Těšit vás může nejen kvalitní šití a zpracování, které bere ohled na životní prostředí, ale taky vychytaný střih, který padne každému jako ulitý. A pozor! Při nákupu nad 1000 Kč nemusíte platit za dopravu.

 

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ZÁŘÍ 2018!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc září 2018 se stala Lucie Nemejtová. Blahopřejeme.

received_277223396338065

received_563232150763540

received_294130464652055

received_1985286941716783

20180823_161603

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE SRPEN 2018!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc srpen 2018 se stala Dominika Kutníková. Blahopřejeme.

IMG_3793

IMG_3780

IMG_3797

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ČERVEN 2018!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc červen 2018 se stala Petra Uhlíková. Blahopřejeme.

IMG_8668_pp

IMG_8750_pp


IMG_8752_pp


IMG_8673_pp


>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE KVĚTEN 2018!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc květen 2018 se stala Adéla Štočková. Blahopřejeme.


30768298_10213840694710303_934761861_o


30962074_10213899898030349_79209706_o


30550884_10213840694670302_267989988_o


30825436_10213840696430346_614248114_o

30768057_10213840695070312_1720962891_o30825607_10213840695950334_1250427844_o

>> Čtěte více +

pozvánka na veletrh kosmetiky interbeauty prague 2018
>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE DUBEN 2018!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc duben 2018 se stala Monika Reitmeierová. Blahopřejeme.
IMG_8736_pp


IMG_8659_pp

IMG_8712_pp


IMG_8677_pp


IMG_8618_pp


IMG_8725_pp

>> Čtěte více +

Pořad Světem Módy – 5 tipů pro vytvoření portfolia modelky a nafocení booku

Profesionální fotografie v ateliéru jsou základem vaší prezentace a kvalitního portfolia. Připravili jsme pro vás možnost nafocení bookových fotografií v našem fotoateliéru v Praze od módního fotografa Jana Wassenbauera za cenu 5000 Kč i s líčením od vizážistky. Výsledkem je deset upravených fotografií pro book. V případě zájmu o nafocení booku se u nás již nyní můžete objednat na termín, který vám vyhovuje buď na emailové adrese info@plussizemodelky.cz nebo na telefonním čísle 777 594 340. Kvalitních fotografů je v české republice celá řada, můžete je také najít na internetu v blízkosti vašeho bydliště.


IMG_1199


IMG_1295

>> Čtěte více +

Dne 16-17.3. se koná mezinárodní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2018

Rádi bychom vás pozvali do světa krásy a harmonie na mezinárodní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2018


V pořadí již 25 kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA pořádaného v areálu PVA EXPO PRAHA se koná v pátek a v sobotu 16. a 17. března. Na veletrhu na vás čeká inspirace jarních trendů v účesech, v líčení a módní přehlídky. Vystavovatelé nabízejí produkty z více než 400 značek.


 


Na více než třech stovkách výstavních stánků se návštěvníkům budou věnovat špičkoví odborníci poskytující cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách. Budou připraveni zodpovědět dotazy, ať již půjde o poradenství
k anti-aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci či alternativním metodám v oboru.


S nastupujícím jarem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté, stylisté i kadeřníci. Návštěvníci uvidí „Rococo” fotomake-up znamenité Štěpánky Podroužkové, mohou se nechat inspirovat pracemi finálových týmů soutěže „Creative image team” na téma „Splash of Color” pod vedením úžasného vizážisty Pavla Bauera. Soutěž bude doplněna módní přehlídkou ve spolupráci s TOP-kadeřnicí Romanou Topinkovou. Nebude chybět ani módní show od společnosti České modelky s.r.o., módní přehlídka svatebních a společenských šatů www.satyprotebe.cz


Wellness, fitness i zdravý životní styl se stává jednou ze „stars” veletrhu. Kromě kvalifikovaných ukázek a nabídek školení relaxačních a rekondičních masáží i fyzioterapie budou vystavovatelé prezentovat komplexní beauty-wellness péči.

V saloncích bude program zaměřen na péči o nohy, regeneraci, wellness, saunování, aromaterapii, přírodní péči při použití éterických olejů.


Více informací o veletrhu na  www.WorldOfBeauty.cz nebo www.BeautyExpo.cz

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE BŘEZEN 2018!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc březen 2018 se stala Klára Rozhonová. Blahopřejeme.

20180201_154254

20180201_153651(0)

20180118_115641

20180118_115924

>> Čtěte více +

Fotosoutěž pro plnoštíhlé ženy aneb jak se stát tváří Plussizemodelky.cz
Pořad Světem módy společnosti České modelky s.r.o. moderuje Tereza Josífková


Společnost České modelky s.r.o. pořádá od roku 2016 fotosoutěž s názvem „Stań se tváří plus size modelky“.
Fotosoutěž není omezena věkem, stavem, ani váhou nebo výškou, pouze konfekční velikostí 40 a více.
Jak se můžu můžete přihlásit do soutěže? Je to velmi snadné. Na internetové stránce www.plussizemodelky.cz/tvarplussize.php stačí nahrát vašï fotografii nejlépe celé postavy. Fotografií můžete nahrát i více a do dokonce i pravidelně každý měsíc můžete zkusit své štěstí.


Každý měsíc je potom následně vybrána jedna vítězka a ta se stane po dobu jednoho měsíce tváří našeho projektu plussizemodelky.cz


Modelka je také po dobu 1 měsíce prezentována jako naše VIP +size modelka, kterou propagujeme na FB a na našich webových stránkách a doporučujeme ji našim klientům!


Vybraná VIP +size modelka může být také propagována krátkým video medailonkem.


Více na www.plussizemodelky.cz

>> Čtěte více +

Nová kolekce plus size plavek pro rok 2018
I přesto, že je stále zima začneme trošku netradičně. Už víte jaké plavky si pořídíte na léto? Plus size modelka Tess Holliday nafotila koncem roku 2017 kampaň nadměrných velikostí plavek řady Line Alpine Butterfly pro rok 2018.
"Miluji plavky, které jsou nejen roztomilé, ale také funkční!" řekla plus size modelka Holliday v rozhovoru pro magazín PeopleStyle.


Tess Holliday je americká modelka s výškou 165 centimetrů a hmotností 118 kilogramů. Na svém těle má několik tetování a piercingů. Výrobce plavek chápe, že ne všechny ženy mají zájem jenom o dvoudílné plavky. Jednodílné plavky mohou být také na ženě sexy a to v mnoha variantách a provedeních.


Módní značka plavek, vyhovuje všem ženám, které mají velikosti L až 5XXL. Za nafocení plus size velikostí plavek modelka Holliday čelí neustálé kritice. "Ignoruji to. To, co o mně říkají., Nemá to vliv na můj život a ani na to, jaký jsem člověk, " uvedla modelka.


Zdroje:


https://plus-size-modeling.com/tess-holliday-alpine-butterfly


https://www.youtube.com/channel/UC6J1EAv6bFWFWtSTKVjdM8g


http://www.simplybe.co.uk


Pořad Světem módy společnosti České modelky s.r.o. můžete pravidelně 1x týdně sledovat na youtube video kanálu na https://www.youtube.com/playlist?list=PL2U09HOQBm5VHXbXURDU-6ZsfxtTTTLl_

>> Čtěte více +

Hledáme moderátorku pořadu o plus size módě a modelingu
Hledáme moderátorku nového pořadu o plus size modelingu internetové TV, kterou připravujeme! • Jsi z Prahy a je ti v rozmezí mezi 20-25 lety?

 • Chtěla by jsi si zkusit jaké to je být moderátorkou, získat zajímavou praxi a máš čas 2 dny v týdnu 2-3 hodiny?

 • Praxe a zkušenosti s moderováním nejsou podmínkou!


Zaujala tě naše nabídka, pošli nám svůj tel. kontakt a fotografii celé postavy na email info@plussizemodelky.cz a do předmětu emailu napiš "Moderátorka".

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ÚNOR 2018!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc únor 2018 se stala Irena Chalupová. Blahopřejeme.


20171210_151012_pp

20171210_152100_pp

20171210_151434_pp

20171210_151501_pp


20171210_152740_pp

>> Čtěte více +

Hledáme plus size modelky do našeho teamu v Praze
Společnost České modelky s.r.o. hledá nové časově flexibilní plus size modelky do teamu z Prahy. Staň se součástí našeho teamu a získej řadu výhod! V případě zájmu nám prosím pošlete foto celé postavy, telefon a rozpis kdy máte čas od-do pondělí-pátek na email info@plussizemodelky.cz a do předmětu emailu prosím napište "Modelka plussize České modelky s.r.o."

>> Čtěte více +

Se slevovým kuponem ušetříte i vy
Zavedeným slevovým portálům začaly stále významnější měrou konkurovat jiné nástroje. Jsou jimi slevové kupony.


Jaké jsou výhody slevových kuponů


Podstatnou výhodou kuponů je především širší možnost uplatnění. Slevu můžete získat v některých případech i na celý sortiment. Navíc se dostane rovnou ke klientovi. Slevové portály si totiž musejí na svůj provoz vydělat, proto za umístění nabídky požadují provizi. Slevové kódy rovněž mají velký dosah a jejich efektivita se dá snadno změřit pomocí Google analytics a jiných nástrojů. Jsou proto velmi efektivním marketingově-obchodním prvkem.


V zahraničí se pro tento koncept ustálil termín win-win neboli výhra-výhra. Zjednoduše řečeno se vychází z jednoho z typů strategie řešení konfliktu. Ta je v případě win-win prospěšná pro obě strany. Což dokonale ilustruje i princip fungování slevových kuponů: Obchodník získává nového zákazníka a kupující svoje zboží nebo službu za výhodnějších podmínek.


Slevové kupony se totiž zdaleka netýkají právě jen zboží. Mimořádně populární jsou i slevy na pobyty. Zvláštností je, že podle průzkumů lze říci, že čím solventnější zákazník je, tím více ho slevy zajímají.


Vyznejte se v nabídce slev


Pro usnadnění orientace v jednotlivých nabídkách tak vznikla celá řada webů, které se specializují na jejich vyhledávání a třídění. Tím prvním, kdo se u nás začal orientovat takovýmto směrem, byl vyhledávač slev Skrz.cz. Řada dalších ho ovšem brzy následovala. Patří mezi ně i web Megakupon.cz, který dnes nabízí stovky možností, jak ušetřit.


Mezi nejoblíbenější patří například slevový kupon 4Home do známého internetového obchodu. V kolika e-shopech se můžete cítit doslova jako doma? 4Home nabízí dekorace a potřeby do domácnosti za sympatické ceny. O nic ochuzeni nezůstávají ani slovenští nakupující. Footshop zľavový kupón představuje skvělý způsob, jak si udělat radost novými teniskami světově proslulých značek.

>> Čtěte více +

Erotická masáž a její pozitivní účinky na vaše tělo 
Lidé potřebují k životu doteky. Ať už je o kontakt mezi partnery nebo o doteky zkušené masérky, bez nich by žádný člověk nedosáhl emocionální rovnováhy. To je pouze jeden z důvodů proč lidé vyhledávají masérská studia.


 


Jenže taková masáž přináší ještě mnohem víc - detoxikaci organismu, zásobení všech buněk kyslíkem, zlepšení paměti, spálení tuků, rychlejší odbourávání cholesterolu, zmírnění migrény a mnohé další účinky.


 


Máte chuť na něco víc než je běžná masáž? Zavítejte na erotický speciál. Myslíte si, že erotické masáže nemají na vaše tělo účinky? Tak to se mýlíte. Masáž i té nejmenší části těla si bude užívat tělo celé. Díky erotické masáži zažijete skvostný zážitek a ještě si přidáte na zdraví. Co vám taková masáž krom výše zmíněných účinků dále zajistí?


 


Posílení imunity


 


Posílení imunity souvisí zejména s odbouráváním stresu. Pokud jste ve stresu, vyplavuje se vám do těla kortizol, který redukuje imunitní buňky potřebné k obranyschopnosti organismu. Tím, že se při masáži uklidníte, dojde k výraznému poklesu kortizolu, který vydrží mnohem déle na nízké hladině, než jaký čas ho trvalo shodit na minimum. Díky tomu, že kortizol přestane negativně působit, dojde k posílení celého imunitního systému. Navíc se začne vyplavovat mnohem více imunoglobinu. Je známo, že i jedna jediná masáž dokáže posílit vaši obranyschopnost natolik, že se vaše tělo směle ubrání sezónní chřipce. Hrozí vám nakažení bacily? Vzhůru na masáž, vezměte s sebou i partnerku.


 


Pryč se stresem a napětím


 


Jak již bylo řečeno v předchozím odstavci, při masáži se zbavíte veškerého stresu a uvolníte celé své tělo. Pokud žijte v neustálém spěchu, určitě se vyplatí, dát si jednou za čas ,,voraz‘‘. Aktivujte zase jiné buňky v těle a dopřejte si nenahraditelné potěšení.


 


Redukce krevního tlaku


 


Zejména bloudivý nerv dokáže krevní tlak ovlivňovat. Vede z lebky až do hrudní části, kde se větví do všech orgánů. Je vyloučeno, že by se mu při erotické masáži dalo vyhnout. Stačí malý nátlak v horní části těla a nerv začne ihned stimulovat a regulovat krevní tlak v celém těle.


Určitě zajímavý je fakt, na nějž přišli vědci z University of South Florida. Tvrdí, že pokud během tří týdnů stihne jedinec projít několika masážemi, které dohromady dají celkový čas masírování sto minut, dojde k výraznému zlepšení krevního tlaku v těle jedince. To není zas taková doba, že? Máte s krevním tlakem potíže? Zkuste lék jménem masáž!


 


Omládnete


 


Je jedno, jakou masáž zvolíte, každá vám bude prospěšná i co se týče pokožky. Při proceduře dochází k vyplavování estrogenu, který brání stárnutí kůže. Masážní pohyby navíc kůži vypínají a prokrvují. Pokožce prospívají i jemné škádlivé doteky, které jsou při erotické masáži běžné. Nejenže si užijete, ještě budete krásnější!


 


Koncentrace na jediné


 


Víte, že při masáži cvičíte i svůj mozek? Nejvíce zdokonalujete koncentraci. Již bylo zmíněno, že díky masáži se uvolníte a takzvaně vypnete. Odpočíváte, ale přesto se soustředíte na jedinou věc, na to blaho, které se právě otírá o vaši kůži.


 


Relaxace, procítění, uspokojení, to, a teď už víte, že i mnoho dalšího, vám přinese (nejen) erotická masáž. Vydejte se na ni k profesionálům. Zavítejte do salonu Erotic massage Prague – Luxury, kde se o vás jedna ze zkušených masérek skvěle postará. A pozor, přijít můžete i v páru!


>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE LEDEN 2018!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc leden 2018 se stala Natálie Straková. Blahopřejeme.
1AB9CC7A-4664-45D8-9450-B194E45A13EA-PP


0811E308-DA00-42A7-8728-E4CE87BEBE58-PP


14E195FA-FDB4-4156-B167-B0767CE2704A-PP


A8823E25-7AEF-4DCE-8EAF-4ABF5F13D475-PP

698C54C6-B2D3-46BA-A0D6-3D72A1ECA195-PP

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE PROSINEC 2017!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc prosinec 2017 se stala Veronika Malá. Blahopřejeme.


20171021_173046


20171021_172855


20171021_172344-2


20171021_172214


20171021_172344


>> Čtěte více +

Známe vítězku tváře měsíce listopad 2017!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc listopad 2017 se stala Teraza Salavcová. Blahopřejeme.IMG_0261


IMG_0306


IMG_0317


IMG_0280


IMG_0295


IMG_0300


IMG_0272

>> Čtěte více +

Nebojte se nosit plavky i do města!
Plavky byly během letošního léta něco, co se neustále měnilo. Přišly do kurzu hlavně takové plavky, které byly jednodílné, ale během těchto krásných a teplých letních měsíců se do kurzu dostávaly ještě jiné typy plavek, které oslovily taky řadu žen. Samozřejmě jsme se ani letos neobešli bez dvoudílných plavek, které vyhovovaly tomu, kdo nebyl nadšený z těch jednodílných.


U tohoto kousku oblečení, které móda každým rokem různě mění, je typické to, že se nosí do bazénu nebo na dovolenou k moři či na koupaliště nebo jinam k vodě. Někdy si je vytáhneme i na zahradu, když se chceme opalovat, ale že bychom si je někdy vzali do města – to nás ani nenapadne. Přesto všechno se však právě plavky staly součástí našich outfitů, bez kterých už nedocílíme hezkého a stylového looku.


Pokud se ptáte, jak se vlastně plavky do města nosí, zodpovíme vám tuto otázku. Existuje hned několik způsobů, jak plavky stylově a efektivně zakomponujete do svého běžného outfitu tak, že si lidé ani neuvědomí, co to máte na sobě.


Jednodílné plavky se kombinují mnohem lépe!


U jednodílných plavek si nikdo nevšimne, že máte na sobě plavky. Vždyť vypadají jako nátělník, který se aktuálně nosí. Díky tomu, že jednodílné plavky jsou aktuálně velký hit hlavně v té podobě, v níž najdete v obchodech i řadu nátělníků, lehce můžete tyto plavky zkombinovat k šortkám s vysokým pasem, kdy šortky doplníte o vkusný pásek a na nohy dáte dnes velice stylové nazouváky. Samozřejmě lze jednodílné plavky sladit i s klasickými kalhotami.


A jak zkombinovat dvoudílné plavky?


U dvoudílných plavek je nutné, abyste neměli klasický vrchní díl na zavazování za krkem. To se totiž potom pozná. Pokud však máte dvoudílné plavky s vrchním dílem bez ramínek, nebojte se sladit tento díl s úzkou sukní s vysokým pasem. K tomu zvolte džínovou bundičku a nějaké vkusné sandálky. Budete mít tak vkusný top, o němž si vůbec nikdo nepomyslí, že je to vrchní díl plavek.

>> Čtěte více +

Hledáme plus size hostesky z Prahypkussize
Společnost České modelky s.r.o. nabízí, jako již 3. rokem,  brigádu pro 2 PLUS SIZE hostesky v Praze


Kde? Atrium Flora Praha


Kdy? 11.10.2017 8:00-18:00


Co?  jedná se o akci u příležitosti Světového dne obezity , konat se bude v Atriu Flora. Na místě budeme mít několik stanovišť – poradna lékaře, výživový poradce, trenér, slečny potřebujeme k stánkům, aby byly tak nějak k ruce, nic složitého 


Odměna? 120 Kč/hod.


Požadavky? Sympatické komunikativní slečny – Konfekční velikost 44 +


V případě zájmu prosím pošlete svou foto a telefon a na email produkce@ceskemodelky.cz a do předmětu emailu napište „Hosteska PLUSSIZE PRAHA


>> Čtěte více +

Známe vítězku tváře měsíce říjen 2017!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc říjen 2017 se stala Valerie Červená. Blahopřejeme.


DSC_0141_ppDSC_0041_pp


DSC_0144_pp


DSC_0150_pp

>> Čtěte více +

MODELKA PRO TRIUMPH – PLUS SIZE !
Společnost České modelky s.r.o. nabízí brigádu pro XL modelku v Praze


Kde? Praha – hotel Absolutum u nádraží Holešovice


Kdy? 3.10.2017 13:30 – 16:30


Co? Modelka na školení společnosti Triumph – školení na téma „Jak správně změřit velikost podprsenky“ – zaměstnankyně (pouze ženy) se na modelkách budou učit jak vybrat klientkám správnou podprsenku


Odměna? 1000 Kč/ akci


Požadavky? PlusSize Modelka – obvod od 80 – 90 a košíček mezi D – F, konfekce 40-44


V případě zájmu prosím pošlete svou foto a telefon a na email produkce@ceskemodelky.cz a do předmětu emailu napište „Modelka Triumph“. Uveďte prosím i velikost košíčků, obvod a konfekční velikost.Více zde: Be MAD MAgazín - pro modelky & hostesky

>> Čtěte více +

Známe vítězku tváře měsíce září 2017!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc září 2017 se stala Karolína Červenková. Blahopřejeme.20662398_1809921102356409_179603319_o

20684298_1809926445689208_677437928_o


20662600_1809910692357450_206205669_o


20662431_1809924625689390_1948368594_o


20662544_1809920282356491_1544949176_o


20663136_1809921995689653_1757588431_o


>> Čtěte více +

Větší prsa na obzoru aneb jak zvětšit poprsí bez chirurgického zákroku
Je vaším snem mít větší a pevnější prsa, ale nechce se vám do plastické operace? Napadlo vás, že to jde i jinak? Přečtěte si náš článek a získejte krásnější poprsí natrvalo během několika týdnů.


 


Jak je to s plastickou operací?


 


Jestliže se odhodláte k chirurgickému zákroku a finance vám budou přát, máte výhodu v tom, že vaše prsa budou větší během několika hodin. Vyberete si taky přesně velikost a tvar prsou. Zvětšování operačně má však i své nevýhody. Zákrok vyžaduje dlouhé přípravy. Doba po operaci pro vás bude značně nepříjemná. Nebudete nějaký čas moci sportovat a prsa vás budou bolet. Problém může nastat taky ve chvíli, kdy si tělo na implantát nebude chtít navyknout. V takovém případě je třeba nasadit náhradu a nebo se implantátů zase zbavit. Pokud je tělo uvítá, stejně byste měla časem podstoupit jejich výměnu, a to asi po patnácti letech.


 


Jde to i přírodní cestou?  


 


Nemyslíte si po přečtení tohoto odstavce, že zvětšení prsou přírodní cestou bude lepší volbou? Zapomeňte na krémy, které vaše prsa možná na čas posílí, ale rozhodně nebudou působit na pořád. Vsaďte na klasiku a ověřené metody. Jak na to?


 


Jedinou nevýhodou této cesty je delší doba čekání, než budou vaše prsa dokonalá. Plusem nechirurgické cesty je rozhodně ušetření peněz a neomezenost v pohybu. Pokud se rozhodnete pro požívání kvalitních tablet, pak si taky zajistíte zmírnění břišních bolestí v době menstruace. Tělo taky obohatíte o vitaminy.


 


Vhodná strava


 


Pro růst prsou je dobré jíst dostatek sóji, obilí a semínek, ryb a luštěnin. V těchto potravinách se totiž nachází estrogen, jeden z nejdůležitějších hormonů podporující růst prsou a taky podstatný vitamin E.


 


Masáž a regenerace


 


Pro správnou stimulaci tvorby prsní žlázy jsou důležité masáže. Nemusíte docházet do žádného studia, drobnou prsní masáž zvládnete i sama doma, stačí nastudovat základní techniky. Prsní masáž může být velmi uvolňující a regenerující.


 


Cvičení


 


Zařaďte do vašeho denního programu krátké cvičení. Zabere vám pouze několik minut. Samotné cvičení vám pomůže prsa hlavně zpevnit. Pro lepší prsa cvičte nejlépe dvakrát denně. Pomohou vám cviky s činkami, pohyb na nakloněné rovině, upravené dámské kliky nebo obyčejné stlačování dlaní proti sobě. Pokud máte některé dny více volna, spojte tyto cviky s procvičením celého těla.


 


Tablety na zvětšení poprsí


Tak jako muži si přejí podpořit své mužství pomocí zvětšení penisu, některé ženy si zase dokáží zvednout sebevědomí pomocí větších prsou. Většinou se to bez prášků neobejde. Jaké doplňky stravy jsou ty nejlepší?


 


BreastEXTRA 


Tento produkt je zcela přírodní, zajistí vám zvětšení prsou až o dvě čísla za pouhé tři měsíce. Tablety se staly nejlepším prostředkem ve srovnání s ostatními zde zmíněnými produkty. Vyzkoušejte ho a posuďte sama.


 


 


BreastFAST


  


S druhým produktem řady Breast získáte lepší poprsí již po prvních třech týdnech užívání, což všechny uživatelky produktu velmi oceňují. Vaše prsa se zvětší o celé jedno číslo.


 


 


NadraIN FORTETřetím nejlepším produktem na zvětšování poprsí je produkt s názvem NadraIN FORTE. Opět se jedná o zcela přírodní produkt, který dodá tělu dostatečnou dávku ženského estrogenu a podpoří produkci prsní žlázy. Tyto tabletky seženete téměř v každé lékárně. Vsaďte na jistotu a vyzkoušejte účinný NadraIN FORTE, díky kterému budou vaše prsa za pár týdnů větší o celé číslo.


>> Čtěte více +

Známe vítězku tváře měsíce srpen 2017!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc srpen 2017 se stala Leila Bouabdallahová. Blahopřejeme.IMG_20170728_175254

IMG_20170728_173627

IMG_20170728_172830


IMG_20170728_171805

>> Čtěte více +

I plnoštíhlým postavám to (nejen) ve společnosti může slušet!

Zapomeňte na nějaká ta kila navíc a ukažte se v okouzlujících společenských šatech, které vám bude každá žena závidět. Myslíte si, že krásné mohu být jen štíhlé dámy? Tak to jste na omylu. Možná právě vy se stanete hvězdou večírku. Jak na to? Vyberte si správné společenské šaty pro plnoštíhlé.Vše záleží na vaší sebedůvěře. Pokud se budete sama cítit skvěle, budete si připadat okouzlující a sexy, pak vás bude takto vnímat i vaše okolí.Choďte vzpřímeně. Jen pouhým narovnáním zad a krku ztratíte pár kilogramů na objemu kolem bříška. Navíc budete působit víc sebevědomě.Vezměte si na sebe alespoň jednou za čas boty na podpatku. Tyto dámské cennosti dodají vašim pohybům elán. I když se v nich možná necítíte zrovna jako v peřince, vaši postavu krásně prodlouží. Oprašte své oblíbené střevíčky nebo si kupte nové lodičky a vydejte se právě v nich do společnosti. Dbejte však na to, abyste si obula takové boty, které umíte ovládat.Zapomeňte na černé outfity. Světem poletují fámy, že by plnější postavy měly nosit pouze černou barvu nebo tmavé odstíny. Neřešte rady okolí a vyberte si barvu modelu, která se vám zalíbí a bude vám slušet. Pokud chcete svou postavu zeštíhlit, vyhněte se křiklavým kombinacím barev a volte jednobarevné modely. Není vhodné sázet na šedou, hnědou nebo zelenou barvu. Toto trio dokáže nositelův věk pěkně zvýšit.Soustřeďte se na přednosti, na které jste pyšná. Zvýrazněte pomocí korzetových šatů svůj pas nebo ňadra. Širší nohy naopak dobře schová třeba nabíraná sukně.Vyhýbejte se horizontálním pruhům a volánkům. Sednou vám všechny motivy, které jsou řazeny vertikálním směrem. Dávejte přednost drobnějším vzorům. Místo mnohých ozdobných prvků vymezte prostor šperkům. Ve vaší sbírce by neměly chybět mohutné a trochu výstřední parády. Vybírejte šperky podlouhlých tvarů.Vyhněte se taky huňatým materiálům, které vás ještě opticky rozšíří. Nejméně vhodné je nošení kožešin, vlny a jiných pletenin. Na štíhlosti vám nedodá ani lesklý materiál.Při oblékání nesmíte zapomenout taky na kvalitní spodní prádlo. Vyberte si push-up podprsenku, která dotvoří vzhled vašich prsou. Jestli potřebujete zeštíhlit zadeček a boky do vámi vybraných šatů, pak sáhněte po stahovacím spodním prádle. Myslíte si, že by tento druh prádla mohl být nepohodlný? Pak svůj výběr stáhněte přímo na zeštíhlující šaty, které s vaší postavou svedou stejnou práci jako spodní prádlo, možná ještě lepší.Nebojte se kratších střihů. Jestliže se vám na společenskou akci nedaří vybrat šaty dlouhé a raději byste si ráda vykročila v šatech nad kotníky, neváhejte ani minutu. Šaty těchto délek dokáží postavu výrazně zeštíhlit. Navíc působí tyto střihy šatů žensky a svůdně.Nebojte se rukávů. Ženy se soustředí na své milované i nejméně milované partie, ale na své ruce a paže zcela zapomínají. Ve většině případů seženete společenský oděv pouze bez rukávů. Nezůstávejte však u tohoto střihu a zakryjte své ruce pěkným sáčkem nebo přehozem. Pokud nemáte v plánu vybírat šaty úplně bez ramínek, vsaďte na ramínka širších rozměrů.Vyberte si šaty pro plnoštíhlé podle vašeho gusta v e-shopu spolecenskesaty.cz, kde najdete velké množství šatů za bezkonkurenční ceny. Modely jsou navrhovány podle vzorů italské módy. Díky propracovaným střihům šatů schováte nedokonalosti a podpoříte vaše přednosti. Máte už nějaký kousek z tohoto e-shopu ve svém šatníku?
>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ČERVENEC 2017!
Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc červenec 2017 se stala Kateřina Vávrová. Blahopřejeme.


>> Čtěte více +

Výlet po Praze? Jedině metrem
Dnešní článek bude poněkud netradiční, protože módu a oblékání naťukneme jen tak zlehka a až úplně ke konci. Dnes bychom Vám totiž rádi dali typ na víkendový výlet pro celou Vaší rodinu. Léto je v plném proudu a Praha nabízí hned několik možností vyžití. Prozkoumejte památky a nebo si nakupte na Náplavce čerstvé potraviny od místních pěstitelů a chovatelů. No nezní to jako super náplň volného víkendu? My si myslíme, že ano.


  Jak se nejlépe dopravit a následně pohybovat po Praze?


            V zásadě existují 3 základní možnosti jak se do Prahy dostat: autobusem, autem nebo vlakem. To který způsob vyberete je čistě na Vás a Vašich preferencích. My Vám rádi poradíme s tím, jak se po Praze co nejefektivněji pohybovat.


 


            Nejpohodlnější a nejrychlejší je využívat metro, které lze efektivně kombinovat s tramvajovými spoji.


 


Základní informace: 


            Nejpopulárnějším z dopravních prostředků je metro, které je schopno přepravit až 1 700 000 cestujících. Síť metra má celkově 61 stanic a v současné době jich je 40 bezbariérově přístupných. Z celkového počtu 61 stanic jsou 3 přestupní:


  • • Můstek (přestupní stanice linky A a B)

 • • Florenc (přestupní stanice linky B a C)

 • • Muzeum (přestupní stanice linky A a C)


 


 


 Divnolidi v MHD


             Věříme, že tento stručný návod Vám orientaci v pražském MHD značně ulehčí. Na závěr přidáváme k pobavení neuvěřitelné módní výstřelky, v kterých někteří cestující.


  


            Tak co na to říkáte? Je to síla co. My jsme se teda při prohlížení fotek pěkně nasmáli.

>> Čtěte více +

Zeštíhlující šaty pomáhají ženám vyzrát nad kily navíc aneb jak vypadat štíhleji
Snažíte se shodit kila, aby vám šaty lépe padly, ale stále ne a ne zhubnout? Nic si z toho nedělejte! Přečtěte si článek a seznamte se s nejlepšími tiky, které zajistí schování vašich přebytečných kil.


 


Při oblékání se vždy snažte přesunout do popředí přednosti, na které jste pyšné. Dejte vyniknout úzkému pasu nebo vyberte takové šaty, které zvýrazní váš dekolt.


 


Pro krásný pas je vhodné použít širší pásek tmavé barvy. Jestliže chcete zvýraznit svůj krk a dekolt, vyberte si šaty s výstřihem do V. Opticky zvětší vaše ňadra a prodlouží krk.  


 


Pokud nemáte v plánu koupi dlouhých šatů, vyberte takovou délku, která bude končit v nejužším místě vašich nohou, tedy u kolen.


 


Máte problémy s vašimi stehny? Volte sukně ve tvaru ,,A‘‘. Nikdy si neoblékejte úzké přiléhavé outfity.


 


Nyní jsou v kurzu taky dvoudílné šaty. Mnoho žen vyrazí do ulic v delším crop topu a dlouhé sukni. Takovéto modely však vynechte. Volné bříško na plnější postavě nevypadá hezky. Našim cílem je ho co nejvíce zakrýt.


 


Postavu zeštíhlují jednobarevné outfity. Vyberte takové zeštíhlující šaty, na kterých se nekombinuje více výrazných barev. Přednost dejte nevzorovaným modelům. Určitě platí, že čím tmavší barvu šatů si vyberete, tím budete vypadat štíhleji. Pokud toužíte po bílém modelu, neváhejte a pořiďte si ho, ubrat kila se dají i jinak, třeba opálením. Navštivte solárium nebo použijte samoopalovací krém.


 


Snažte se vaši postavu co nejvíce prodloužit. Jak to udělat nejsnadněji? Vezměte si na pomoc lodičky s vyššími podpatky. Nezapomeňte koupit takové, které se budou hodit k vámi vybraným šatům. Čím více s šaty budou ladit tím lépe.


 


Dejte zelenou pěknému sáčku, které se postará o dokonalé krytí všech horních problémových partií.


 


Vlasy si vyčešte nahoru. Nejen, že tento účes bude vypadat slavnostně, ale taky opticky prodlouží vaše tělo a hlavně krk.


 


Snažte se šaty zkombinovat s vhodnými doplňky. Jasnou volbou jsou dlouhé visací náušnice. Slaďte je s náhrdelníkem.


 


Snažíte se zamaskovat vaše těhotenské bříško? Pak si přečtěte pár triků, díky kterým nikdo ani nepozná, že jste těhotná. Těhotenské šaty jsou speciálně šity tak, aby mělo vaše bříško pohodlí a zároveň abyste vy sama vypadala tak, jako byste žádné bříško neměla.


 


Vaše břicho krásně schovají šaty s upnutým vrchním dílem, který se začne rozšiřovat těsně pod prsy. Přechod mezi úzkým a volným stylem je dobré zakrýt pěkným páskem.


 


V tomto případě se nebojte pestrobarevných vzorů, které od vašeho bříška odpoutají pozornost. Nestyďte se taky ukázat svá prsa. Pokud vám padnou šaty bez ramínek, pak jim určitě dejte přednost před plnými šaty bez výstřihu. Dobrým kompromisem mezi těmito druhy šatů jsou modely na jedno rameno nebo ty, které se zavazují za krk. Vypadají originálně a vkusně.


 


Dobře budou na vás vypadat taky řasené šaty s vypasovaným sáčkem.


 


Nakupte šaty pro těhotné i jiné slavnostní modely šatů, kterými okouzlíte všechny hosty na akci, v e-shopu spolecenskesaty.cz. Vybírat můžete z modelů od čísla 32 až po šaty velikosti 60. Každá žena zde najde svůj model. Tak neváhejte a navštivte tento e-shop s jedinečnými společenskými šaty.Autor: Kamila Spoustová

>> Čtěte více +

Jaké kabelky jsou IN?
Mobil, tablet, nabíječka, klíče, peněženka, toaletní taštička, hřeben,.. Kam všechny tyto nezbytné denní potřeby schovat? No přece do nové kabelky!


 


V letošním roce je nabídka kabelek opravdu pestrá a různorodá. Vybere si i ta nejnáročnější klientka. Pojďme se společně projít cestou současných módních trendů. Načerpejte inspiraci pro další nákupy.


 


Letos frčí takzvané mikrobagy, někdy nazývané taky jako mikro kabelky. Jde o nejrůznější psaníčka a zejména kulaté mini kabelky dortových tvarů. Ty jsou nejčastěji ozdobeny nažehlovačkami, třásněmi nebo flitry. Pokud nemá extravagance ve vaší skříni místo, mezi kabelkami si též vyberete.Všechny z těchto kabelek se dají považovat za oblíbené crossbody kabelky. Jedinou jejich nevýhodou pro každodenní používání je malá velikost. Pokud nenosíte úspornou peněženku, je zcela jisté, že se vám ta vaše do kabelky ani nevejde. Tato situace má však jednoduché řešení. Vyberte si takovou kabelku, která bude ladit k vašemu večernímu outfitu a vyrazte s novým módním doplňkem do víru nočních ulic. Do kabelky schovejte pouze telefon, peníze, klíče, malou lahvičku parfému a kosmetiku, bez které byste se večer neobešla.


 


Máte tolik věcí, že tyto kabelky byste stejně musela mít hned tři najednou? Pak volte raději rovnou nějakou větší. Prozkoumejte jednotlivé kabelky přes rameno. Z odstínů nyní nejvíce ,,frčí‘‘ červené a taky hologramové barvy. Módní policie neodsoudí ani kabelky v neutrálních tónech. Zaměřte se na kousky ozdobené nejrůznějšími aplikacemi. Vybírat můžete mezi střapci, květy, pompony nebo kovovými doplňky. Dejte si však při výběru pozor na velikost kabelky. Pokud jste menšího vzrůstu, nevybírejte si kabelky příliš veliké. Taška by ještě vaši postavu opticky zmenšila.


 


Každá žena by měla mít ve své sbírce i elegantní batůžek. Od letošního roku se z tradičních kabelkových obchodů stávají batůžkové ráje. Nebojte se batohy kombinovat i s typicky ženským stylem oblečení. Při nošení moderních batohů není sportovní look podmínkou.


 Fandíte pánskému stylu? Pak vás jistě potěší kabelky kufříkových tvarů s pevnou rukojetí. Vybírat můžete hned z několika velikostí. U těchto tašek obvykle najdete i popruh přes rameno.


 


Žádné ženě by taky neměla v šatníku chybět jednoduchá shopper bag. Tato kabelka snad nikdy nevyjde z módy. Mezi ostatními kabelkami ji snadno poznáte. Správná shopper bag je šitá z tenkých, avšak pevných materiálů, vyznačuje se delšími uchy, nikdy nemá crossbody popruh a obvykle neobsahuje zip. Jak už z názvu můžete vyčíst, tento druh kabelek se skvěle hodí na větší módní nákupy.


 


Kromě již zmíněných barevných kombinací se na scéně právě začínají znovu objevovat kabelky se zvířecím designem. Co takhle kabelka se vzorem hadí kůže?


 


Nesedí vám zvířecí motivy? Pak zapátrejte po zapletených proutěných kabelkách. Ty budou totiž hitem letošního léta. Tyto designové doplňky se hodí nejen na piknik, ale taky dodají vašemu dennímu looku letní nádech. Co takhle proutěná pletená kabelka s ozdobnými vyšívanými květy?


 


Nakupte své favoritky v e-shopu brasty.cz. Na stránkách naleznete jak aktuální módní trendy, tak i tradiční klasické kabelky, které nikdy nevyjdou z módy. Vyberte si nový módní doplněk nejen na léto.


Autor: Kamila Spoustová


.

>> Čtěte více +

Perete správně své prádlo? 
Vložit prádlo do pračky, zapnout a pověsit. Říkáte si, že na praní prádla nic není? Seznamte se se zásadami správného praní a zjistěte, zda vše děláte opravdu správně a nebo se poučte ze svých drobných chyb.


 


Zásadním krokem před samotným procesem praní je korektní vytřídění prádla. Rozdělte oblečení do jednotlivých barevně odlišných hromádek. Zvlášť perte prádlo čistě bílé, zvlášť černé a tmavě modré. Čím více barevných kupiček vytřídíte, tím lépe.


 


Zaměřte se taky na materiál prádla. Jemné látky perte na třicet stupňů, povlečení můžete zapnout až na šedesát stupňů. Praní materiálově odlišných věcí se opravdu nevyplácí, hlavně, když pračku nastavíte na vyšší stupně praní.


 


Pračku neplňte příliš hodně, prádlo by se pak nemuselo řádně vyprat, bude zmačkané a půjde obtížně vyžehlit.


 


Pořiďte si více druhů pracích prášků. Nejlepší jsou ty, které jsou určeny pouze na konkrétní materiály nebo barvy. Prací prášky není vhodné používat na jemné materiály, taky na vlněné prádlo. Na tento druh prádla je dobré použít nějaký prací gel. Univerzálním řešením pro praní různorodého prádla jsou prací kapsle. Některé druhy jsou totiž speciálně upraveny tak, aby byly prospěšné prádlu kteréhokoliv materiálu. O poměru dávky ku samotnému prádlu vám více poví jednotlivý druh pracího přípravku. Každý výrobek je lehce odlišný.


 


Pokud má nějaký kus prádla na sobě viditelná špinavá místa, je dobré je předtím namočit ve studené vodě s mýdlem nebo na ně použít přímo odstraňovače skvrn. Až poté ošetřený kus vyperte.


 


Největší chybou při praní je absence avivážního prostředku. I když se samotný prací prostředek zdá být dosti voňavý, prádlo do sebe jeho vůni vstřebá, ani nebudete vědět jak. Proto je dobré, vzít si k praní na pomoc ještě jednotlivé aviváže. Ty nezajistí pouze dokonalou vůni, ale taky se postarají o to, aby na sebe prádlo nepřitahovalo špínu. Látka se nebude lepit na pokožku, u umělých materiálů díky ní zanikne elektrostatický náboj. Látky budou celkově měkčí i příjemnější na dotek. Pokud jste si do teď nebyli jisti, zda aviváž používat, nyní vidíte, že jednoznačně ano.


 


Prádlo věšte ihned po jeho doprání. Bude pak méně zmačkané a zachová si svoji vůni. Pro uchování barev nenechávejte prádlo dlouho na sluníčku.


 


Pokud chcete schnutí prádla urychlit, vložte jej do sušičky. Prádlo však při tomto úkonu ztratí část své vůně. Dejte si pozor na některé materiály. Vlněné oblečení nebo hedvábí či nylon do sušičky nepatří!


 


Nakupte správné a kvalitní (nejen) prací prostředky v e-shopu pranijehrani.cz. Vybírat můžete ze široké škály produktů. Firma pranijehrani.cz nabízí kvalitní drogerii z Rakouska a Německa. Objednejte si ještě dnes ty nejlepší přípravky. Osobně si můžete objednávku vyzvednout v Mikulčicích. Jestliže to sem máte daleko, využijte poštovních služeb Geis Point pouze za 49,- Kč. Téměř 500 výdejních míst je rozmístěno po celé České republice, výhodou je také vyzvednutí zásilky o víkendu.


 


A nyní už jen perfektně čisté a voňavé prádlo!

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ČERVEN 2017!
Vítězkou naší fotosoutěže a tváří na měsíc červen 2017 se stala Michaela Princlová. Blahopřejeme._DSC7194_pp


_DSC7235_pp


_DSC7220_pp


_DSC7211_pp


_DSC7223_pp

>> Čtěte více +

Léčba menopauzy bez hormonů
Moderní svět se stále intenzivněji vrací ke stovky let starým poznatkům a léčebným postupům, které využívali například Indiáni či léčitelé v Asii. Týká se to i eliminování nepříjemných projevů klimakteria.


V životě je to tak: jeden problém se vyřeší, ale nenastane klid a pohoda, dříve či později ho vystřídá nový. V životě ženy to platí do posledního puntíku. Nejdříve řeší fungování v partnerství, problémy s dětmi, s prací ... A když projde pár let, partnerství je vyzrálé, děti jsou odrostlé a kariéra zastabilizovaná, a o slovo se přihlásí různé zdravotní nepříjemnosti. Často souvisí s ukončením plodné části života, s klimakteriem.


 


Brát či nebrat?


Projevy přechodu bývají tak různorodé a tak individuální, že žena nejednou navštíví několik odborných ambulancí. Asi nejdůležitější je v tomto období vhodná pomoc od gynekologa. Ten může nastavit substituční hormonální léčbu - doplnit chybějící hormony injekcí, v tabletách nebo formou náplastí. Jenže tento způsob není vhodný pro každou ženu. "Suplementace léčby je opravdu velmi citlivá a musí se  zodpovědně zvažovat, není to řešení pro všechny ženy v menopauze," říká gynekoložka MUDr. Dagmar Makalová. "Je třeba si uvědomit, že syntetické hormony mívají i vedlejší účinky a pokud jeden problém vyřeší, může se v důsledku jejich užívání objevit jiná nepříjemnost, ačkoli možná méně akutní či méně zhoršující kvalitu života. Mnoho žen hormonální substituční léčbu odmítá a pak je tu skupina žen, které ji nemohou podstoupit kvůli zdravotnímu stavu."


Co však mají dělat ženy, které jsou sledovány v prsní ambulanci, trpí ischemickou chorobou srdeční, měli trombózu nebo plicní embolii? Pouze zatnout zuby a vydržet?!


Přírodní doplňky!


Naštěstí se dá velká část nepříjemností spojených s přechodem zmírnit i přirozenější cestou. Vždyť ani naše babičky a prababičky neužívaly hormonální substituční léčbu a poradili si. Zřejmě exaktně nevěděli, že si musí doplňovat hořčík a vápník, ale vypozorovali, že když si dají mák, tvaroh, lískové oříšky, luštěniny či celerovou polévku i s natí a trochu se vyhřejí na slunci, bude jim lépe. Některé dokonce užívali pampelišku, listy jako salát, květiny jen tak snědly nebo si z nich udělali čaj.


My dnes víme, že v přechodu jsou důležité minerály a stopové prvky doplňovat je možné i formou tabletek či kapek. No ani s tou pampeliškou nebyly předchozí generace žen úplně vedle. Ukázalo se, že vhodným doplňkem stravy v období přechodu je i extrakt z pylového zrna. S tělem dělá doslova divy. "Mé pacientky, které užívaly nebo užívají doplněk výživy Sérelys, tedy extrakt z pylového zrna, si pochvalují zmírnění nepříjemných příznaků klimakteria jako nespavost, špatná nálada či nadměrné pocení," říká gynekoložka MUDR. Dagmar Makalová. "Pylové zrno totiž mimo jiné obsahuje látku L-tryptofan, která se v těle mění na hormon zvaný serotinin. Jeho nedostatek může za výkyvy nálad, podrážděnost, deprese či poruchy termoregulace. Serotonin se v těle dále přeměňuje na melatonin, který je zase důležitý pro spánek. Takže doplnění L-tryptofanu se postará i o zlepšení nálady, i o zkvalitnění spánku a eliminování návalů horkosti. A to je hned několik nepříjemných průvodních znaků přechodu. "


Nic nekončí!


Extrakt z pylového zrna je nehormonální, proto je vhodný pro všechny ženy a dá se užívat i dlouhodobě, dokonce i preventivně. No aby ženy zvládly přechod v pohodě, musí dělat ještě jiné věci tak, jako naše babičky a prababičky. Být aktivní společensky i fyzicky a uvědomovat si, že v padesátce život nekončí, ale začíná jeho nová etapa. Zda bude dobrá, do velké míry záleží právě jen na vás.

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE KVĚTEN 2017!


eliskaVítězkou naší fotosoutěže a tváří na měsíc květen 2017 se stala Eliška Muchová. Blahopřejeme.

_DSC7084_pp


_DSC7046_pp

_DSC7063_pp

_DSC7049_pp

_DSC7131_pp

_DSC7132_pp

>> Čtěte více +

Slyšeli jste už o skvělé mobilní aplikaci Tinder?
Trávíte čas doma, místo toho abyste byli venku se svou drahou polovičkou? Cože?! Vy ani drahou polovičku nemáte a proto raději sedíte doma u TV nebo PC? V dnešním uspěchaném světě se jen velmi těžko seznámíte s někým v tramvaji, když jedete do práce nebo do školy. Většinou, i když vidíme osobu, která nás určitým způsobem zaujme, tak nemáme moc času na oslovení a pokud nás někdo osloví, tak času na posezení je také po většinou málo z důvodu již naplánovaného denního harmonogramu.  Jak se, ale tedy v dnešní době elegantně a hlavně úspěšně seznámit s pro nás zajímavým protějškem? Dnešní doba přeje elektronice a mobilním aplikacím a proto i v seznamování a navázání kontaktů musíme jít určitým způsobem s dobou.


Slyšeli jste už o skvělé mobilní aplikaci Tinder? Tinder je úžasná mobilní aplikace, která slouží k seznamování a za krátkou dobu si získala přízeň milionů lidí po celém světe. Tinder je po celém světě velmi dobře známá a nedávno se konečně dostala i do naší krásné České republiky. Tinder dnes a denně pomáhá mnoha lidem k navázání seznámení a potkání dost možná i své životní lásky a to je hlavní účel Tinder seznamky, tedy pomoci a usnadnit cestu k vaší životní lásce.


Jak již bylo nastíněno, Tinder je mobilní seznamka. Vzhledem k tomu, že dnes již má většina lidí na celém světě smarth phone, tak se jedná o opravdu rozšířenou aplikaci, na které je v průměru aktivním každý den neuvěřitelných 25 milionů uživatelů. Podle posledním průzkumů se celkový počet registrovaných uživatelů odhaduje na 75 milionů.


Nemusíte se však bát, že by vám aplikace cíleně hledala partnery/partnerky z USA, Austrálie nebo třeba z Číny. Základní funkcí je velice důmyslné a přitom snadné seznámení založené na principu geolokace. Stačí tedy zadat parametry, jakými jsou například věk, vzdálenost a pohlaví vašeho protějšku a můžete se pustit vstříc novým přátelstvím a láskám.


Když naleznete uživatele, který se vám bude líbit, stačí kliknout na zelené srdíčko, pokud i vy se budete danému uživateli líbit, dojde-li k tzv. shodě, získáte možnost uživatele kontaktovat. Princi je tedy velmi jednoduchý, rychlý, moderní a samozřejmě velice efektivní. Nic vám pak už nebrání vyrazit třeba do kavárny, na kolo nebo kamkoli vás napadne.


Tinder vás zaujal, ale máte strach z registrace? Ničeho se nebojte, registrace je velmi jednoduchá a na oficiálních stránkách naleznete velice přehledný a jednoduchý návod i s obrázky pro majitele smarth phonu se systémy Android a iOS. Dostupnost aplikace je tedy na výborné úrovni a stačí vám opravdu malý krok k vašemu štěstí.


Přestaňte sedět doma a litovat se, že zrovna vy nemáte s kým jít do parku nebo do kavárny. Jděte svému štěstí trošku naproti a uvidíte, že se vám vaše snaha pozitivně vrátí. Blíží se doba koupání, grilování a letních výletů, tak proč na všechny tyto akce nejít ruku v ruce třeba s novou láskou? I k tomu vám dopomůže Tinder.Autor: Mgr. Petr Polák

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE DUBEN 2017!


4-6_ppVítězkou naší fotosoutěže a tváří na měsíc duben 2017 se stala Kateřina Vaněčková. Blahopřejeme._DSC6939_pp


_DSC6992_pp


_DSC6956_pp


_DSC6972_pp


_DSC6968_pp

>> Čtěte více +

Chystáte se na svatbu? Vyberte si správné šperky a střih šatů.
Nejkrásnější období roku už klepe na dveře a všichni se těší na vůni rozkvetlých stromů a barevnou paletu zahrad. Pokud plánujete prožít svůj svatební den pod voňavými třešněmi či na louce plné pampelišek, měla byste pomalu začít s přípravami. Kromě výběru vhodných svatebních šatů je důležité myslet i na šperky, které budou ladit k vám i ke stylu vaší svatby.


Výběr šperků


Jste nepolepšitelná romantička? Šaty s doplňky v pastelových barvách zkombinujte například s náušnicemi a náhrdelníkem ze žlutého zlata s barevnými drahokamy, které skvěle vyzdvihnou romantické naladění vašeho outfitu. Všechny šperky volte tak, aby svým designem ladily se snubními prstenyMáte ráda čisté linie a jednoduchost? Pak je svatba v elegantním stylu pro vás to pravé. Jednoduché šaty s jednobarevnými diamantovými náušnicemi, které svým třpytem podtrhnou šťastné jiskřičky ve vašich očích, okouzlí všechny přítomné. Ideální snubní prsteny? V platinovém provedení, taktéž s malými diamanty.


Toužíte po originalitě? Vyzkoušejte svatbu v retro, nebo vintage stylu. Až vystoupíte z kočáru, všichni se pozastaví nad vaší krásou, kterou báječně vyzdvihnou propracované šperky ve starodávném designu, nejlépe z růžového či žlutého zlata.  Další možností pro tento typ svatby jsou jednoduché náušnice s jednobarevnými kameny, které připomenou retro styl 60. let.Správný střih svatebních šatů


Jakožto plnoštíhlá žena rozhodně nemusíte zoufat. Stačí si vybrat správný střih, který zvýrazní vaše přednosti a naopak zakryje nedostatky. Jak tedy vybírat?


Pro dámy s postavou jablka se širším pasem existuje řešení v podobě korzetu, který přechází ve splývavou sukni. Pokud upřednostňujete pohodlí, zvolte styl empírový, kdy sukně začíná už pod prsy. Ženy se širšími boky by měly volit šaty, které upoutají pozornost na horní partie. K tomu se výborně hodí například róby ve střihu do písmene A, které se k zemi postupně rozšiřují. Pokud si vyberete takové, které mají hlubší výstřih či odhalená záda, nemůžete udělat chybu. Postava ve tvaru přesýpacích hodin se širšími boky a rameny by měla, stejně jako předešlý typ, volit šaty do A, které může oživit lehkým šálem přes ramena.


Ať už na své svatbě zazáříte jako romantická víla, elegantní dáma či kráska z historie, jistě na ni budete s láskou vzpomínat po zbytek života.

>> Čtěte více +

Tvář Scarlett TEPfaktor 2017
Soutěž krásy Tvář Scarlett TEPfaktor 2017 slaví letos třetí ročník. Opět vyzvala dívky a ženy, aby se zúčastnily této soutěže, ve které není předepsána výška, váha, věk, míry či snad stav nebo národnost soutěžící. Tvář Scarlett hledá každoročně ženu, která má touhu se rozvíjet a v životě uspět, ať už jako profesionálka v kariéře či v osobním životě. Samozřejmostí je, že soutěž se zaměřuje na zdravý životní styl, ať už se jedná o dostatek pohybu či správné stravování nebo péče o svoji vizáž. Jediné omezení pro přihlášené dámy je spodní věková hranice, která je stanovena na 12 let. V letošním ročníku se totiž nově objeví děvčata ve věku 12 až 18 let, které soutěží v rámci finálového večera také o titul Scarlett Junior 2017. Vítězky soutěže Tvář Scarlett TEPfaktor 2017 budou reprezentovat po dobu jednoho roku tuto soutěž a celou společnost Scarlett, která organizuje nejen tuto soutěž, ale také provozuje modelingovou agenturu Scarlett Models a podnikatelský Klub Scarlett.Z přihlášených soutěžících vybrala odborná porota na castingu, který se konal v září  2016 třináct finalistek, které se nyní připravují na vrchol soutěže. Přípravy probíhají formou workshopů, módních přehlídek a soustředění. Tato školení absolvují finalistky v Domě techniky Pardubice. Soustředění pak proběhlo v krásném a zajímavém areálu TEPfaktor, který je zlatým partnerem letošního ročníku soutěže. Další soustředění proběhnou ve Wellness Hotelu Kolštejn a v Hotelu Nesuchyně. O tom, kdo získá titul Tvář Scarlett TEPfaktor 2017 rozhodne porota a to při finálovém galavečeru dne 22.4.2017 v pardubickém Domě techniky. Součástí gala večera budou módní přehlídky, pěvecká a jiná umělecká vystoupení známých i méně známých umělců.


 


Finálový večer bude nejen prezentovat krásu, nadání a pohotovost všech finalistek, ale také významné hosty, kterými jsou herečka a zpěvačka Anna Polcarová, finalistka Československé Superstar 2009 Leona Šenková, fantastická zpěvačka Jana Kociánová a v neposlední řadě úžasný Magic Alex. Závěrečná párty určená finalistkám, porotě, partnerům soutěže a VIP hostům se uskuteční právě v Domě techniky a o občerstvení se postará restaurace Srdeční záležitost.


 


Generálním partnerem této soutěže se pro letošní ročník stala společnost Servis D11.


Generálními mediálními partnery se pak stal Časopis Barbar a Shake One rádio. Tyto společnosti se po celý ročník starají o propagaci soutěže.


 


Hlavními partnery soutěže jsou pro letošní ročník Valdivia Toure, Hotel Lions, Wellness Hotel Kolštejn, SS Prestige, Ludmila Novotná a kosmetická značka Avéne.


 


Mezi další společnosti, které podpořily soutěž, patří Daniek, Krtečkovy šablony, Grévin, Barbora Jechová, Voga, Butique Paradise, Laser Game Pardubice, Originály Anibe, Koření od Antonína, ABC Dieta, Ateliér D13, Best Drive, České modelky s.r.o., Plus Size Modelky a další.

>> Čtěte více +

DVA DNY PLNÉ JARNÍ INSPIRACE A ZÁŽITKŮ SLIBUJE 23. KOSMETICKÝ VELETRH WORLD OF BEAUTY & SPA 
WORLD OF BEAUTY & SPA


DVA DNY PLNÉ JARNÍ INSPIRACE A ZÁŽITKŮ SLIBUJE 23. KOSMETICKÝ VELETRH WORLD OF BEAUTY & SPA V AREÁLU PVA EXPO PRAHA – LETŇANY, POŘÁDANÝ 10. a 11. BŘEZNA 2017


WOBAS-2016-plakat-1_zoomNABÍDKA NEJNOVĚJŠÍCH PŘÍPRAVKŮ PRO KOSMETICKOU PÉČI, VLASY, NEHTY, PÉČI O NOHY ČI BIO PŘÍPRAVKY
Veletrh pro Vás připravil náš tým spolu s téměř čtyřmi stovkami firem na výstavních stáncích, které spolu s odborníky nabízejí své nejlepší a nejnovější produkty právě pro Vás – předvádějí na místě jejich užití, seznámí Vás s jejich cenou i možnostmi dalšího prodeje či aplikace na zákazníky. Na vlastní oči se přesvědčíte o výsledcích – ať už je jimi hezčí pleť, nový styling či účes. Přípravky jsou určeny pro salony, obchod i přímý prodej. Část programu bude věnována nehtovému designu, stále se rozšiřuje nabídka přípravků, nástrojů, přístrojů ale i školení pro péči o nohy. Pestrá nabídka BIO přípravků je zárukou, že si každý může všemi smysly vyzkoušet, vcítit se a nalézt ten „svůj“ zázrak přírody pro své domácí užití, zcela jistě se stanou cílem nákupu pro lékárny, drogerie či třeba voňavé obchůdky s přírodními produkty a aromaterapií.


TRENDY V ÚČESECH, LÍČENÍ, ODÍVÁNÍ
Trendy v líčení, účesech i módě přicházejí s nastupujícím jarem, na podiu je ztvární přední vizážisté, stylisté i kadeřníci.  Soutěžní inspirací bude „Avantgarde“ make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „Urban Cherokee“ ztvárňovaný pod vedením úžasného vizážisty s Pavla Bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou, nebude chybět Honza Špilar, tým Honzy Hlaváčka či tým Karlínského učiliště i holešovických oděvních návrhářů. Plné svěžích nápadů budou práce mladých designerů na téma „Ve znamení zvěrokruhu“ i líčení a účesy ve stylu „Pin Up Style“. Soutěžit se bude také v nail artu, manikúře, prodlužování vlasů, špendlení modelů, nebude chybět defilé českých miss s Lucií Kovandovou, Karolínou Mališovou a dalšími, na veletrh zavítají i osobnosti známé z medií.WELLNESS, FITNESS, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL


Tento dříve ne zcela naplněný obor stává jednou ze „stars“ veletrhu. Kromě kvalifikovaných ukázek a nabídek školení relaxačních a rekondičních masáží i fyzioterapie, řada nových vystavovatelů nabídne komplexní vybavení wellness a fitness center, novinky v aerobním tréninku, venkovní sauny nebo třeba vodní fitness. A finální „třešničkou“ bude soutěž v naturálním fitness.


 

Více informací na webu:   www.WorldOfBeauty.cz    a    www.BeautyExpo.cz    a Facebooku:    www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh


Souběžně budou v letňanském areálu probíhat další atraktivní veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT a Kolem Světa. Vstupenky  pro vstup ZDARMA a další informace ke stažení na   www.forcaravan.cz    a    www.forboat.cz

>> Čtěte více +

ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE BŘEZEN 2017!


_DSC6839_ppVítězkou naší fotosoutěže a tváří na měsíc březen 2017 se stala Lea Kolouchová. Blahopřejeme.
_DSC6810_pp


_DSC6874_pp


_DSC6880_pp


_DSC6843_pp_DSC6889_pp

>> Čtěte více +

Pozvánka na módní přehlídku svatebních a společenských šatů satyprotebe.cz
Srdečně vás zveme dne 11.3.2017 ve 13:40 hod. se koná módní přehlídka půjčovny společenských šatů www.satyprotebe.cz od společnosti České modelky s.r.o. na mezinárodním veletrhu World of Expo Beauty 2017 v Praze na výstavišti PVA v Letňanech. Více informací o veletrhu na www.beautyexpo.cz


Letos www.satyprotebe.cz nabízí pestřejší výběr šatů než kdykoliv předtím. Nabízí značky Alyce Paris, Mori Lee, Terani Couture, La Femme, Cinderella Devine, Luxuar, Blondie Nites a další ..


Svatební Salon Šatyprotebe je místem, které stojí za Vaši návštěvu! Čeká Vás PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ a především PŘÍZNIVÉ CENY, které si může dovolit každá žena. Pokud hledáte originální a neokoukané šaty, ve kterých se stanete hvězdou večera, přijďte si vybrat!Těšíme se na Vás na adrese: Dr. Martínka 1295 (objekt Venuše 1 poschodí), Ostrava – Hrabůvka tel : +420 725 269 988, +420 733 218 825


Otevírací doba pondělí – pátek 11:00 – 18:00


www.satyprotebe.cz

>> Čtěte více +

Nechte si nafotit ateliérové fotografie i s líčením v našem fotoateliéru v Praze


16715898_265371697208528_9005873051088173326_oSpolečnost České modelky s.r.o. připravila pro velký zájem další již v pořadí 47. – té fototesty nejen pro začínající modelky a modely ale i pokročilé. Nechte si nafotit profesionální foto prezentaci.


Ve dne 8.3.2017 bude probíhat nafocení fototestů, na které Vás tímto srdečně zveme. V Praze v našem fotoateliéru s Vámi nafotíme 80 ks ateliérových fotografií s profesionálním makeupem, které vám všechny nahrajeme na váš USB disk.


termín? 8.3.2017, 20 min, v rozmezí 10:00 - 18:00 hod.
kde? Fotoateliér, Bělohorská 15, Praha 6
co sebou? Boty na podpatku (lodičky), plavky,módní doplňky jako brýle, hodinky, apod., oblečení - ideální jsou pastelové barvy oblečení a barevné, USB flash disk na nahrání kompletně všech nafocených fotografií.Realizace:
fotograf Martin Frajt
vizáž, styl Marie Jenčová
produkce Michaela Alexandra Drtinová


Cena 599 Kč (dotovaná cena pro registrované ženy a dívky na www.ceskemodelky.cznebo na www.plussizemodelky.cz)


Cena 1500 Kč (cena pro nezaregistrované)


V ceně je zahrnuta práce fotografa, vizážistky, produkční, 80 výsledných fotografií, režie pronájem fotoateliéru, materiál.


Objednat se můžete na www.foto-testy.cz, telefonicky nebo SMS na čísle: 775 574 340
nebo na e-mailové adrese: fototesty@profesionalni.info - do objednávky prosím napište čas, který vám vyhovuje


Kapacita fotoateliéru je omezená.


>> Čtěte více +

Stylová dámská italská móda
Stylové dámské oblečení, které pochází z Itálie, je značkou luxusu a kvality. Každý módní kousek je ženský a slušivý. Italští návrháři dokáží kombinovat jemné prvky s extravagantností. To z italského oblečení dělá něco jedinečného. Něco, co každá žena musí mít ve svém šatníku.Itálie se zajímala o módu již před mnoha sty lety. Ve středověku se zde nacházely cechy s vlnou a taky s hedvábím. Největší pýchou Itálie té doby byl monopol na výrobu barviva na látky. Italští mistři, kteří se zabývali barvením a následně vývozem obarvených látek do světa, se koncentrovali do jednoho místa – do města Florencie. Ani ve Francii neznali v té době tolik barvících technik jako zde. Dodnes se toto město pyšní precizní výrobou koženého zboží, například bot, pásků a zejména kabelek. Florencie je taky považována ze centrum, co se týče šperků. Nachází se zde taky muzeum La Galleria del Costume, kde si každý člověk může prohlédnout historicky nejoblíbenější módní oblečení, může se seznámit s tehdejšími i současnými výrobními technikami a samozřejmě i s těmi nejprestižnějšími značkami.Málokdo ví, že s vývojem doby se módní návrháři začali přesouvat z Florencie do sousedního města Prato. Do poloviny 19. století bylo toto místo jedním z největších módních impérií.Dnes se největší střediska módy nachází v Milánu, v Římě a taky ve Florencii. Milán je sídlem světoznámých značek, kterými jsou například Dolce & Gabbana, Prada, Moschino a další. Největší módní centrum tvoří takzvaný Zlatý čtyřúhelník, místo čtyř ulic, které se nachází v srdci celého města. Pokud přijedete do Milána ve správnou dobu, budete moci navštívit jednu ze známých módních přehlídek, které se konají vždy v rámci akce, kterou můžete znát pod neoficiálním názvem Fashion Week. Ta se koná dvakrát ročně.V Římě se to největší módní centrum soustředí kolem Španělského náměstí. Najdete zde značky jako je Bvlgari nebo Fendi. Nejen módními umělci bývá střed Říma nazýván Mekkou luxusní módy.Italové dbají na to, aby každý kus oblečení nebo bot byl nositelný. Co se týče výstřednosti, mají módní návrháři z Itálie hranici, kterou nepřekračují. Italští oděvní mistři taky tvrdí, že každý módní kousek by o vás měl něco vypovídat, měl by umět vyjádřit vaši osobnost. Po mnoho let udává Itálie tón celému oděvnímu průmyslu. Pravé italské oblečení je pýchou každé moderní ženy.A kde sehnat takovéto luxusní oblečení, když se zrovna nechystáte do Itálie? Navštivte Sqvele oblečení Ostrava, které nabízí exkluzivní kousky italských módních návrhářů. Sqvele vás obleče doslova od hlavy až k patě. Můžete zde vybírat z nespočetného množství oblečení, ale taky bot, kabelek a samozřejmě i šperků. Každý zde najde svou značku, kterou si zkrátka zamiluje.Chcete najít něco jedinečného? Pak si nezapomeňte prohlédnout oblečení MET. Italská značka MET zaujímá přední místo na trhu hlavně díky riflovým kolekcím. Vyznačuje se taky nápaditými detaily, které z vás udělají módní bohyni.Rozšiřte svůj šatník o italské módní kousky. Navštivte e-shop sqvele.com.
Autor: Kamila Spoustová


>> Čtěte více +

Známe vítězku tváře měsíce únor 2017!


DSC_6365_pp
DSC_6397_pp

DSC_6375_pp

DSC_6404_pp

DSC_6397_pp

DSC_6386_pp

>> Čtěte více +

Fotografie, které budou vystihovat to, kým jste.
Přemýšlíte o originálním dárku pro své blízké nebo toužíte po fotografii, která by uchovala vaši dnešní krásu? Hledáte nové zaměstnání a chcete se prezentovat profesionální formou? Nejste spokojeni se svou fotografií na sociálních sítích? Navštivte profesionální fotoateliér a nechte si vyhotovit fotografie, které budou přesně vystihovat to, kým jste.


Profesionální fotografie se může stát nejen milým dárkem pro někoho, na kom vám záleží, ale třeba také dobrým startem do nového života. Zcela jistě však bude krásnou vzpomínkou.


Ve fotoateliéru JanWphotography (www.janwphoto.cz) v centru Prahy najdete vždy nejen poklidnou atmosféru, ale hlavně profesionální služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Postava, věk, ani předchozí zkušenosti s focením nehrají žádnou roli. Během celého focení Vás budeme vést.  Ateliér disponuje velkým množstvím různých doplňků, kterými můžete doladit svou image.

Na přání vytvoříme fotografie v těchto stylech – portrét, fine art, umělecký akt, beauty, pin up, boudoir, glamour, fashion, svatební fotografie, párové fotografie, rodinné fotografie, těhotenské portréty, matka a dítě, předsvatební portréty, business a korporátní portréty.


Jan Wasserbauer je profesionální fotograf, jehož mezinárodní kariéra překračuje nejen umělecká odvětví, ale také kontinenty. Jeho život a práce v mnoha kulturách (Evropa, Asie, Severní Amerika) mu pomáhá vnášet do fotografie unikátně lidské pojetí a odhalit osobnost skrývající se v každém z nás.


Až už tedy chcete portrét svůj, své rodiny nebo třeba svého domácího mazlíčka, ve fotoateliéru JanWphotography najdete vždy to, co právě potřebujete.


Více informací najdete na stránkách www.janwphoto.cz.

Zdroj: Optimmedia

>> Čtěte více +

Časopis Woman&Style - exkluzivní, moderní průvodce světem ženy
Zajímáte se o kosmetické a módní trendy, trendy v bydlení, o oblast zdraví, cestování a kultury, novinky na trhu? Rádi pečujete o kvalitu svého života? Často kupujete dárky svým blízkým, ale dochází vám inspirace? Máte rádi soutěže? Potom je tu právě pro vás internetový časopis Woman&Style (www.womanandstyle.cz).


Internetový časopis Woman&Style je exkluzivním, moderním průvodcem ženy. Najdete v něm nespočet rubrik, mezi kterými nechybí Beauty/Fashion, Tipy na dárky, Soutěže, Zdraví, Luxury, nebo například Nákupní příloha, která vás provede trhem České republiky, a ve které můžete najít mnohé inspirace na dárky pro své blízké.


Vplujte s námi do světa kosmetických procedur, péče o zdraví a duševní pohodu, inspirujte se tipy na zajímavé knihy, filmy nebo divadelní představení, podívejte se s námi na zajímavá místa ve světě, své chuťové buňky obohaťte o neobvyklé gurmánské zážitky... Čtěte časopis Woman&Style a budete v obraze.


Více na www.womanandstyle.cz nebo facebookovém profilu Woman&style.

Zdroj: Optimmedia


..

>> Čtěte více +

Rádi nakupujete? Potom je tu pro vás portál Shopping Island.
Rádi nakupujete? Máte občas potřebu něčím si udělat radost a v blízkých obchodech vás nic nezaujalo? Rádi využíváte výhodných nabídek a slev? Potom je tu pro vás portál Shopping Island (www.shoppingisland.cz), který vznikl na základě zájmu čtenářů internetového časopisu Woman&Style o novinky na trhu, tipy na dárky, možnosti slev atd.


V Nákupní příloze Shopping Island můžete během celého roku nacházet inspiraci, čím si udělat radost ve dnech, kdy vy chcete nebo potřebujete, kupony na slevu zboží a služeb ke stažení, upozornění na novinky na trhu, výprodeje, na limitované edice výrobků apod.


To vše bez registrace! Jednoduše přijďte, klikněte na nabídku, která vás zaujala, stáhněte si kupon uvnitř příspěvku a jděte nakupovat!


Inspirujte se, dělejte si radost, stahujte kupony a užívejte si života v celé jeho kráse.


Navštivte stránky: www.shoppingisland.cz nebo facebookový profil Shopping Island a užívejte si výhodné nákupy každý den!

Zdroj: Optimmedia

>> Čtěte více +

Reportáž o plus size modelkách v magazínu Víkend 24 1 2017 na TV NOVA.


fotoReportáž o plus size modelkách v magazínu Víkend 24 1 2017 na TV NOVA.


Ředitel společnosti: Radek Ahne
Fotograf: Jan Wasserbauer / JanWphotography
Modelka: Kristýna Kutílková
Vizážistka: Marcela Žacová>> Čtěte více +

POZVÁNKA DO SVĚTA KRÁSY A HARMONIE


14364624_1192002537526279_9058584895953746580_n23. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 JARO opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY v předjarním týdnu 10. a 11. března 2017


Pro očekávaných dvacet tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky téměř 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek profesionální kosmetiky s přípravky pro wellness, spa a lázeňskou a hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele.


Anti-aging péče, péče o nohy, masáže, relaxace, regenerace
V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory. Partnery pro odbornou spolupráci jsou největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace Českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, Dexter Academy, sdružení pro kosmetiku „PROKOS“ a velká řada dalších specialistů.


Spolupráce se zahraničím
Na veletrzích jsou stále více prezentovány výrobky ze zahraničí. Kromě výrobků německé, slovenské a polské provenience vystavuje velká řada především italských firem, prezentují se také americké a turecké značky. Tyto kooperace jsou významně podporovány nejen zahraničními zástupci, ale především ekonomickými odděleními ambasád v ČR, které s veletrhem významně spolupracují a napomáhají zájemcům získat nové obchodní kontakty k obohacení nabídky na našem trhu o světové novinky.


Veletrh nabízí návštěvníkům nejen inspiraci, ale i poradenství a prevenci: nejlepší odborníci budou připraveni zodpovědět dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl. Patří k němu jako základ duševní pohoda, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.


Trendy v líčení, účesech, odívání – look 2017
Nejznámější kosmetické značky a trendy budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera i Štěpánky Podroužkové, stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické umění Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Honza Špilar a další úspěšní kadeřníci i výherci soutěží. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.


Soutěže veletrhu
K programu budou nedílně patřit každoroční prestižní klání. K „highlights“ patří dlouho očekávaná týmová soutěž Pavla Bauera „CREATIVE IMAGE TEAM“ (tým tvoří vizážista, kadeřník a modelka), kteří budou tentokrát vybráni z fotografií na semifinálové téma „Dark Desire“. Vybraných osm týmů bude na jaře soutěžit přímo na veletržním podiu, ovšem toto finálové téma bude již trochu jiné a tak diváci zůstanou po celou dobu v napětí, který tým uspěje a jak bude vypadat vítězná práce. Další prestižní soutěží bude „FOTOMAKE-UP“ pořádaný skvělou vizážistkou a mezinárodní mistryní 2002 Štěpánkou Podroužkovou, tentokrát na téma „Avantgarde“.


Soutěž v nail artu bude opět o kresbě, nadání a kreativitě, převážně ve 2D, zatímco pro soutěž v manikúře budou používány tzv. „strip-laky“ s převratnou technologií odstraňování laku. Opět se bude soutěžit v prodlužování a zahušťování řas, z této soutěže stejně jako z „nehtových“ soutěží se budou nejlepší designerky kvalifikovat do zahraničí. Nejen pro odborníky budou předvádět nejlepší nehtové designerky dokonalou modeláž nehtů, manikúru, zdobení nehtů a mnoho dalšího. Pro všechny, kteří mají zájem o podiatrickou péči aktivně či pasivně, je připraven pro oba dny veletrhu atraktivní program.


Nebudou chybět ani juniorské soutěže: finále školních soutěží v make-upu, v účesové tvorbě a bodyartu, stejně tak soutěže mladých oděvních designerů. Odlehčením pro zúčastněné bude soutěž věnovaná nejen kráse, ale především dobré fyzické kondici a vypracovanému tělu mužů i žen, pořádaná pod názvem Beauty & Fitness Cup.


Fotogalerii z předešlých akcí, videa, aktualizovaný program jakožto i další informace o veletrhu najdete na našem webu a Facebooku.


WEB: www.WorldOfBeauty.cz nebo www.BeautyExpo.cz nebo www.KosmetickyVeletrh.cz
Facebook: www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh

>> Čtěte více +

Plesová sezóna je v plném proudu, buďte připravená!


ervené Šaty Chickwish Glamour Blanka StrakaPoradíme vám, jak vybrat ty nejlepší společenské šaty


Milé dámy, již naplno se rozběhla plesová sezóna a řada z vás určitě pomýšlí na pořízení nových šatů. Každá žena s velikostí větší než 42 ale ví, jak těžký úkol to občas je. Proto pro vás mám pár rad na výběr plesových šatů pro baculky.


1/ Postava typu jablka


Typ postavy jablko se vyznačuje větším objemem v horní polovině těla. Hrudník bývá zpravidla větší než obvod boků. Dámy s tímto typem postavy mají štíhlé ruce a nohy a širší ramena. Kila navíc se ukládají na břiše a na hrudníku.


Pár tipů na společenské šaty, ve kterých zazáříte


Základem pro výběr vhodných společenských šatů pro plnoštíhlé je odpoutat pozornost od středu těla a zvýraznit jeho přednosti. Nepřitahujte zbytečně pozornost k pasu a pažím, vybírejte raději šaty s delšími rukávy a snažte se zvýraznit dekolt a krk. Ideální budou i výstřihy ve tvaru písmene V.


Vhodné jsou například pouzdrové šaty Collectif Regina nebo úzké šaty Lindy Bop Stella. Oboje zdůrazňují dekolt a odhalují štíhlé nohy. Pod šaty je vhodné si obléct stahovací prádlo, např. stahovací spodničku nebo stahovací kalhotky s vyšším pasem. A pro ještě větší zvýraznění štíhlých nohou zvolte boty na vysokém podpatku. K šatům s výstřihem do V se také hodí výrazný šperk. A malý tip na závěr: Silnější paže zakryjte dobře padnoucím bolerkem z vhodného materiálu.


Úzké šedé šaty s růžovými květy a dlouhým rukávem Lindy Bop Stella Blanka StrakaZelené pouzdrové šaty Collectif Regina Blanka Straka 2


2/ Postava typu hrušky


Postava hruška je podobná tvaru trojúhelníku. Dámy s postavou tohoto typu jsou úplný opak jablka - mají výrazně větší obvod boků než obvod prsou. Boky, stehna i zadek jsou velmi výrazné, a naopak ramena jsou úzká.


Vyberte si šaty, které zvýrazní poprsí


Při výběru správných šatů saháme po takovém střihu, který přidá na objemu v ramenou a prsou. Zvýrazníme horní polovinu těla a opticky zamaskujeme tu spodní.


Vhodné jsou například černé květované šaty Lady V London Lyra nebo šaty Chicwish Glamour. Oboje zamaskují silnější boky, přitáhnou pozornost k vrchní části těla a delší sukně zakryje silnější nohy. I pod tyto šaty je vhodné stahovací prádlo pro vytvarování linie pasu a push-up podprsenka na přidání potřebného objemu hrudníku.


Šaty Lady V London Lyra Evening Blanka StrakaČervené Šaty Chickwish Glamour Blanka Straka 2


3/ Postava typu přesýpacích hodin


Pro tento typ postavy je typický stejný obvod prsou a boků, pas je výrazně užší. Postava je vyrovnaná a tuk se se ukládá rovnoměrně ve všech partiích.


Upoutejte pozornost svým pasem


Při výběru plesových šatů pro plnoštíhlé s postavou přesýpacích hodin je důležité vybrat střih zdůrazňující pas. Vše ostatní z vás udělá neforemnou "krabici". Postava přesýpacích hodin je tedy jako dělaná na retro šaty. Není pro vás vhodnějšího oblečení. Můžete si dovolit jak áčkový střih, tak i šaty pouzdrového střihu. Pokud chcete vašemu pasu dodat ještě větší důraz, doplňte celý outfit páskem.


Perfektně padnoucí jsou například šaty Lady V London Ursula, šaty Lady V London Lyra nebo šaty Lindy Bop Evadine .


Retro šaty Lady V London Cadbury Purple Ursula Blanka Straka 4Modré šaty Lady V London Lyra Blanka Straka
Pro výběr večerních šatů pro plnoštíhlé mám ještě pár doporučení: • Barvy a vzory si volte s rozmyslem a s ohledem na příležitost, ke které šaty pořizujete.

 • Pokud máte nějaké partie, které chcete zakrýt, volte raději tmavší odstíny.

 • Nejste-li vysoká, vybírejte šaty s délkou ke kolenům, nikoliv dlouhé až na zem.

 • Všechny typy postav uvítají prodloužení nohou botami na vyšším podpatku.

 • Šaty s výstřihem do V nebo se zavinováním přes prsa, sluší hlavně dámám s objemnějším hrudníkem.

 • Partie, které chcete zvýraznit, snesou výrazné vzory i barvy. www.blankastraka.cz

>> Čtěte více +

Malá ukázka z natáčení pro pořad Víkend na TV Nova


fotoDne 9.1.2017 jsme natáčeli reportáž pro pořad Víkend TV Nova o plus size modelingu, během focení naší plus size modelky Kristýny Kutílkové za účasti naší vizážistky Marcely Žakové a kreativního fotografa Jana Wasserbauera www.janwphoto.cz Generální ředitel společnosti České modelky s.r.o. pan Radek Ahne poskytl krátký rozhovor, kde se zmínil o podpoře plus size modelku v České republice na www.plussizemodelky.cz, kde se každý měsíc volí tvář měsíce. 


IMG_1291_brown


1_1


2_1


3_1

>> Čtěte více +

Zimní dámská móda - jaké trendy přinese rok 2017?
Vánoční svátky jsou téměř u konce, zimní počasí však ještě zdaleka nemizí. Mrazy nás ještě čekají. Vybavte se stylově do nového roku. Jaké inovace v odívání přinese rok 2017. Na co se můžete těšit?


 


Dámské svetry ovládly pozici středních vrstev. Největším trendem této zimy jsou roláky. Jejich velkou výhodou je to, že dokáží krásně zahřát a taky zabrání profukování mrazivého vzduchu na krk, který může lehce nastydnout. Naučte se roláky správně nosit a objevte jejich kouzlo.


Pokud nejste příznivkyní velkého kombinování stylových kousků, pořiďte si XXL rolák ke kolenům, který můžete nosit jako šaty. Hodí se k teniskám i podpatkům. Doplňte ho barevnými punčochami, páskem a hodící se kabelkou. Pokud dáváte přednost tenčím vrstvám a ráda experimentujte, vyzkoušejte ještě jiný trend – na rolák si oblečte tenké letní rozevláté šaty. Takovýmto extravagantním modelem na sebe určitě přitáhnete pozornost.


Určitě jste si všimla, že letos jsou v obchodech k dostání roláky bez rukávů. Pokud si nevíte rady, jak je zkombinovat v zimním období, zapátrejte po klasické košili, kterou snadno na rolák oblečete. Nezapínejte ji ke krku a nechte rolákový top vyniknout. Dodáte tak obyčejné košili ten správný šmrnc.


Do teplejších dní si připravte takzvaný crop svetr či crop rolák. Ty se budou během následujících měsíců též nosit.


 
A jak se budou kombinovat dámské šály? Rok 2017 přinese velkou módní inovaci doplňků. Zatímco doposud se šály, šátky, ale i čepice a rukavice nosily tak, aby oživily nevýrazné zimní dámské oblečení, nyní je návrháři ladí do jemných, nevýrazných barev. Nejvíce u outfitů preferují tzv. tón v tónu. To znamená, že šály by měly mít podobné, nejlépe stejné, barevné obsazení jako celkový váš outfit. Myslela jste si, že v jedné barvě od hlavy až k patě budete out? To opravdu nehrozí. Přílišné kombinace barev bude naopak módní policie letošní zimu trestat. Jednobarevné modely působí sice jednoduše, ale velice elegantně. Preferovanou barvou zimy je bílá, hnědá, vojenská khaki a černá. Pokud máte ráda pestré barvičky, nezoufejte. I vám bude vyhověno. Další barva, díky které se stanete kráskou, je žlutá a taky světle růžová. Tyto barvy vypadají velmi dobře i v kožešinovém provedení.


A jakého stylu by měl být váš šátek? Co třeba ve stylu plisování? S tímto trendem přišel Issey Miyake už v roce 1993. Netrvalo dlouho a skládanou látku si oblíbil každý. Po několika letech se skládaný styl přesunul do pozadí, ovšem nyní je opět zpět. Máte už nějaký skládaný kousek ve vašem šatníku?Ve vaší skříni by taky neměla chybět dámská zimní čepice. Jak už bylo řečeno, její barva by měla být jemná, aby na sebe čepice neupoutávala pozornost. Vyberte si takovou, kterou sladíte alespoň s částí vašeho šatníku. A jaké čepice jsou těmi nejlepšími? Jednoznačně ty s velkou bambulí. Vsaďte na klasické módní dámské kulichy, které nejen udělají parádu, ale taky zahřejí.


 


Novoroční dámská móda přinese ještě spoustu dalších výjimečných trendů. Hitem bude například síťovina. Mimo punčoch a ponožek se síťovaná látka bude objevovat třeba na podprsenkách nebo topech či šatech.


Zdobit vás taky mohou rukávy do zvonu. Zvonový střih je již nyní jedním z nejvyhledávanějších střihů. Kolik žen bude asi zdobit tento styl na Silvestra?

>> Čtěte více +
>> Čtěte více +

Vánoční inspirace plus size modelka Ruby Roxx


15673053_1263488803708458_8031996388819940627_nNechte se inspirovat od plus size modelky Ruby Roxx. Přejeme vám hezké prožití vánočních svátků.

>> Čtěte více +

Vyberte si ty pravé šaty na vánoční večírek. Nechte se inspirovat Šaty od Blanky Straky!
Každoroční čas adventu, vánočních setkávání a vánočních večírků. Jaké vánoční šaty a doplňky zvolit, aby z nás sálala spokojenost a abychom vypadaly stále žensky? Inspirujte se perfektně sladěnými outfity a buďte s námi dokonalé.


Odhalte své pravé já


Večírky jsou příležitostí k setkání s pracovními partnery a kolegy na jiné úrovni - na té přátelské a slavnostní. Je třeba proto ukázat, že formální oblečení umíme odhodit stranou a všednodennost bude ta tam. Je třeba, milé dámy, zazářit!


Než se ocitnete v záři reflektorů, tedy na vánočním večírku, je nutné věnovat čas sobě samé. Základem jsou vlasy, nehty, make-up a třešničkou na pomyslném dortu je výběr dámských vánočních šatů. Vše záleží i na tom, pro jakou společnost pracujeme, zda je vánoční večírek zaměstnanecký, setkáme se s přáteli nebo jen v kruhu rodinném.


Doufáme, že v našem článku najdete potřebnou inspiraci, vyberete si ty pravé společenské šaty (http://www.blankastraka.cz/spolecenske-saty) na vánoční večírek, které podtrhnou vaši osobnost a stanete se tak neodolatelnou ženou.


Černá nikdy nevyjde z módy


Spousta žen se při svátečních příležitostech uchyluje k černé barvě. Ať už je to z důvodů zeštíhlujících nebo jen pojetí klasiky, není to na škodu. Je spousta zajímavých černých modelů, které vyniknou střihem, materiálem nebo odzbrojujícími detaily.


Černé šaty stačí doplnit správnými doplňky, a pokud budeme dbát na vyváženost, kdy k extravagantnímu modelu dáme jednoduché doplňky a obráceně, černá nebude jen nudnou černou.


cerne-saty-lindy-bop-pandora


Černá barva beze zbytku dokazuje, že méně je někdy více a zůstává vždy stylová. Vhodnou volbou jsou černé šaty s dlouhým rukávem Lindy Bop Lisette (http://www.blankastraka.cz/retro-saty-lindy-bop-lisette-black-vel-38)  z kolekce Blanka Straka. K nim stačí zvolit stříbrný náhrdelník a náušnice, černé lodičky, stylové psaníčko a outfit na vánoční večírek je na světě.


V případě, že nejste typ, který se v šatech cítí příjemně, můžete se blýsknout v módním overalu. Overaly jsou již druhou sezónu velmi módní záležitostí a jejich sportovní základ se dá rychle proměnit v eleganci. Stačí dobře sladěné, nápadité šperky, tmavé psaníčko se stříbrnými detaily a lodičky na vysokém podpatku.


 cerne-saty-s-dlouhym-rukavem


 


Nebojíte se pozornosti? Vyzkoušejte červenou!


Červená barva snese i naprosto strohý styl a přesto se stává královnou. Pokud skromnost chcete nechat doma, je spousta šatů s různým ozdobným řasením, které má tu správnou funkci (dodá objem tam, kde chceme a ubírá tam, kde nechceme nic ukazovat).


S červenou a rudou snadno sladíte černé a zlaté doplňky. Než si takové šaty ale pořídíte a posléze obléknete, vězte, že červené šaty skutečně přitahují velkou dávku pozornosti a je třeba, abyste na to byla připravena.


spolecenske-cervene-saty


Jemná elegance ukrytá v pudrových barvách


Možná patříte k těm, které se cítí v černé jako bubáci a červená vám přijde velmi vyzývavá. Uklidním vás, krásná žena nemusí být v černé ani v červené. Je spousta nádherných šatů, které jsou zajímavé střihem nebo zdobením. Existuje navíc plno jiných barev, které dodávají ženě eleganci a vyzařují jemnost. Je to šedá, stříbrná, zlatavá i béžová (šampaň) a pudrové barvy.


bezove-pouzdrove-saty


Správným zvolením šperků v tělovém či kovovém odstínu můžeme vytvořit skvostný model společenských šatů, které na každém večírku budou hrát prim.


svetle-ruzove-saty


Mezi další barvy, které mužům berou dech, patří fialová, růžová a letos velmi oblíbená královská modrá.


modre-saty-s-masli


A na závěr? • Hluboké výstřihy působí lacině a na rozparky do nebeských výšin taky raději zapomeňte.

 • Rafinovaný střih nebo odhalená záda jsou trendem sezóny.

 • V jednoduchosti je krása, na „dortíkové“ sukýnky a přílišné zdobení proto zapomeňte.

 • Ať už zvolíte jakýkoliv střih šatů, spodní prádlo je základ.

 • K dokonalým šatům patří psaníčko, ne kabelka, kterou nosíme v běžném dni.

 • Šperky volte s rozvahou, méně je více.

 • Plná bota a punčochy podtrhují eleganci.


Buďte zdravě sebevědomá, rafinovaná a nezapomeňte, že se musíte rozzářit, ne zastínit!


Vybírejte šaty na www.blankastraka.cz


 

>> Čtěte více +
>> Čtěte více +

Podzimní móda pro baculky - Tipy pro vás


15112016-2Máme pro Vás TIP na podzimní módu


15112016p15112016-10


15112016-7


15112016-3


15112016-215112016-415112016-5


24102016-2b


24102016-7


24102016-2b


24102016-924102016-3Zdroj: http://www.theplussizeblog.com

>> Čtěte více +
>> Čtěte více +

Zimní a podzimní móda posledních let

Jaké jsou trendy dnešní doby? Držíte linku se současnými hity? V tomto článku se dozvíte něco o trendech, které vám poslouží nejen v jednom ročním období.Opět v kurzu jsou dámské overaly. Původně se jednalo o pánský druh oblečení, který se ženám zalíbil už v 70. letech minulého století. V té době se však nosily kousky, které spíše připomínaly kombinézu. Po nějaké době byl tento druh oděvu zapomenut a do světa odívání pronikl až kolem roku 2010, kdy známí návrháři začali opět navrhovat vrchní a spodní díly, převážně s krátkými nohavicemi, spojené v pase. Postupem času obchodní řetězce začaly prodávat overaly propracované, krátké i dlouhé. Nyní je velkým trendem společenský overal. Jedná se o komplet z pevného a kvalitního materiálu, který je obvykle zdoben doplňky na látce, lesklým páskem a nebo je zajímavý tím, že střih je ušit tak, aby ženě vynikla celá (holá) záda. Pokud chcete vykouknout z davu a zároveň si připadat sexy a přitažlivě, tak neváhejte a začněte po nějakých overalech pomrkávat. Můžete zvolit teplejší materiál a využít overal jako podzimní dámské oblečení. Když k overalu přidáte doplňky, budete neodolatelná.
K dlouhému overalu se budou krásně hodit polobotky. I kdybychom se měli vrátit zpět do historie, těžko bychom asi odhadovali, jak to bylo se vznikem polobotek a jaké boty se za polobotky už daly považovat. Nesporně můžeme říci, že tvar polobotek měly už šlechtické boty, vzniklé někdy v 9. století, ale také boty na nákresech ze starého Říma. Opusťme tedy raději historii a pojďme se podívat do současnosti. Polobotky jsou lehce formální boty, které se hodí ke kalhotám. Samozřejmě ladí i s dámským oblečením, avšak ženy si je opět ,,půjčily‘‘ od mužů. Obdobou polobotek jsou mokasíny. Za ně bezesporu můžeme děkovat Indiánům. Dámské mokasíny a polobotky jsou boty velmi pohodlné, a tak je bez pocitu bolavých nohou můžete nosit celé dny. Nejlepší je vybrat si boty z pravé kůže, která se noze sama přizpůsobí a bota se vyformuje přesně na vaše chodidlo.Abychom neopomněli na zimní dámské oblečení, tak se nyní pozastavme u velkých šál. Aktuálně ,,letí‘‘ šály všelijakých vzorů. Nejčastěji jsou vyráběny a nošeny kostkované. Tyto šály mají výhodu v tom, že nejen tvoří dokonalý módní doplněk, ale i poslouží ve velké zimě. Šál můžete v teplejších dnech nosit jen přehozený například přes kabátek. Když přijde zima, stačí šálu párkrát omotat kolem krku. Ten pak bude dokonale ochráněn proti nastydnutí. Navíc velkou šálu můžete využít jako pončo, které dodá vašemu outfitu eleganci a zároveň osobitý styl. Pončo můžete převázat tenkým páskem, který by bylo vhodné sladit s botami nebo kabelkou.Nyní už vám nezbývá nic jiného, než jít nakupovat. Navštivte e-shop answear.cz, který nabízí nejen Mango oblečení, ale celou řadu doplňků a bot. Ať už budete vybírat na podzim nebo zimu, španělská značka Mango vám nabídne obojí. Navíc můžete načerpat spoustu inspirace pro letošní zimní sezónu.>> Čtěte více +


Dámská kahotová móda dříve a dnes

Po celá staletí byl styl oblékání žen a mužů stejný. Obléknout si něco jiného, než schvalovaly tehdejší konvence, znamenalo v dřívější době přinejmenším mravní přestupek. Ženy měly za úkol zdůrazňovat úzký pas, nikoliv však boky. Dámské oblečení se drželo jedné linie, docházelo pouze k obměňování barev či materiálů. Ukazovat své křivky od pasu dolů nebylo zvykem. Ženám tedy náležely sukně či šaty, ať už byly někde na procházce nebo pracovaly pouze v domácnosti. Toto oblečení mělo své výhody taky, co se týče pracovních záležitostí. I když nadýchané sukně nebyly asi zrovna pohodlné, ženy jimi vyjadřovaly svou ženskost.V době Americké války za nezávislost nebo za Napoleonských válek byly ženy povolávány do armády jako kuchařky nebo pečovatelky. Dlouhé sukně by byly překážkou, a tak se vláda rozhodla stvořit speciální ženské uniformy, které sice měly nohavice jako kalhoty, avšak boky žen byly zakryty volnou sukní, která byla přidělána ke kalhotám.Až na přelomu devatenáctého a dvacátého století začaly skupiny žen přicházet s počátky feminismu. Bojovaly za to, aby byly s muži rovnocenné a měly stejná práva na práci i ostatní záležitosti. Spory o rovnost vyžadovaly i změny oblečení. Zásadní věcí bylo to, že sukně nahrazovaly kalhoty. Tak začala myšlenka žen v kalhotách. Zastávaly názor, že pokud se žena bude oblékat jako muž, tak se lépe dostane na jeho úroveň. Tyto protestantky byly zahnány do kouta, avšak nápad na dámské kalhoty se vznášel ve vzduchu stále.Dámské kalhoty dělaly velký problém na počátku minulého století i u nás v České republice. To nám dokazuje například událost z roku 1909, kdy se dvě nádherné ženy, které byly modelkami, staly terčem nadávek a pokřiků. Po přehlídce, na níž ukazovaly to nejnovější oblečení pro ženy se procházely Prahou a pohoršení měšťané hnaly modelky ulicemi. Nakonec je naštěstí zachránili policisté.Postupem času však světoví návrháři začali přicházet s trendem kalhot a nová móda se pomalu rodila. Nakonec kalhoty dokonce předčily sukně a tak je tomu i dnes. Sukně se nyní považují za spíše formálnější oděv.
Kalhoty postupem času samozřejmě taky měnily svůj tvar. Nejprve se nosily co nejvíce rozšířené, aby připomínaly dlouholetou tradici sukní. Poté je nahradily kalhoty do zvonu. Ty postupně střídaly retro džíny a nakonec přišly i legíny. Éra legín započala někdy před deseti lety v USA a u nás byly legíny ,,in‘‘ nejvíce v posledních pěti letech. Teď jsou nejnovějším trendem kalhoty džínového typu s dírami na kolenou.Pokud už vybíráte zimní dámské oblečení, vybírejte kalhoty bez děr, k nimž se lépe budou hodit kozačky, které k zimě neodmyslitelně patří.Pokud jste stále nevybraly ani žádné podzimní dámské oblečení, tak si pospěšte. Můžete se také zamyslet nad tím, jakému stylu dáváte přednost - ,,pánským‘‘ kalhotám a nebo sukním? A pokud vás tento článek zaujal, určitě navštivte blog.answear.cz, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací nejen o módních trendech.
>> Čtěte více +

Módní trendy na letošní podzim/zimu
Podzim už je v plném proudu. Jste na něj dostatečně vybavená? A co teprve zima. Ta už nám pomalu klepe na dveře. Stále pokukujete po různých kouskách, ale nevíte, kterým nejvíc zabodujete? Už nemusíte přemýšlet. Odpověď na otázku, jaké módní kousky jsou ,,in‘‘ si můžete přečíst níže.


 


full_img_768483_2Podzimní dámské oblečení letos nabízí širokou škálu stylů. Do teplejších dní se hodí bavlněné svetry s průstřihy na ramenou, které byly v kurzu již toto léto. Jako vrchní díl můžete užít maxi šálu, třeba kostkovaného motivu. Kontrastem k průstřihům jsou nabírané rukávy ve stylu osmdesátek. Překvapivě ty jsou v teď hot také. Pokud máte schovaný kousek, který jste od svého mládí nevytáhla, teď k tomu máte velkou příležitost!


 


Pokud ráda nosíte saka, tak sáhněte po těch s jemnými květovanými motivy. Uvidíte, že najednou díky takové maličkosti vykouknete z davu a okolí kolem sebe rozzáříte zkrátka jako květinka.


 


Dámské oblečení by mělo být v tomto období v ne moc křiklavých barvách. Nosí se hodně vojenská zelená, která je tento podzim opravdu top, taky odstíny béžové až po tmavě hnědou a barva černá. Výjimku tvoří sytá červená, kterou jsou vybarvovány například kostky na již zmíněných šátcích či šálách.


 


Podzimní outfit byste měla určitě doplnit velkou kabelkou. Čím větší bude vaše kabelka, tím je to lepší, a to nejen z hlediska trendů, ale i z důvodu, že se vám do ni vejde zkrátka vše. Vybírejte kabelky dobrých materiálů, například z kůže. Určitě neuděláte chybu, když sáhnete po nějaké v neutrálních barvách.


 


Za pár týdnu bude již třeba ze skříní vytáhnout zimní buny a kabáty. Letošní nabídka teplých svršků vyhoví opravdu každému. Pokud nejste majitelkou mohutné péřové bundy, tak byste to měla napravit. Bunda vás nejen dokonale zahřeje, ale taky pomocí ní doplníte všední styl. Není nutné ladit zbytek outfitu do sportovního stylu. K bundě si bez obav můžete vzít i lodičky.


 


full_img_814373Nejste fanouškem nadýchaného oblečení? Tak sáhněte po takzvaném zimním křiváku. Ty se opět hodí ke každému stylu, nejlépe však k sukním. Ke kalhotám s polobotkami zase vyberte nějaký pohodlný bomber. 


 


Těm, kteří dávají palec nahoru dlouhým kabátům, bylo také letošní zimu přáno. Dejte si však pozor na to, že dlouhé kabáty sluší nejvíce vysokým ženám. Pokud jste menší typ, tak rozhodně nevybírejte kabáty až na zem, maximální délka kabátu by měla být do půlky vašich kolen.


 


Možná vás překvapí, že zimní outfit je letos dobré doplnit sametem. Díky hebkému materiálu se jakékoliv dámské oblečení bude výborně nosit za každého počasí. Sametový kousek vyberte nejlépe v bílé barvě.


 


Není na co čekat. Neváhejte vybírat a staňte se letošní královnou módy. Na answear.cz najdete širokou škálu (nejen) oblečení pro ženy.

>> Čtěte více +

Levné společenské šaty? Jde to i v plus size velikostech. 
Šaty se již od pradávna dědily z generace na generaci. V současné době je však čím dál víc důležitější být ,,in‘‘. Pro každou ženu je téměř samozřejmé, že má ve své sbírce více než jedny šaty na společenskou událost.


 


Každý kus oděvu má svůj vývoj. Svatební šaty byly samozřejmě jistým rituálem už od antiky. V té době byly nejdůležitější propracované detaily a dokonalý střih, který zvýrazňoval křivky nebo doplňoval nedostatky. Bílá tradice vznikla již v antice, neutrální odstín byl naprostou klasikou. Tato barva od vždy vyjadřovala pocity štěstí. 


Jak šel čas, tak se z jednoduchých antických šatů stávaly středověké honosné róby, které byly dokladem velkého společného majetku budoucího manželského páru. Dokonce v této době barvy šatů zcela minuly bílou. Nejvíce jste na nevěstách mohli spatřit svatební šaty v barvě modré, rudé nebo hnědé. Pro bohaté dámy byly i doplňky samozřejmostí. Pyšnily se zlatem a drahými kameny.


V roce 1840 se situace obrátila. Královna Viktorie si tohoto roku totiž na svou svatbu oblékla šaty čistě bílé. Její outfit najednou začala kopírovat celá Anglie i USA. Tato tradice se velmi rychle rozšířila i do okolních zemí. Bílá barva se však stále mísila s extravagantnějšími šaty téměř oslňujících barev. V době válek přišla krize, ve které si ženy nemohly dovolit nic ohromujícího. I ty bohatší si nechávaly šít šaty strohé a jednoduché. Po druhé světové válce se opět do všech států vrátila tradice bílých šatů a zůstala nám tu dodnes.


 


Dnes se návrháři svatebních šatů řídí hlavně nejnovějšími trendy. Do České republiky přicházejí také špičkové modely. Nevěsty jsou však šťastné, když si mohou vybrat krásné, ale levné svatební šaty, jelikož svatba je velmi nákladná událost a každý ušetřený peníz se může hodit na další svatební předměty.


 


Tradice samotných společenských šatů vznikla mnohem déle. Naprostou klasikou se staly až v 15. století, kdy nejen dámy na královských dvorech musely alespoň jedny takové vlastnit. Bylo téměř nutné chodit v co nejhonosnějších oděvech, jelikož v té době šaty vypovídaly nejvíce o jejich postavení a majetku.


 


Nehledáte svatební šaty, ale máte z důvodu blížící se společenské události zálusk na levné plesové šaty? Navštivte e-shop hollywoodstyle.cz, který nabízí nespočetné množství všech druhů šatů, ať už hledáte šaty na ples nebo šaty do tanečních.


 


Při vybírání nezapomeňte dbát na pravidla, jejichž dodržování není obvykle striktně kontrolováno, avšak měla byste vědět, že šaty jak do tanečních nebo na ples, tak i do divadla, by měly mít patřičnou délku. Zrod minišatů je připisován nejčastěji návrhářce Coco Chanel, která však jistě neměla v úmyslu zkracovat šaty až do úplných extrémů. Příliš krátké šaty se považují za velmi nevkusné a na nějaké formálnější společenské akci by vás mohli dokonce požádat, abyste událost opustila. Myslete také na to, že pokud jdete na svatbu, měla byste vybírat šaty jiné než bílé. Bílá, jak jste již na začátku článku mohli dočíst, náleží v den D pouze nevěstě.


 


Vybrala jste již ty správné šaty? Pokud ne, tak si pospěšte, ať jste nejen na blížící se plesovou sezónu řádně připravena!

>> Čtěte více +
>> Čtěte více +

Nelítostné finále MISS Prima křivky 2016 ve znamení rebelie vyhrála Leona Šenková! Jeden chlap to od baculek schytal za všechny chlapy světa!


0_3Důtky, krev, muž zavěšený nakonec za kůži na hácích, bezmocně se houpající nad finalistkami a k tomu postrach celebrit Pavel Novotný v roli moderátora, divoký Miro Šmajda mezi soutěžícími při módní přehlídce, pětadvacet náctiletých rebelek a netradiční nástup finalistek na defilé... Tím vším překvapil 4. ročník finálového galavečera MISS Prima křivky 2016 v divadle Broadway. Motto soutěže MISS Prima křivky: „Boříme mýty“ tak bylo letos stoprocentně naplněno.


Již čtvrtý ročník soutěže Miss Prima křivky, tentokrát s tématem „REBELIE“ byl divoký a odvážný jako dosud nikdy žádná soutěž MISS. Organizátoři se odvážili jít až na hranu snesitelnosti pro diváky a zvolili v úvodní choregrafii prvek, zavěšování na háky, neboli hook suspension, což je praktika, která v mnohých vzbuzuje odpor a znechucení, u někoho naopak vzrušení. Už před soutěží celkem dvanáct diváků ohlásilo, že nepřijdou, protože galavečer je příliš kontroverzní. Nakonec ale bylo prodáno mnohem více lístků než v předchozích ročnících. Rebelie tedy vyhrála a nad krásnými finalistkami se při úvodní choreografii nakonec na hácích vznášel zavěšený Paris, který to symbolicky odnesl za celé mužské pokolení! Choreograf Pavel Strouhal nešetřil ani jeho, ani soutěžící, které nebohého zástupce mužů musely ještě navíc bičovat a řezat nožem. Rockové pecky pak duněly sálem a při vystoupení zahraničního hosta MadMikea dokonce šlehaly z jeho kytary plameny. Šlo o show, se kterou vystoupil už v padesáti klubech po celé Evropě. Českou písičkovou tvorbu zastupoval zpěvák Pavel Horejš, který s kapelou zazpíval svůj letošní hit Souznění, videoklip této písně měl premiéru letos na konci července, takže jeho uvedení na finálovém večeru bylo stále aktuální. Svůj sólový projekt představil i Jan Nevěd známý ze skupiny Bek Ofis.


Finále MISS Prima křivky 2016 ovšem znamenalo také událost, která nemá v českém módním světě obdoby. Poprvé v novodobé historii při něm byla představena kolekce plus size společenských šatů pro plnoštíhlé ženy a dívky, tedy kolekce, do jaké se dosud žádnému z modních návrhářů nechtělo.  Odvahu chopit se této výzvy prokázala mezinárodně uznávaná návrhářka Jiřina Tauchmanová, která navrhla celkem jedenáct jedinečných společenských šatů – pro každou z finalistek jedny ušité přímo na míru. Soutěžní disciplina při které finalisky musely předvést jak zvládají roli modelek se tak stala unikátní módní přehlídkou. Přestože dívky dostaly společenské šaty do vlastnictví zapůjčí je na pražský Fashion Week 2017, kde bude tato unikátní kolekce znovu představena mezinárodnímu publiku. Velkorysý dar finalistkám soutěže umožnila Národní Komora Módy ČR, která stojí za tímto projektem. Aby se mohl uskutečnit poskytla Národní Komora Módy ČR navíc látky na ušití šatů, které pak financovala firma Promat, která je v České republice známá tím, že se specializuje na ochranné materiály a slibuje, že ochrání vše, co nesmí shořet!   


Na úspěchu finále MISS Prima křivky, se významně podílela také společnost Ulla Popken specializující se na oblečení pro ženy konfekční velikosti 42 a výše. Zapůjčila finalistkám lichotivé stahovací korzetové spodní prádlo, černé krajkové šaty i slušivé džínové bundičky.


O krásu finalistek se staral už při soustředěních ve Ski areálu Monínec staral majitel MEDICAL PARTNERS a ředitel ISIS Pharmy Michal Sajdl, který je spolu s Ulla Popken a Promatem hlavním partnerem soutěže. Dívkám poskytl přípravky francouzské dermatokosmetiky ISIS Pharmy, pro profesionály z oboru korektivní dermatologie, plastické chirurgie a kosmetologie jichž je výhradním dovozcem a distributorem. Finalistky ocenily i individuální poradenství které jim poskytl.


Třešničkou na dortu korunující dokonalý vzhled finalistek se staly originální šperky návrhářky Angel Beads kombinující samet, krajky, stříbro, kov i sklo.


Čekání na výsledky hlasování poroty pak zpříjemnil divákům Miro Šmajda finalista Superstar. O titul Miss Prima křivky přitom letos bojovala i  jeho rivalka ze stejného ročníku Superstar Leona Šenková. Ta nakonec vyhrála titul nejvyšší, tedy MISS Prima křivky 2016!


Druhou příčku a titul 1. VICEMISS Prima křivky získala i díky skvělému hereckému vystoupení na volné disciplíně finalistka s číslem 5. Marie Mišánková.


Místo třetí a titul 2. VICEMISS Prima křivky 2016 získala finalistka s číslem 3. Monika Schránilová!


Ceny vedlejší na základě internetových hlasování pak získaly:


MISS Prima křivky Internet 2016 – Marie Mišánková


MISS Prima  křivky – Krásné baculky 2016 – Lucie Mrvová


MISS Prima křivky – Krásná XL – Gabriela Habásková


MISS Prima křivky – Žena-In – Lucie Mrvová


 


Celý záznam finálového večera bude k vidění na Youtube.


 


Photo Copyright © Jiří Veselý


Kontakt:


Markéta Zámyslická


+420776709495

>> Čtěte více +

Pánské svetry a jejich typy
Dnes, ať už vybíráte jakékoliv oblečení pro kohokoliv, máte široké možnosti výběru. Nejinak je tomu v případě, že zrovna potřebujete pánské svetry. I vám chybí ve skříni, nebo ty stávající už mají nejlepší léta za sebou? Nevadí, v kamenných i internetových obchodech na vás čeká jejich bohatá nabídka. Stačí si jen stanovit kritéria výběru a vybrat si.


Nejdříve si položte otázku, jaký typ svetru vám ve skříni chybí. Možná máte dost svetrů, ale jen na určitou sezónu. Blíží se zima? Pak zkontrolujte, jestli vám nechybí oblečení, která vás skutečně zahřeje. Pro tyto účely se hodí tradiční pánské svetry pletené. V teplejší období vám přijdou vhod tenčí svetry. Že máte svetry, které je možné nosit pod bundy, ale chybí vám nějaký reprezentativní „kousek“? Do práce, ale i do společnosti se hodí různé luxusní pánské svetry. Vyrábí se z kvalitních materiálů a moc hezky vypadají.


 yvp-7021_1_b


A samozřejmě tu jsou ještě další kritéria, která je třeba vzít v potaz, vybíráte-li nový svetr. Zamyslete se nad svou postavou. Dovolí vám propasovanější model, nebo zvolíte raději něco volného? Chcete svetry přes hlavu, na knoflíky či na zip? A jaký má být výstřih? Na řadu přijde i výběr dle barvy a vzorů. Máte své oblíbené? Najděte ten nejvhodnější svetr pro vás, nebo si rovnou do šatníku pořídíte více rozmanitých svetrů. Budete mít z čeho vybírat.

env-logo

>> Čtěte více +

Potřebný doplněk v pánském šatníku – skvělý pulovr
 


Pánové, buďte prozíraví i v jiné oblasti a myslete včas na chladnější dny, kterých je v našich klimatických podmínkách dostatek. Pokud ještě nemrze, není třeba oblékat bundu či kabát, ale na triko nebo košili již nejste dost otužilí, je vhodné obléknout si další svršek. Mikina je jistě fajn a dobrým parťákem v šatníku, ovšem v žádné zásobě pánského oblečení by neměly chybět pánské pulovry. Vsaďte na klasiku, která nikdy nezestárne. Nebojte se změny, změny k lepšímu. Oblékněte se do perfektního svetru a vydejte se do ulic v dokonalém outfitu. Posilte si Vaše sebevědomí i stylem oblékání.Nyní se zamýšlíte nad otázkou, kde takové pulovry koupíte? Nechce se Vám trávit volný čas obcházením různých obchodů? Rozumíme Vám a přicházíme na pomoc. Navštivte zákazníky prověřený a oblíbený e-shop evanto.cz, se zaměřením výhradně na pánskou módu, kde Vám rozumí a splní každé přání. Najdete zde nejen báječné pánské svetry na knoflíky, ale i pánské svetry se zipem, které získávají na oblíbenosti. Nezapomeňte na nečekané příležitosti, kdy je zapotřebí obléknout  pánské svetry do véčka, mimo jiné dnes velmi moderní. Vyberte si ze široké škály nádherných pulovrů, upletených v prvotřídní kvalitě. Precizní provedení oblečení v evanto.cz dává jistotu dlouhodobého nošení.


Z pohodlí domova, v klidu a bez stresu, si nakupte za velice příznivé ceny příjemné a velice slušivé svetry, které ocení každý. V dokonale padnoucím pulovru budete vypadat jedním slovem perfektně. Dopřejte si komfort dostupný každému a doplňte si šatník o úžasné pánské pulovry v evanto.cz.


env-logo

>> Čtěte více +

Pánské košile s krátkým rukávem
Pánské košile s krátkým rukávem jsou prodyšné, kvalitní a hodí se do letního období. Najdete u Nás širokou škálu barevných odstínů, vzoru, střihu, stylu. V letním období se také nemusíte bát výraznějších barevných odstínů. Trendy jsou také kostkované košile, které můžete kombinovat například s džínovými kalhotami. Další kousek v Naší nabídce najdete pánské košile společenské. Jsou elegantní a na první pohled se Vám určitě zalíbí. Tyto společenské košile se hodí, spíše k obleku na slavnostní příležitosti jako je například svatba. Doplnit tyto společenské košile můžete kravatou nebo motýlkem. Jako další v nabídce pro Vás máme pánské košile s dlouhým rukávem. Pánské košile s dlouhým rukávem jsou základem pánského šatníků.Jsou elegantní a dá se kombinovat například s džínovými kalhotami a sakem nebo k obleku. Jsou elegantní a sluší každému mužovi bez ohledu na věk nebo postavu. Pánské košile Vám skvělé kopírují postavu a jejich dokonalé střihy Vám skvěle padnou na postavu. Pánské košile můžete doplňovat kravatou, motýlkem nebo také kšandami. Nabízíme Vám kvalitní pánské košile za výhodné ceny. Vybere si u Nás každý muž. Na výběr máte různé barevné odstíny, styly, střihy, vzory a velikosti.


env-logo

>> Čtěte více +

PÁNSKÉ BUNDY NA CELÝ ROK!


Pánské bundy jsou nejspíše opravdu jedním ze základu šatníku každého muže. Bundy se totiž nosí v podstatě celý rok. Existuje proto mnoho druhů bund, takže si vybere určitě každý. Ať už máte rádi spíše elegantní provedení bund či sportovní, v obchodech najdete téměř vše.


Například pánské podzimní bundy. Tyto kousky jsou velmi oblíbené. Na podzim je bunda opravdu důležitá. Musí být ale také kvalitní, aby vydržela nepříznivé počasí, se kterým musíme na podzim počítat. Zde se dává přednost především neutrálním barvám. Barvy podzimu jsou samozřejmě také módním hitem, ale žádnou zářivou bundu na podzim nejspíše nikde neuvidíte. Podobně jsou na tom také pánské kožené bundy. Ty jsou jedny z nejoblíbenějších bund vůbec. Nosí je všechny generace a na každou příležitost. Jsou totiž vhodné jak k obyčejnému triku, tak například také ke košili či svetru.


Pánské jarní bundy již nabízí více barevných kombinací. Jemný vzor či veselé barvy jsou zde naprosto přijatelné. Na jaře se tedy můžete trochu odvázat a zvolit extravagantnější kousek než například na podzim. Zde je také důležitý materiál, který musí být kvalitní a nepromokavý, ale také prodyšný, jelikož jaro už přináší vyšší teploty.


Pánské zimní bundy jsou samozřejmostí.  Pokud muž příliš nefandí kabátům, zvolí tuto variantu. Je zde totiž větší výběr, co se stylu provedení týče. Můžete si zvolit totiž elegantní bundu, nebo například sportovní variantu.

env-logo

>> Čtěte více +

Pánská saka moderní
Pánská saka moderní jsou velmi stylové saka, které se Vám zalíbí při prvním pohledu. Jsou elegantní, moderní, stylové a wgy-2364_5_btrendy. Tyto moderní pánská saka se Vám určitě hodí do šatníků, které pak můžete perfektně kombinovat s různými kousky oblečení. U Nás máte na výběr v různých barevných odstínu, vzoru, střihu, stylu a velikosti. Moderní saka Vám skvěle padnou na Vaší postavu a zaručí Vám příjemné a pohodlné nošení po celý den.  Dále pro Vás také máme pánská saka sportovní, které se hodí do pánského šatníků pro sportovnější typy postav. Dobře se kombinují s elegantními kousky jako například k pánské košili, ale samozřejmě můžete kombinovat tyto sportovní saka s pánským jednobarevným tričkem a džínovými kalhotami.  Pánská saka jsou elegantním kouskem oblečení, které nesmí chybět v žádném pánském šatníků. Saka se dají kombinovat s různými kousky oblečení ať už k elegantnímu nebo sportovnějšími stylu. U Nás máte na výběr pánská saka kvalitní, moderní, stylové a trendy, které Vám dobře sednou na Vaší postavu. Nabízíme kvalitní pánská saka za skvělé ceny. Na výběr máte v různých barevných odstínu, vzoru, střihu, stylu a velikosti. Vybere si u Nás každý muž podle svého vkusu a stylu.  
env-logo

>> Čtěte více +

Výběr pánského kabátu na zimu
Někteří muži upřednostňují kabát, jiní bundu. Ovšem pokud nosíte oblek, bez kabátu se neobejdete, a to především v zimě, kdy by vám byla v samotném obleku zima. Pánské zimní kabáty tak zajímají především muže, kteří nosí oblek do práce, ale i ty, kteří v zimě chodí na plesy, večírky a další oficiální příležitosti. Vzít si totiž bundu na oblek (ať už jakkoliv elegantní) je proti etice.První rada: Pánské kabáty vydrží mužům často několik sezón a i z toho důvodu si zaslouží pečlivý výběr a rozhodně byste se za ně neměli snažit za každou cenu ušetřit, pokud skutečně nechcete každý rok vybírat kabát nový či mít neforemný oděv, ve kterém se nebudete cítit dobře. Vhodné je mít kabát z nemačkavého materiálu. Oblíbenými materiály jsou vlna, kašmír či viskóza. Pánské zimní kabáty by měly zahřát, ale zároveň by vás neměl dusit.  Měl by mít dobrou prodyšnost. Důležité je rovněž, aby vám z kabátu nevykukovalo oblečení pod ním a celkově byste se v kabátu měli cítit dobře, ostatně jako v každém oblečení.


 


Mnozí pánové na kabát nedají dopustit a nosí ho nejen v zimě. Zpravidla jde o moderní muže, kteří chtějí být elegantní. Patříte mezi ně? V tom případě vás budou zajímat pánské jarní kabáty i pánské podzimní kabáty. Kabáty jsou především elegantní, ale mnohé jsou v ležérním stylu. Jaký dojem chcete v kabátu budit vy?


env-logo

>> Čtěte více +

Nechte si nafotit profesionální prezentační fotografie od módního fotografa s praxí v USA a Asii.


14463187_199459830466382_8270151958348917321_nSpolečnost České modelky s.r.o. připravila již v pořadí 45. – té fototesty. Nechte si nafotit profesionální prezentační fotografie od módního fotografa s praxí nejen v USA.


Jan Wasserbauer - profesionální fotograf, jehož mezinárodní kariéra překračuje nejen umělecká odvětví, ale i kontinenty. Působí a publikuje zejména ve Spojených státech, Evropě a Asii. Portfolio a ukázky prací najdete na www.janwphoto.cz


Ve dne 15.10.2016 bude probíhat nafocení fototestů, na které Vás tímto srdečně zveme.
V Praze v našem fotoateliéru s Vámi nafotíme 70 ks ateliérových fotografií s profesionálním makeupem zařadíme do portfólia obchodních zástupců společnosti České modelky s.r.o.termín? 15.10.2016, 20 min, v rozmezí 11:00 - 18:00 hod.
kde? Fotografický ateliér, Bolzanova 1615/1, Praha 1
co sebou? Lodičky , plavky, sukně, doplňky, USB flash disk


Realizační team
fotograf Jan Wasserbauer
vizáž, styl Marcela Žacová
produkce Bc. Michaela Alexandra Drtinová


Cena 599 Kč (dotovaná cena pro registrované ženy a dívky nawww.ceskemodelky.cz nebo na www.plussizemodelky.cz)


Cena 1500 Kč (cena pro nezaregistrované)


V ceně je zahrnuta práce fotografa, vizážistky, produkční, 70 výsledných fotografií, režie pronájem fotoateliéru, materiál.


Objednat se můžete on-line na www.foto-testy.cz, telefonicky nebo SMS na čísle: 775 574 340
nebo na e-mailové adrese: fototesty@profesionalni.info - do objednávky prosím napište čas, který vám vyhovuje


Kapacita fotoateliéru je omezená.


Standardní fototesty (ve smyslu presentační fotografie focené pro modelky) stojí obvykle minimálně několik tisíc korun, protože potřebný tým skládající se z maskéra, stylisty a dalších profesí, vybavení či pronájem studia i materiál a především dobrý fotograf něco stojí. Přitom výsledkem zpravidla bývá 3 až 5 výsledných fotografií. Více fotek obvykle nemá cenu použít, protože málokdy se podaří během jednoho focení nafotit více opravdu kvalitních fotek a i kdyby, fotky jsou pak dosti podobné až opakující se, takže fotky převyšující uvedený počet již zpravidla nezvyšují hodnotu presentačního setu (serie) fotografií.
Mimo to lze i zde uplatnit pravidlo, že důležitější je kvalita než kvantita (tj. lepší je soustředit se na vytvoření několika opravdu kvalitních fotografií než mít hromadu průměrných).


14463187_199459830466382_8270151958348917321_n


>> Čtěte více +

10 TOP plus size modelek pro rok 2016


mixPlus size modelky jsou velmi poptávané po celém světě - Podívejte se na seznam těch nejpopulárnějších.


Tyto plus modelky jsou po celém světě velmi slavné. Tyto modelky jsou velmi populární ve světě módy, protože mají nádherné postavy a ohromný talent. Nejenom modelky se štíhlou postavou, mohou reprezentovat značky ve světě módy. Výrobci oblečení tak mohou prezentovat i větší konfekční velikosti.


1. Fluvia Lacerda
12. Lornalitz Baez
2

3. Rosie Mercado
3

4. Natalie Monet
4

5. Griselangel Paula
5


6. Jennie Runk
6

7. Ashley Graham
7

8. Johanna Dray
8

9. Daniella Zavala
9

10. Jakaliene Rivere
10


Zdroje: topnews2015.comwww.pinterest.com

>> Čtěte více +
>> Čtěte více +

Video prezentace plus size modelky - Kateřina Köhlerová


_DSC8184www.PlusSizeModelky.cz - Tvář Kateřina Köhlerová>> Čtěte více +

Retro jízda! – ŠATY BLANKA STRAKA
Výrazně rudé rty, linky, velké sukně, puntíky, vyčesané vlasy, luxusní auta... jednoduše zlaté padesátky. Cestovat v čase bohužel zatím nemůžeme, tak vás vezmeme na malý výlet do 50's alespoň prostřednictvím fotek. Pro někoho otřepané klišé, pro nás doba, ke které vzhlížíme a skvělá výzva, jak se alespoň na jedno odpoledne podívat do zpětného zrcátka. Šaty Blanka Straka totiž skvělé ladí s motorovými veterány. Sedíte v tomhle autě v krásných šatech, zavřete oči, zaposloucháte se do rádia a představíte si, jak jedete v Chevroletu Impala s frajerem v kožené bundě co vypadá jako idol dívčích srdcí z Pomády...


Šaty Dolly and Dotty Wendy White Polka


Puntíkaté krásky, kterým se prostě neříká ne, navíc za báječnou cenu! Skvělý model vhodný na retro večírek či běžné nošení. V přední i a zadní části s výstřihem do V, na ramenou mírně nabrané, projmuté v pase s rozšířenou sukní, zapínání na krytý zip na zádech, součástí pásek se sponou potaženou látkou ve stejném vzoru (některé velikosti mají navíc ještě bílý pásek pro lepší doladění vašeho outfitu). Velmi příjemný, lehčí materiál (95% bavlna, 5% elastan), díky kterému se dobře nosí a jsou velice pohodlné. Široká sukně vybízí k pořízení spodničky v bílé, černé či jiné kontrastní barvě z naší nabídky, ale není nutností. I bez ní budou šaty ve vašem podání skvělé


Cena: 1.190,- Kč>> Čtěte více +
>> Čtěte více +

Rozhovor s Leonou Šenkovou – nejen o Miss, SuperStar, ale i o soukromém životě


13686618_1396637737018686_7027604249603701381_nHezký den Leonko,


dnes jsme si vybrali Vás, abychom Vás vyzpovídali pro náš e-magazín SvetemMody.cz a blog PlusSizeModelky.cz02280ca4-06dc-4846-ae43-6ea972b9a622

Ke zpěvu jste měla kladný vztah už od malička? Zdědila jste lásku ke zpěvu a talent po někom z rodiny?


Ano, zpívala jsem od 1. třídy, kde se u nás na škole každý rok konala pěvecká soutěž “Perníkový slavík” a já každý rok vyhrála 1.místo. Díky těmto mini úspěchům jsem začala chodit do umělecké školy na sólový zpěv a k tomu ještě přibalila hru na akordeon, hudební nauku a tak se muzika se mnou táhne celý můj život :-). Ano. Můj děda byl hudebník, hrával na akordeon, zpíval a bavil lidi na oslavách, zpívala i moje maminka, která také pár let hrála na klavír, ale dovolila bych si říct, že já jsem to vytáhla až do profesionality, že se tomu věnuji dál, naplno a vydělá mi to i peníze. Což neznamená, že to nedělám z lásky jako oni, ale já to dělám i z lásky a jsem i ráda, že si tím mohu přivydělat peníze a brát to jako moji práci a zaměstnání.
Kdy jste prvně zpívala před větším publikem na veřejnosti?


Tak jak už jsem zmínila, poprvé jsem zpívala v hudební třídě před dětmi od 1.-9. třídy a učitelkami, když se konala ta pěvecká soutěž a vzpomínám si, že má první píseň byla “O řebíčku zahradnický.” :-). Tak v té třídě mohlo byt zhruba 50 lidí, dále jsem zpívala na akcích, kdy jsme se loučili s 9. ročníky a tam už jsem zpívala před celou školou. Nikdy jsem se nebála a neměla trému. Ke mě to patří a já to brala jako výzvu, nebát se a postavit se své možnosti čelem. Ukázat co ve mě je, co umím. Pobavit lidi a naladit je na tu správnou náladu, aby si z mého koncertu odnesli pěkné vzpomínky. No a ve 13ti letech jsem nastoupila do metalové skupiny a tam se už fanoušci hromadili a bylo v publiku více a více lidí…na trému už pak nebyl vůbec čas, já jsem si to už jen naplno užívala.Co Vám dala účast v soutěži Česko-Slovenská SuperStar a jak na to období vzpomínáte?
Tak na tuto otázku jsem už odpověděla nespočetkrát. Tak určitě dá nové zkušenosti, nové známosti a nové možnosti. Člověku se pootevře svět showbysnyzu. Vzpomínám na to ráda, protože se mi v ten rok splnil sen a já se dostala lidem do podvědomí a mohla se začít hudbě věnovat naplno. Natočit kvalitní hudbu, klipy, tvořit rozhovory, dostávat nabídky na koncerty. A to je pro zpěváka mnoho. Ale člověk se tomu musí věnovat dál a dát do toho mnoho sil, protože nic není zadarmo.

Chcete poodkrýt něco ze svého soukromí? Víme, že jste i maminkou, zdědil syn po Vás lásku ke zpívání? Už si v tom malém věku s Vámi pobroukává ?


Za své soukromí se nestydím a nedělá mi problém čtenářům pár věcí sdělit. Ano, brzy se ve mě otevíral mateřský cit. Už v 19ti letech, ale studovala jsem ještě školu a můj bývalý přítel se na otce necítil, a tak jsem to zatím nechala být. Nyní mám o 16 let staršího přítele, který děti ještě neměl, a tak jsme se do toho vrhli a máme 16ti měsíčního syna Káju. V tomto věku zatím ještě nedokážu říct, jestli bude hudebníkem nebo ne, ale když slyší hudbu anebo jak zpívám, zkouším, trénuji, tak vydrží u mě a dělá “tanany, tanana :-).” Ale to dělá většina dětí. Pokud hudbu cítit nebude, nebudu mu to mít za zlé.


Nedávno jste se kvůli módní přehlídce oblékla do svatebních šatů a jako správná rockerka při tom i řádila. Kdyby došlo k té opravdové svatbě, také byste zvolila romantickou bílou ? Mimochodem moc Vám to slušelo…….


Ano, Jarek Šimek křtil svůj letní klip a pozval mě, abych se též v šatech prošla a vytvořila nějakou tu show. Líbí se mu moje práce a já mu děkuji touto cestou za spolupráci. Já zatím o žádné svatbě neuvažuji. Nevím, asi se nechci někomu takto zavázat. Člověk si musí tu určitou svobodu zachovat. A lidi se mnou mít rádi i bez lásky a když se budou chtít rozejít, tak se alespoň odprostí od toho papírování atd. Šaty bych si ale vybrala takové, které by mi přišly jako ty nejlepší z možného výběru. Barvu bych asi moc neřešila, ale rozhodně ne růžové :-D.

Propagujete plnoštíhlé ženy, jak se těšíte na MISS Prima Křivky finále bude už 20. 9. 2016, nemáte strach, že zhubnete tolik, že už nebudete patřit mezi ty plnoštíhlé?

Tak toho se rozhodně nebojím :D. Já nikdy nezhubnu na 50 kg :D. To se u mě nemůže nikdy stát, už by to nebyla Leona Šenková a navíc já na to nemám ani předpoklady a geny. Hihi. Těším se moc! Je to zase něco úplně nového. Naučí mě to – působit jako dáma za každé situace, umět chodit v podpatcích, umět se prezentovat jako žena, poznat jaké prádlo je vhodné pro moji postavu… je toho mnoho! Ráda bych chtěla vyhrát a budu pro to dělat maximum, ale uvidíme, jak budu úspěšná na finálovém večeru a jak bude štěstí při mě stát!Co Vás čeká ještě velkého a co je pro Vás momentálně největší výzva ? Je to právě MISS Prima Křivky?


Tak na jaře jsem vydala klip “Jano” a nový singl “Balada o červených slzách“. Zahrála jsem si v klipu Pavla Hořejše. Připravuji nové koncerty. A snažím se ještě věnovat rodině a spojit to s MISS, ano možná je to teď má největší výzva, protože soutěžím a chci vyhrát. HAHA. Jinak má největší výzva je můj syn. Zdravé děti jsou motivací pro každé rodiče.
Razíte slogan -„Život je boj, ale stojí za to……“ nedávno jste zapózovala na Slovensku v plavkách a všem jste vzkázala “Představte si, že se vážně nestydím! Každý je jiný a všichni nemůžou být stejní…vždy nad věcí, já to sebevědomí mám, tak ať se jiní třeba po***rou! 😉 ..Prostě nejsem umělá, plná botoxu..jsem to já i s tím bříškem…komu se to nelíbí, brečet nebudu..každý nemůže mít velikost XS i kdyby proto dělal maximum a já nechci přijít o svůj životní elán, vtip,osobnost a nedej bože zpěv !!..nechci přijít o sebe a někdo plus size dělat musí !!.MĚJTE SE RÁDI TAKOVÝ, JACÍ JSTE !!” myslím, že k tomu není co dodat…….jen to, že Vám to moc slušelo a my Vám fandíme.Máte čas také na letní dovolenou? Láká vás moře nebo preferujete jiné letní aktivity?
Nejsem náročná žena! Nemám takové rozcapené dámičky ráda. Moře ani nepotřebuji, jezdím se koupat k nám na písník s celou rodinou. Vždyť pořádně neznám ani svůj domov a tady je taky plno krásných míst. S rodinou máme ještě chalupu, kde trávíme volný čas…a plno míst navštívím svým koncertováním…mimo to, beru i jako dovolenou soustředění Miss, sice makáme, ale je tam krásné prostředí a celý areál, že i večery tam beru za odpočinkové…na dovolenou třeba 14 denní nemám čas, přijde nabídka na koncert a už vznikají komplikace.Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho štěstí a budeme držet palečky na finále MISS Prima Křivky.


Děkuji Vám za rozhovor a podporu.


Autor: Milena Drtinová 


Zdroj fotografií: www.facebook.com

>> Čtěte více +

SATISFYER PRO 2 - NEJÚŽASNĚJŠÍ INTIMNÍ MASÁŽNÍ STROJEK PRO ŽENY PŘICHÁZÍ

 Satisfyer Pro 2 je revoluční, sexy high-tech vychytávka, která vás posune na další úroveň potěšení. Satisfyer Pro 2 stimuluje klitoris bez jakéhokoliv kontaktu, díky vlastní inovativní technologii. Jemně jej celý nasaje, obejme a tlakovými pulzy jej namasíruje dříve nepředstavitelným způsobem. 11 stupňů intenzity se postará o různé tipy stimulace od laskavé až po tu opravdu intenzivní. To činí Satisfyer Pro 2 jedinečným, všestranným a nepostradatelným pomocníkem.


Satisfyer Pro 2 non boxed image shot 02VÍCENÁSOBNÝ ORGASMUS? ŽÁDNÝ PROBLÉM!
Bezdotyková stimulace klitorisu zabraňuje znecitlivění tohoto nejsmyslnějšího ženského místečka. Ve srovnání s klasickými vibračními pomůckami tudíž můžete Satisfyer Pro 2 okamžitě použít a prožít další a další orgasmus.


Satisfyer-Pro-2-non-boxed-product-shot-01Satisfyer-Pro-2-non-boxed-product-shot-05Satisfyer-Pro-2-non-boxed-product-shot-03JEŠTĚ VÍCE ZÁBAVY POD VODOU!
Satisfyer Pro 2 je vodotěsný, takže s ním zažijete ještě intenzivnější zábavu ve sprše, ve vaně či ve vířivce. To musíte zažít: stimulace podtlakovými vlnami se pod vodou ještě mnohonásobně zintenzivní!


Satisfyer Pro 2 non boxed image shot 01


MATERIÁL A DESIGN
Satisfyer Pro 2 přichází v luxusní zlato-růžové barvě. Masážní hlava je vyrobena z velmi jemného a na dotyk příjemného lékařského silikonu. Masážní hlava je snímatelná pro dokonalé čištění. Satisfyer Pro 2 je 100% hygienický, protože žádná voda, lubrikant, nebo jiná tekutina nemůže být nikdy vtažena do dutin přístroje. Jeho motor je navíc mnohem tišší, než tomu bývá u konkurenčních výrobků. Satisfyer Pro 2 je vybaven vestavěnou dobíjecí baterií, a proto je šetrný k životnímu prostředí. USB magnetický nabíjecí kabel je součástí balení.


Satisfyer Pro 2 boxed image shot 06
NAŠE TIPY
Ještě dokonalejší prožitek docílíte použitím lubrikantu na vodní bázi.
Zkuste použít Satisfyer Pro 2 i při milostném spojení. Váš orgasmus bude ještě intenzivnější , což si zaručeně užijete nejen vy, ale i váš partner.Satisfyer Pro 2 non boxed image shot 04
FunConcept s.r.o.


ddddddd


www.intimity.cz . 

>> Čtěte více +

PRANÍ JE HRANÍ - Drogerie z Rakouska
Stejně jako oblečení, můžete už i dnes zakoupit prací prášky nebo aviváže online a z dovozu. Náš e-shop vám zajistí kvalitní přepravu a rozlitá aviváž nebo rozsypaný prášek určitě nehrozí. Naopak, zjistíte, že drogerie z dovozu je daleko lepší a levnější, než ta v ČR.


Proč drogerie z Rakouska?


- nižší dávkování pracích prostředků


- silnější účinky pracích prostředků


- dlouhotrvající vůně


- výhodné balení


- nízké ceny


- značky které u nás nekoupíte: Omo, Weisser Riese, Dixan, Fewa, Coral


 


Pamatujete si například prací prostředky OMO? U nás jste je dříve mohli sehnat v Tuzexu, dodnes u nás ale rozšíření nedoznaly a jednou možnost, kde tyto výrobky původem z Rakouska sehnat, tak stále zůstávají pouze e-shopy.Že si přece jen vystačíte s tím, co vám nabídnou distributoři domácí? Kvalita zboží v českých obchodech je téma, jemuž se věnovalo už mnoho nezávislých srovnávacích testů, které vyhodnotily, že zdejší trh ji v rámci honby za maximálně nízkou cenou zkrátka pokládá na oltář a s klidem ji obětuje. Chcete-li se tomuto přístupu bránit, opět nezbývá, než se uchýlit k přípravkům, jež jsou určeny pro západního spotřebitele (Rakousko, Německo).


 


Prací prostředek podle dávkování


Neplatí, že čím více prášku, tím lépe! Při praní ho používejte jen tolik, kolik je uvedeno na obalu a nesypte zbytečně víc, než se doporučuje. Dávku je nutné zvýšit pouze při tvrdé vodě a silně znečištěném oblečení. Příliš mnoho prášku může totiž způsobit nadměrnou tvorbu pěny, která může blokovat odtok a prádlo se nedostatečně vyždímá. Při jejím následném oblečení vám to může způsobit například alergickou reakci na kůži.


 


PRÁŠKY NEBO GEL NA PRANÍ?


více ZDE


>> Čtěte více +

ŠATY NA PRÁZDNINY – BLANKA STRAKA


ŠATY NA PRÁZDNINY – BLANKA STRAKAŠaty Blanka Straka mohou být inspirací na prázdninový čas. Příjemně dolaďují pohodovou letní atmosféru. Nebojte se s šaty vyrazit na projížďku na originálním retro kole (které také můžete objednat přes náš e-shop), na odpolední piknik v přírodě s kamarádkami nebo jen tak na obchůzku lázeňskou promenádou!


A které že kousky mají dámy na fotkách na sobě?


 


1/ Retro šaty Lindy Bop Brigitte Paris Stripe


Šaty ve stylu 50. let. Chcete se cítit jako pravá Pařížanka? Pak zcela jistě sáhněte po tomto modelu! Originální šaty s širšími pruhy v barvách trikolory se budou hodit pro krásné jarní či letní dny, na dovolenou, párty pod širým nebem či běžné nošení, jen ať Vám všichni závidějí. Košilový střih, lehce krémové klopy na rukávech, které zdobí také kapsy s knoflíkem. Příjemný lehce pružný materiál (97% bavlna, 3% elastan), šaty jsou podšité lehkou podšívkou (97% polyester, 3% elastan). Součástí úzký bílý pásek, zapínání na krytý zip v bočním švu. Pro bohatý objem sukně můžeme zvolit spodničku v délce 25 – 27″, ale i bez ní bude Váš outfit dokonalý.


Cena: 1.690,- Kč
Retro šaty Lindy Bop Brigitte Paris Stripe 3


 


 2/ Retro šaty Lindy Bop Bretta Bicycle Red


Retro šaty ve stylu 50. let. To pravé pro vášnivé cyklistky, které i při jízdě na kole chtějí vypadat stylově a žensky. Kolo ovšem není podmínkou – můžete si je pořídit i jen tak pro radost na horké letní dny. Příjemné vzdušné šaty z lehké látky (100% polyester) s červenou podšívkou (100% polyester) s motivem bicyklů a drobných kvítků. Lehce do kulata vykrojený výstřih, sepnutý malým perličkovým knoflíčkem, ozdobné sámky na živůtku, krátký rukávek lehce průsvitný, nepodšitý. V pase projmuté, zapínání na zip v bočním švu, součástí pásek, který uvážete jako vázačku.


Cena: 1.690,- Kč


Retro šaty Lindy Bop Bretta Bicycle Red Blanka Straka 3


3/ Retro šaty Collectif Joanna Black Polka


Retro šaty ve stylu 50. let. Úžasné šaty, které si zamilujete hned, jak si je obléknete. Vhodné na horké letní dny, na dovolenou, na retro večírek nebo na kávu s kamarádkou, všude tam v nich budete jedinečná a IN. Černý podklad s bílým puntíkem, který nikdy nevyjde z módy. Vypasovaný živůtek lehce nabraný v dekoltu, s projmutím v pase, sukně rozšířená do tvaru A, vázačka za krk, zapínání na krytý zip v zadní části. Příjemný strečový materiál (97% bavlna, 3% elastan) zajistí, že se šaty budou dobře nosit a skvěle padnou. Pro bohatší objem sukně můžete doplnit spodničkou z naší nabídky, není ovšem nutností.


Cena: 1.790,- Kč


Retro šaty Collectif Joanna Black Polka Blanka Straka B


4/ Šaty Lindy Bop Josefine Navy Polka


Retro šaty ve stylu 50. let. Okouzlující šaty ve francouzském stylu, které užijete pro spoustu příležitostí. Velmi příjemné a nápadité šaty v pohodovém provedení. Vrchní část ze silné pružné bavlny (95% bavlna, 5% elastan), tříčtvrteční rukáv, lodičkový výstřih. Sukně rozšířená do tvaru A, v pase s pravidelnými sklady (64% bavlna, 32% nylon, 4% elastan), krytý zip v bočním švu.


Pro bohatý objem sukně doporučujeme pořídit spodničku z naší nabídky, buď v tmavě modré nebo kontrastní bílé barvě.


Cena: 1.790,- Kč


josefine-navy-polka-swing-dress-p2129-14462_zoom


 5/ Šaty Lindy Bop Audrey Red Stripe


Retro šaty ve stylu 50. let. Kouzelné proužkaté šaty ve střihu Audrey. Přesně to pravé pro zahradní slavnosti, letní večírky, retro párty. Nebo prostě jen na léto – s bílými páskovými botkami, kloboučkem a kabelkou. Velmi příjemný materiál (97% bavlna 3% elastan), živůtek podšitý bavlněnou, podšívkou, pružný, dobře padnoucí střih s lodičkovým výstřihem, v boku skryté kapsy, červený pásek součástí, vzadu na zip. Pro bohatý objem sukně doporučujeme doplnit bílou, červenou nebo kontrastní spodničkou z naší nabídky.


Cena: 1.790,- Kč


 


audrey-red-stripe-swing-dress-p2388-15075_zoom


 


6/ Šaty Dolly and Dotty Wendy Yellow Polka


Puntíkaté krásky, kterým se prostě neříká ne, navíc za báječnou cenu! Skvělý model vhodný na retro večírek či běžné nošení. V přední i a zadní části s výstřihem do V, na ramenou mírně nabrané, projmuté v pase s rozšířenou sukní, zapínání na krytý zip na zádech, součástí pásek se sponou potaženou látkou ve stejném vzoru (některé velikosti mají další v bílé barvě pro lepší doladění vašeho outfitu). Velmi příjemný, lehčí materiál (95% bavlna, 5% elastan), díky kterému se dobře nosí a jsou velice pohodlné. Široká sukně vybízí k pořízení spodničky v bílé, černé či jiné kontrastní barvě z naší nabídky, ale není nutností. I bez ní budou šaty ve vašem podání skvělé.


Cena: 1.190,- Kč


73_74_v656au_vintage_model_cropped_transparent_1__2


7/ Retro šaty Voodoo Vixen Hanna


Šaty ve stylu 50. let. Dokonalé šaty v pastelově zelené barvě v tradiční anglické kvalitě od Voodoo Vixen. Příjemná barva s černým puntíkem, kratší rukávek, vzadu ve vrchní části zajímavě prostřihlé, vhodné i pro dámy s plnějším dekoltem. Doporučujeme doplnit spodničkou pro bohatý vzhled sukně. Strečový materiál (polyester s elastanem), zip na zadní straně.


Cena: 1.393,- Kč


 


hanna dra 2498


8/ Šaty Dolly and Dotty Lola Aqua Polka


Puntíkaté krásky, kterým se prostě neříká ne, navíc za báječnou cenu! Skvělý model vhodný na retro večírek či běžné nošení. Střih ve stylu Audrey s lodičkovým výstřihem, projmuté v pase s rozšířenou sukní s pravidelnými sklady, zapínání na krytý zip v zadní části, součástí pásek se sponou potaženou látkou ve stejném vzoru. Velmi příjemný, lehčí materiál (95% bavlna, 5% elastan), díky kterému se dobře nosí a jsou velice pohodlné. Široká sukně vybízí k pořízení spodničky v bílé či jiné kontrastní barvě z naší nabídky, ale není nutností. I bez ní budou šaty ve vašem podání skvělé.


Cena: 1.190,- Kč 


 Šaty Dolly and Dotty Lola Light Blue Polka


 


9/ Retro šaty Dolly and Dotty Lola Fuchsia Polka


Puntíkaté krásky, kterým se prostě neříká ne, navíc za báječnou cenu! Skvělý model vhodný na svatby, zahradní párty, retro večírek či běžné nošení. Střih ve stylu Audrey s lodičkovým výstřihem, projmuté v pase s rozšířenou sukní s pravidelnými sklady, zapínání na krytý zip v zadní části, součástí pásek se sponou potaženou látkou ve stejném vzoru. Velmi příjemný, lehčí materiál (95% bavlna, 5% elastan), díky kterému se dobře nosí a jsou velice pohodlné. Široká sukně vybízí k pořízení spodničky v bílé či černé barvě.


Cena: 1.190,- Kč


Retro šaty Dolly and Dotty Lola Fuchsia Polka
>> Čtěte více +

První +size fototesty se budou konat v Praze 22.7.2016


fototestySpolečnost České modelky s.r.o. připravila pro všechny plussize modelky a ženy a dívky všech konfekčních velikostí v pořadí 46. – té fototesty. Nechte si nafotit profesionální fotografie v ateliéru v Praze.


Ve dne 22.7.2016 bude probíhat nafocení fototestů, na které Vás tímto srdečně zveme. V Praze v našem fotoateliéru s Vámi nafotíme 70 ks ateliérových fotografií s profesionálním makeupem od vizážistky, které vám rovnou po skončení focení všechny nahrajeme na váš USB disk.


termín? 22.7.2016, 20 min, v rozmezí 14:00 - 18:00 hod.
kde? Fotoateliér, Bělohorská 15, Praha 6 - Břevnov
co sebou? Boty na podpatku (lodičky), plavky,módní doplňky jako brýle, hodinky, apod., oblečení - ideální jsou pastelové barvy oblečení a barevné, USB flash disk na nahrání kompletně všech nafocených fotografií.Realizace:
fotograf Martin Frajt
vizáž, styl Marie Jenčová
produkce Michaela Alexandra Drtinová


Cena 599 Kč
(V ceně je zahrnuta práce fotografa, vizážistky, produkční, 70 výsledných fotografií, režie pronájem fotoateliéru, materiál)


Objednat se můžete www.foto-testy.cz, telefonicky nebo SMS na čísle: 775 574 340
nebo na e-mailové adrese: fototesty@profesionalni.info - do objednávky prosím napište čas, který vám vyhovuje


Kapacita fotoateliéru je omezená.


>> Čtěte více +

Ruská plus size modelka Anna Bernadina má nové fotografie pro inspiraci


13592693_683500071789551_7030257905236865986_nNechte se inspirovat krásou a půvabem ruské plus size modelky Anny Bernadiny


13165891_660879464051612_8884607913842530679_n


13592693_683500071789551_7030257905236865986_n


13240650_660879470718278_4494483426929140084_n


13244674_660879467384945_8895826902857503926_n


13238880_661692533970305_2310979592810715791_n

>> Čtěte více +

Manavito – e-shop, který by měl být v povědomí každé ženy, která hledá krásu, eleganci a pohodlí


Untitled-1E-shop Manavito nabízí oblečení a obuv pro ženy i muže. Máte zde možnost velkého výběru jak z řad spodního prádla a oblečení, tak i z kabelek a bot. Ať už patříte mezi ty, co rádi objevují módní trendy a nebo jste se stali těmi, kteří zůstávají v módě takzvaně při starém, tak si zde vyberete. Svůj styl v tomto obchodě díky široké nabídce najde doslova každý.


 


Spodní prádlo je základ, avšak v parných dnech budete jistě vaše podprsenky a kalhotky nahrazovat krásnými plavkami. Letošním hitem jsou hlavně plavky geometrických tvarů a motivů nejvíce třech barev. Pokud však zastáváte styl květinový nebo barevný, naleznete zde své plavky určitě také. Se všemi plavkami z obchodu zazáříte.V teplých dnech by na sobě každý neměl raději nic jiného než plavky. Zkuste si ale svůj šatník rozšířit o kousky z lehkých a tenkých materiálů, jako je například bavlna nebo satén. Zavítejte do e-shopu a vyberte si ty své. A pokud horké dny na chvíli nahradí deštivé počasí, tak se vybavte nějakým tmavým kouskem. Letošním trendem, je hlavně černá barva. Pokud ji milujete, je to výhoda pro vás. Do chladnějších dní si také najděte nějaké pěkné sako. Ze sukní zkuste vybrat nějakou s vysokým pasem. ,,Letěly‘‘ minulé léto a ještě více jsou ,,in‘‘ letošní rok. Obchod Manavito vám svým sortimentem sukní napoví, že toto léto je v kurzu hlavně světle růžová. Tak už jste vybrali to správné dámské oblečenínejen na léto?Nyní se podívejme na dámskou obuv. Přes den určitě uvítáte sandály jakéhokoliv druhu. Na večer se hodí spíše lodičky. Manavito nabízí velké množství těch do špičky. A proč je tomu tak? Už asi správně tušíte, že špičaté boty jsou teď také ,,in‘‘. A pokud si vyberete nějaké v námořnické barvě, tedy v modré, bílé, červené a zlaté, nebo nějaké lodičky námořnických vzorů, módní policie vám za to jednoznačně udělí jedničku.Hledáte pohodlí, eleganci, ale i šarm a hlavně okouzlující outfit? Tak Manavito je e-shop přímo pro vás! Navíc nezapomeňte využít skvělé nabídky: poštovné zdarma nad 1000,- Kč. Váš balíček si můžete vyzvednout téměř kdekoliv. Výdejní místa e-shopu jsou po celé republice. Tak a honem nakupovat!


>> Čtěte více +

18 zahraničních blogů o módě, které by si žádná plnoštíhlá žena neměla nechat ujít


18Naštěstí již dávno neplatí, že plnoštíhlé ženy a ženy kypřejších tvarů či menšího vzrůstu obtížně shánějí módní inspiraci.  Pokud rády sledujete módu a potřebujete získat novou inspiraci pro obnovu nebo vylepšení vašeho šatníku, více na 18 blogách a magazínů o módě, které byste měly začít sledovat.


1. FRANCETA JOHNSON


Francetu najdete píše blog.francetajohnson.com, žije v kanadském Torontu a oblečení, které navrhuje je dobrodružné, pohodlné a vypadá skutečně skvěle na každé ženě. Navíc si můžete být jistá, že za každým kusem oděvu se skrývá mnoho hodin poctivé a promyšlené práce.


2. DANIELLE VANIER


Danielle najdete v Londýně. Na jejím webu blog.daniellevanier.co.uk najdete oděvy se zářivými a netradičními kombinacemi barev, grafických potisků a hravého příslušenství, spolu s praktickými radami a tipy pro každodenní líčení, od předních světových odborníků.


3. ALLISON TENG


Allison, která pochází z Kalifornie, o sobě říká, že je posedlá nakupováním a na svém blogu nabízí stylové oblečení pro plnější dívčí tvary. Najdete zde informace o aktuálních trendech, rady a tipy pro nákup oděvů a doplňků a také ty nejnovější módní kolekce pro větší velikosti. Takovou perličkou je její sbírka bot na vysokém podpatku, která je skutečně úchvatná. Ostatně boty jsou její velkou vášní. Allison Teng spolupracuje s řadou různých módních značek, jako jsou například Mynt 1792, ASOS, Torrid, Simply Be, Rachel Pally, Wet Seal, Sonsi, Lane Bryant a mnoho dalších. Její blog najdete na adrese curvygirlchic.com.


4. CHASTITY


Chastity je plnoštíhlá dáma, která si ze své nadměrné velikosti nic nedělá a dokazuje, že i s velkým tělem se dají vykouzlit skvělé módní kreace. Nabízí skutečně špičkově vypadající módní kolekce pro všechny příležitosti, které z každé ženy udělají královnu krásy. Její blog je také plný nových trendů (potisky se zvířaty, výstřihy, topy, apod.). Najdete jí na webu garnerstyle.blogspot.com.


5. ROCHELLE


Modely, ve kterých Rochelle chodí, jsou sexy a vypadají skvěle. Navíc, nejsou předražené a dají se pořídit za opravdu rozumnou cenu. Na jejím blogu beauticurve.com najdete skvělou inspiraci v oblasti módy pro plnoštíhlé a zjistíte, že nějaké to kilo navíc prostě a jednoduše nevadí.


6. NICOLETTE MASON


Američanka Nicolette Mason bydlí v Brooklynu a je pravidelnou autorkou článků v módní rubrice časopisu Marie Claire. Její blog je doslova nabitý zkušenostmi a intuicí, díky kterým spolupracuje na řadě projektů se světoznámými značkami, jako jsou Chanel, Dior, ASOS a mnoho dalších. Je skvělá zejména v klasických modelech a velmi dbá na detaily (všimněte si jejích nehtů na www.nicolettemason.com).


7. NADIA ABOULHOSN


Pokud jste trochu odvážnější, je Nadia pro vaši módní inspiraci tou správnou osobou. Využívá nejnovější módní trendy (jako například průhledné vinylové sáčko), nebojí se ukázat odhalenou kůži a každý její model je skutečným zdrojem inspirace. Více informací najdete na jejím blogu nadiaaboulhosn.com.


8. LIZ Z NASHVILLU


Liz provozuje blog withwonderandwhimsy.com, který dělá skutečně čest svému názvu. Nabízí totiž hravou, stylovou a rozmarnou inspiraci. Stojí za to ho navštívit, pokud se vám líbí perly, svěží materiály a látky, jemné barvy a krajky.


9. JAY MIRANDA


Jay Miranda na svém blogu píše o módě a životním stylu a současně nabízí průvodce novými trendy, rady pro nakupování dětského oblečení a také tipy jak znovu získat ztracenou sebedůvěru a neřešit drobné nedostatky vlastní tělesné schránky. Její styl je kultivovaný a zároveň výrazný a patří do něj sukně v pastelových barvách, saténové blůzky a volné blejzry. Další inspiraci najdete na blogu jaymiranda.com.


10. GABI GREGG


Gabi píše blog gabifresh.com a v módě je velkou rebelkou. Žádná pravidla jí nic neříkají, a tak se v jejím stylu najdete, pokud nemáte rádi, když vám někdo říká, že musíte nosit takovou a takovou sukni, upnuté džínsy modré barvy nebo používat různé zeštíhlující potisky. Pokud máte rádi svůj vlastní neotřelý styl, nechte se na jejím webu inspirovat. Stojí to za to.


11. SKŘÍŇ PLNOŠTÍHLÉ DÍVKY


Tak nějak by se dal přeložit název blogu athickgirlscloset.com, který píše Shainna (aka Shay) z New Jersey. Tento blog je skutečně skvělým zdrojem inspirace pro všechny, kteří máte rády elegantní styl. Zcela určitě si ho ale nenechte ujíst zejména kvůli tipům pro péči o vlasy a líčení. Pokud žijete v USA nebo tam často jezdíte na nákupy, zavítejte na její blog těsně před vaší cestou, protože zde najdete informace o výprodejích a aktuálních slevách.


12. CALLIE


Díky Callie se pro vás móda stane zábavou. Na jejím webu fromthecornersofthecurve.com najdete inspiraci jak v oblasti stylového a společenského oblečení, tak oblečení pro volný čas (džínové bundy) a na rande (kožená minisukně a svetr), ve kterém se nemusíte bát vyjít si v Londýně někam za zábavou.


13. TANESHA AWASTHI


Tanesha Awasthi připomíná klasickou filmovou hvězdu, alespoň co se týče módy a stylu. Na jejím blogu girlwithcurves.com najdete perfektní módní inspiraci, která vypadá poněkud minimalisticky, ale zato úchvatně. Můžete se také nechat inspirovat dalšími módními doplňky, kosmetikou, ale i výzdobou její domácnosti.


14. KELLIE BROWN


Kellie provozuje blog s jednoduchým názvem (a já se obléknu – andigetdressed.com) a říká, že její módní DNA je jednoznačným odrazem několika poruch osobnosti, kterými trpí. Díky uvolněnému stylu je její blog nesmírně zábavný. Ukáže vám řadu texturovaných materiálů, krajky, šperky a další módní doplňky, a to v klasickém a současně jednoduchém stylu. A co ne nejdůležitější, Kellie opravdu ví jak správně nosit klobouk.


15. TIFFANY TUCKER


Tiffany z Chicaga, provozuje webové stránky Fatshopaholic.com s poněkud drsným názvem (doslovný český překlad: Tlustá nákupní nadšenkyně), ale její módní styl je skutečně skvělý a nepřehlédnutelný. Nedávno se její blog trochu odmlčel, ale naštěstí již znovu začíná psát o módě a dalších věcech. Kde jinde byste také našli hračku dinosaura, která je zavěšená na zlatém řetězu.


16. RAGINI NAG RAO


Ragini, která se ráda zapojuje do rozhovorů o kráse, životním stylu a módě vyniká hřejivým a pohodlným módním stylem, který je vhodný jak pro volný čas, tak do práce. Najdete zde mikiny, krásné barevné tóny, netradiční punčochy a osobité potisky. Její blog najdete na adrese couriousfancy.com.


17. GEORGETTE


Gergette na svém blogu grownandcurvywoman.com, ukazuje, že styl nezná věk ani velikost. Je skvělým zdrojem inspirace pro všechny, kdo si nepotřebují každou sezónu kupovat nové oblečení a nabízí tipy jak oživit starší věci (například jednoduchý modrý rolák) novými prvky (například stříbrnými plíšky) a vytvářet tak překvapivé kombinace a kreace.


18. HANNA


Hanna je finská dívka, která svůj blog thewardrobechallenge.co.uk začala psát, protože chtěla ostatním ukázat, že je možné nosit skutečně všechno, co máte v šatníku, aniž byste na sebe musela vzít nějakou věc dvakrát. Tento systém zavedla, když nechtěla být předvídatelná v tom, co si na sebe vezme. Vytvořila tak styl vhodný nejen pro pracující dívky: hodně černé a bílé, blejzry výrazných barev a vzdušné sukně.


Pokud vám tyto blogy přinesly nějakou inspiraci, podělte se o ně s přáteli na sociálních sítích.Zdroj článku: www.feminela.cz

>> Čtěte více +

Seriál: Jak se stát Plus Size modelkou?


serial_1Hledáte informace o tom, jak se stát plus size modelkou?
Jste na správném místě!

V našem seriálu vám postupně představíme zajímavosti z oblasti plus size modelingu informace jak vykročit pravou nohou při budování profesionální kariéry jako plus size modelka!
Nedopusťte, aby vám utekl váš sen a naučte se, co je potřeba vědět, aby jste dosáhla úspěchu!
Není to snadné, všechno záleží na vytrvalosti, která vám může přinést vytoužený úspěch!


1) Prvním důležitá věc je především vaše prezentace formou kvalitních fotografií. Máme pro vás TIP: www.foto-testy.cz


Pokračování příště...

>> Čtěte více +

Máte konfekční velikost 40+ a chtěla jste být modelkou?


0_2Vaše postava stát se modelkou vám v tom již nebrání! U nás je to jinak. Hledáme modelky s konfekční velikostí 40 a více. Staňte se naší plus size modelkou nebo tváří našeho projektu po dobu jednoho  měsíce v soutěži na www.plussizemodelky.cz/tvarplussize.php

Každá žena je krásná, registrace u nás není omezena ani věkem.

>> Čtěte více +
>> Čtěte více +

Nové fotografie plus size modelky Ruby Roxx pro inspiraci


13239257_1081370598586947_1917894554868262465_nNové fotografie plus size modelky Ruby Roxx pro inspiraci


13307277_1081374478586559_714807938705320740_n_1


13266111_1081237095266964_3881532652364579891_n


13254314_1081191601938180_6759500269001561169_n


13239257_1081370598586947_1917894554868262465_n

>> Čtěte více +

Hvězda Superstar Leona Šenková ve finále soutěže Miss Prima Křivky 2016


13686618_1396637737018686_7027604249603701381_n„Jsem v top dvanáctce, prý jsem zaujala charismatem, živočišností, zpěvem a bezprostředností. Budeme mít soustředění v krásném prostředí, kde se budeme učit choreografii, nastavení správného stravování, postoje při focení, sebeobranu a další zajímavosti. Všechno se mi to hodí i ke zpívání, tak jsem za to ráda,“ prozradila nám Leona.

Na léto slibuje fanouškům zajímavá pěvecká spojení: chystá se vystupovat na koncertech se stálicemi české pop music, první potvrzenou kolegyní je Věra Špinarová.

>> Čtěte více +

Jsem boubelka! Vím, co na sebe? Rady stylistky
Spousta žen „boubelek“ se chce obléknout šik, vypadat skvěle, cítit se dobře v tom, co mají na sobě. Jaká je realita?


Nejběžnější problém je v tom, že chtějí co nejvíc schovat svoji boubelatou postavu. Utrácejí spoustu peněz za oblečení, které jim pomůže schovat stehna, zadek, větší bříško nebo velká prsa.


Určitě je dobré mít oblečení, které mi sedí. Pravda je ale taková, že boubelka zůstane vždy boubelkou. A navíc ženy chtějí schovat bříško a „omylem“ ho stejně dají na obdiv.


Proč? Protože jsou zvyklé léta nosit to, o čem jsou v hlavě přesvědčené, že funguje.


Boubelka bude vždy boubelkou


Jsem prostě baculatější, no a co? To se chci celý život schovávat do oblečení, které ještě navíc nesedí? Jaká krutá realita! Boubelky se v Čechách totiž neumí moc obléknout. Je to vše o nastavení vlastního postoje.


Pokud nechcete být boubelkou, jděte běhat!


Pokud jste smířená s tím, jaká jste, nesnažte se kupovat si oblečení jen proto, abyste se schovala. Přece nejde o to, že se schovám, ale že mi oblečení bude slušet, že v něm budu vypadat velmi dobře, i když jsem baculatá.

>> Čtěte více +Přidejte si nás!