České modelky s.r.o.

Pořadatelem soutěže je společnost České modelky s.r.o., která byla založena v roce 2000 a zastupuje více než 20 000 modelek, žen a dívek z celé republiky. Cílem našeho projektu - celostátní soutěže s názvem "Miss Plus Size modelky ČR" je podpořit plnoštíhlé ženy a dívky ve věku od 17 do 30 let. Chápeme fakt, že i plnoštíhlé ženy jsou krásné. Máme bohaté zkušenosti se soutěžemi krásy a Miss. V letech 2008 až 2012 naše společnost pořádala regionální soutěž Miss Příbramska za účasti známých osobností a starostů Příbramského regionu. Celostání soutěž s názvem Miss Plus Size modelky ČR pořádáme od roku 2020 a je určena pro plnoštíhlé ženy a dívky s konfekční velikostí 40+.

Radek Ahne

Zakladatel a ředitel soutěže

Osobnost, která byla v porotě např. soutěže Miss World & Europe junior a dalších více než třiceti soutěží Miss.
V módní branži se aktivně pohybuje od roku 2000.

Jana Absolonová

Produkce

Zajištuje produkční činnost soutěže Miss Plus Size modelky ČR od roku 2021

Denis Kokot

Foto a video produkce

Foto a video produkci se věnuje od roku 2009.
Natáčel například s: Jaromírem Jágrem, Benem Cristovalem, Veronikou Žilkovou a dalšími.

Veronika Ondráčková

Vizáž a makeup artist

Profesionální vizážistka a maskérka. Pochází z Mladé Boleslavi. Specializuje se na denní, večerní, svatební, foto makeup + sfx, film makeup a extrémní makeup.

Valentýna Salátková

Fotografka

Fotografovat jsem začala v roce 2020, ale aktivně fotím teprve od roku 2022. Baví mě focení s lidmi a především s pozitivní náladou, snažím se vždy o to aby, focení lidi bavilo a fotografie se jim líbily.