Čím nahradit brambůrky u televize

Zveřejněno: 11. 02. 2021 | Počet přečtení: 30

Znáte to. Člověk skončí odpoledne v práci a po tom namáhavém dni si zaslouží odměnu. Často ve formě různých chipsů, čokolád, bonboniér nebo třeba pizzy. To vše se pak projevuje na lidském těle, které strádá. Přesto je tady možnost, jak u televize chroupat zdravě a přitom chutně.

Prvním tipem jsou meruňky, a to sířené nebo ty sušené na slunci. Ty pomůžou s dobrým zrakem, se stresem a jsou i bohatým zdrojem hořčíku. Jsou přirozené sladké, dobře vypadají a určitě neurazí.

Dalším doporučením jsou přírodní tyčinky v kombinaci jablko, skořice a rozinky nebo meruňky, rozinky a vanilka. Vzhledem k tomu, že tyto ingredience jsou již přirozeně sladké, pak není potřeba přidávat žádný přidaný cukr ani další chemii.

Nebo je do třetice možné zvolit pistácie, a to ideálně ty kvalitní z Kalifornie, popřípadě kešu nebo mandle. Ty pomůžou třeba s dobrou funkcí svalů a nervů.

Ořechy můžete použít i při vaření a skvěle si s nimi vyhrát. V této době je moderní udělat místo klasického pečeného koláče raw koláč, kdy člověk na korpus použije datle a mandle a zbytek dotvoří dle gusta. Navíc je i oblíbené přidávat ořechy do smoothies v kombinaci s banánem nebo si udělat třeba pesto hranolky. Zmíněné produkty můžete koupit on-line u firmy Oilseed, která má navíc nový e-shop NewU snack. Firma Oilseed dováží kvalitní produkty ze zahraničí za dobrou cenu, a je proto dobrým spojencem pro zásobování zdravého chroupání. Jejich přírodní tyčinky nebo i třeba sušená rajčata jsou prostě k sežrání. Tyto produkty už brzy najdete na on-line e-shopu NewU snack, k dispozici na www.newusnack.cz<< Zpět na výpis článků

Přidejte si nás!